Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:   6,8 g

Krémes highlighter a célzott terület kiemelésére, 2 színben:

• 100 Light-Iridescent - világosabb, rózsaszínes árnyalat
  • 200 Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín
Egyszerű smink 5 újdonsággal

1100 Ft - Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 1100 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: párszor használt, kép alapján, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta
2000 Ft Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

raczjulia

2017. március 7.

Nagyon jó kis highlighter, a bronzos árnyalat van meg nekem és imádom. Gyönyörű természetes, egészséges fényt ad az arcomnak, kevésbé kopik le az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

szfanny

2017. február 15.

Az ára miatt sokáig vacilláltam, hogy megvegyem-e, de végül abszolút megérte :) A rózsaszínes árnyalatot választottam, tényleg szép fényt ad, és a használata is nagyon egyszerű még úgy is, hogy ez előtt nemigen volt hasonló termékem. Pár hét használat után pedig látszik, hogy sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Anne74

2017. február 9.

Nagyon kellemesen és könnyedén lehet használni.
A 100 Light-Iridescent (világosabb, rózsaszínes árnyalat) és a 200 (Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín) van a birtokomban. Az egyik legjobb döntésem volt a krémes highlighter.
Nem mű hatású, szépen kiemel... Biztos vagyok benne , hogy újravásárolom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Nagyon kellemesen és könnyedén lehet használni.
Nem mű hatású, szépen kiemel... Biztos vagyok benne , hogy újravásárolom...

v1blanka

2016. december 4.

Kicsit sokalltam először az árát, de hajtott a kíváncsiság, és megvettem. Az eddigi legjobb highlighter amit valaha próbáltam. Tartós, gyönyörű és könnyen aplikálható, szépen el tudom oszlatni a bőrömön. Ha reggel húzok az arccsontomra 1-1 csíkot, még este is rajta van. Mindenkinek ajánlom, egyszerű és nagyszerű termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Krisz78

2016. november 3.

Annyira beleszerettem egy próba után, h.mindkettőt megvettem.
Nagyon finom krémes állagú, kezdőknek (mint amilyen én vagyok) is könnyen kezelhető.
Finom, visszafogott (nincs tele csillámmal), de mégis látható fényt ad a kiemelni kívánt részeknek.
Sárgás árnyalatú a bőröm, a sötétebbet az arccsontomra és a szemöldökcsontomra teszem, a világosabbat a szemzugba, illetve ecsettel a vízvonalamra.
Egy fárasztó éjszaka után (babázom) húzok 1-1 vonalat a kívánt helyekre, ujjal picit megpaskolgatom és máris nem nézek ki olyan fostalicskán, mint amennyire annak érzem magam.
Ennyi kell, mert megérdemlem 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Annyira beleszerettem egy próba után, h.mindkettőt megvettem.
Ennyi kell, mert megérdemlem 😉

busa01206

2016. november 3.

Nagyon szép visszafogott színe van, és mivel krémes ezért nagyon jól egybeolvad a bőrrel. Ilyen habos, krémes állaga van a terméknek, olyan könnyed érzés, és az illata is jó. Ha valaki probalta a fit me stick alapozot, akkor az allagat ahhoz tudnam hasonlitani.Tartóssága átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.