Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:   6,8 g

Krémes highlighter a célzott terület kiemelésére, 2 színben:

• 100 Light-Iridescent - világosabb, rózsaszínes árnyalat
  • 200 Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín
Egyszerű smink 5 újdonsággal

1100 Ft - Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 1100 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: párszor használt, kép alapján, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta
2000 Ft Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

ftmea13

2017. augusztus 3.

Na A highlighter! Sokkal jobban tetszik a rózsaszínes árnyalatú, így azt is vettem meg külföldön. Szerintem sokkal jobban is áll, szerintem árértékben sem rossz, mert elég sokáig kitart, én már kb féléve vettem, napi használat és kb a fele fogyott el, szóval még egy darabig biztosan meglesz, de biztosan, hogy újra befogom szerezni, bár remélem addigra már nálunk is kapható lesz, nem pedig a tubusos változata, mert ezt hatékonyabbnak és könnyebb felvitelűnek találom. Illetve a tartóssága is tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Miposhka

2017. augusztus 1.

Én a rózsaszínes árnyalat miatt aggódtam, de felkenve szerencsére highlighterknt viselkedik, és nem csillámló rózsaszín szemhéjpúderként :) Szuper, így is egyre jobban szeretem a krémes állagú termékeket, és ez sem okozott csalódást. Picit talán lehetne tartósabb, de amúgy fogom használni, tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kdorci

2017. július 26.

Nekem a 100as árnyalat van meg, és nagyon gyönyörű. Az árát én kicsit sokallom. Az elején nem indult jól a kapcsolatunk, most is ismerkedünk még, mert amikor az alapozó és púder rétegre felkentem elég furcsa állaga lett, mint amikor a még meg nem száradt festékbe valaki belenyúl...de talán most már ráéreztem :) Nagyon szép fényt ad, tényleg meglátszik, hogy nem egy por állagú highlighterről beszélünk. Remélem tudok neki majd 5 csillagot is adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

ernestina

2017. június 17.

A 100-as árnyalatot vettem meg, bb krem ala vagy fole is hasznalom, mindket esetben jol mukodik. Szeretem a kiszereleset, nem csillamos, megis ragyogast ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

beauté

2017. május 26.

Sokat variáltam, hogy melyik színt vegyem meg, de végül a 100-as, rózsaszínes mellett döntöttem. És milyen jól döntöttem. :) Imádom.

UPDATE: Közben azért csak motoszkált a fejemben, hogy a 200-ast is meg kellene nézni. :) Most, hogy többet szoliztam, és lett egy kis színem, egyre jobban szeretem ezt is.
Ha valaki tanakodik, hogy melyiket válassza, én biztos a 100-ast ajánlanám (sokkal jobban ki lehet használni), de nyárra, picit barnább bőrön abszolút befutó a 200-as. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Messa

2017. május 26.

Glamour napos zsákmány, féláron iszonyúan megérte. Az egyik első strobing termékem, de nem is keresek tovább. Tökéletes állag és praktikus csomagolás, csak húzok két vonalat a járomcsontomra, kicsit eldolgozom ujjal és kész is. Tetszik, hogy teljesen besimul a bőröm színébe, olyan, mintha magától ragyogna az arcom és legalább 10 órát aludtam volna egy luxus vitaminkezelés után. A rózsaszínes light-iridescent színben van meg. A stick nagyon lassan fogy, szerintem egy év lesz, mire újat kell majd beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Timeajam

2017. május 8.

Egyszerűen zseniális. Ő a 3. highlighterem, és ezzel be is fejeztem a gyűjtögetést. Nekem is a 100-as árnyalat van, hihetetlen könnyű felvinni a bőrre. 9 euróért vettem, szerintem nagyon sokáig ki fog tartani. Tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után. Pár órát kibír, de nekem 4-5 óra elteltével utána kellett picit sminkelni, mégsem érzem, hogy jobbat tudnék találni. Ha egyszer elfogyna, tuti hogy újra veszem. Megy az 5*. 😎🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

lacsikviky

2017. április 25.

Ajándékba kaptam a 100-as árnyalatot, és nagyon szeretem. Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

CataKatinka

2017. április 19.

Glamour napok alkalmával szinte ajándék volt :) A 100 as árnyalatot vettem meg, mert inkább a hidegebb highlightot kedvelem, nagyon tetszik, hogy kompakt, könnyen eldolgozható és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. A Maybelline termékekben általában nem csalódom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

zseniko

2017. április 2.

Nekem a rőzsaszínes árnyalata van meg, és imádom :) Mindenképpen megéri beruházni rá, mert nagyon sokáig eltart, már majdnem egy éve minden nap használom, és még mindig van belőle! Viszont azért vigyázni kell vele mert egynél több réteg után már túl intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.