Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

Nikcus

2018. április 15.

Akinek ez a termék az egyetlen szemöldökformázója, az szerintem nem jár vele a legjobban. Az első napban még nagyon szép, a 2. és 3. napon már azért ráfér 1-1 csinosítás ceruzával vagy bármivel, nem a legtartósabb. Ahogy írták, víz ne érje, ez néha elkerülhetetlen, de azért odafigyelve arra, hogy csak minimálisan jusson rá, tényleg kibír 3-4 napot. A felvitele azonban nagyon egyszerű, 2 óra után nagyon szépen le is jött, mikor egy teljes éjszakára hagytam rajta, azért elég darabosan tudtam csak leszedegetni magamról. Összességében nem bántam meg, de azért be kell mellé szereznem még valamit, hogy időközönként tudjam vele korrigálni a lekopásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Vvera

2018. április 15.

Nagyon hasznosak az itt leírt tapasztalatok, hiszen először felkentem, vártam vele 1 órát, lehúztam és csodaszép lett az eredmény, mindaddig míg meg nem mostam az arcom, akkor teljesen lekopott. Aztán elkezdtem böngészni az itt leírtakat, és a titka hogy nem érheti víz. Így valóban kibír 3 napot, nekem ezzel a módszerrel a 3. napon kezd lekopni, de még akkor sem vészes. Egy vattakoronggal mosom át az arcom és a szemöldököm kihagyom. Eredetileg azért vettem, hogy nyaraláskor a vízparton rendben legyen a szemöldököm, sajnos ez nem fog összejönni, hisz ott folyamatos víz éri. :) De egyébként ezt leszámítva nekem nagyon bejön a termék, Ki van tetoválva a szemöldököm, de nagyon kikopott és még idén nem szeretném újra megcsináltatni, ezzel a termékkel ugyanolyan szép hatást tudok elérni. Nálam 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

felicity94

2018. április 13.

Egyszerre imádom és utálom ezt a terméket.

Fantasztikus elképzelés egy ilyen zselé állagú tartós szemöldök tinta, nagyon megtetszett hogy könnyű az eltávolítása is, abszolút ideális otthoni használatra, semmi felesleges pepecselés, szinte elronthatatlan. Mindenképpen akartam egy ilyet, gondolva a közelgő nyárra meg a strandolós és /vagy izzadós napokra, amikor a reggel gondosan felvitt szemöldökceruzám kb 2 óra után teljesen eltűnik. Itt azt írják, hogy 4 árnyalatban kapható, a Rossmannban csak kettőt találtam, természetesen a sötétbarnát vettem meg, mivel ilyen színű a hajam is. Felkentem, a szuper applikátor ecsettel gyönyörűen ki lehet alakítani a tökéletes formát. Fent hagytam kb 2 órán át. Levenni szintén pofonegyszerű volt, egyben lejött mint egy arcmaszk és még a szemöldökszálaimat sem tépte ki. Az hittem elájulok hogy milyen tökéletes lett az eredmény, el sem hittem hogy ilyen van :D

DE. másnap reggelre valami rettenet fura színe lett. nem is tudom mihez hasonlítsam, talán világos rézvörös. próbáltam feljavítani fekete szemöldökceruzával de csak üvöltött alatta az a csúnya világos vörös.... "sajnos" elég tartós volt, napi 2x (jó dörzsölős xD) arcmosás mellett is 3-4 napig alig halványodott valamit.

Összességében nagyon tetszik az ötlet, imádnám is ha passzolna hozzám a színe. De ez így egyelőre elég pocsék. Lehet hogy adok neki mégegy esélyt, sokkal kevesebb hatóidővel. úgy érzem akkor sem leszünk barátok a szín miatt :( csajok, akinek vörös haja van és olyan szemöldököt szeretne, annak nagyon ajánlom :D nekem inkább egy hideg jegeskávés barna árnyalat illene a hajamhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Egyszerre imádom és utálom ezt a terméket.

christinee0123

2018. március 31.

Maga az el gondolkolás nem lenne rossz , könnyen lehet használni a terméket , könnyű felvinni , egyszerű leszedni és még aznap viszonylag szép is az eredmény . Én a sötét barna árnyalatot vettem meg és két órán at hagytam fent .
Ehhez képest más napra (pedig víz nem érte) már egy enyhe-közepes barna színe lett a szemöldökömnek ami már nem tetszett , bár ez csak ízlés kérdése , de mivel sötét barnát szerettem volna reméltem hogy azért legalább másnap is olyan lesz .
De harmadnap....zöldes-sárgás barna
Szörnyen csúnya , próbáltam barna szemöldök zselével korrigálni , sikerült is de nekem a kedvem is el ment tőle.
Szerintem ennyi pénzt nem ér meg és többet nem is használom , napi két percet inkább rá szánok reggelente .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

De harmadnap....zöldes-sárgás barna

fannc22

2018. március 29.

Nos, tudni kell az én szemöldökömről, hogy nem túl dús, egy-két helyen hiányos és a formája sem az igazi...tényleg már úgy voltam vele, hogy ezen csak egy tetoválás segítene, mert még porral is annyira sok idő volt szépre formázni, nem is sikerült mindig jól. Már majdnem feladtam, aztán tegnap megláttam ezt a polcon. Először féltem, hogy túl sötét lesz és ha elbénázom, akkor nagyon gázul fogok kinézni, úgyhogy tuti, ami tuti, a medium brown árnyalatot vásároltam meg. Jól tettem, ez még pont természetesnek hat, mégis szépen meglátszik. Meglepődtem, hogy ennyire könnyű vele dolgozni, szerintem még sosem húztam magamnak ilyen szép ívű szemöldököt. :D
Nagyon elégedett vagyok vele eddig, végre egy olyan termék, ami szépen kitölti a hézagokat, amiből nekem jó sok van sajnos a szemöldökömben. Teljesen feldobott, hogy végre normálisan néz ki a szemöldököm, anélkül is, hogy állandóan kozmetikushoz járnék vele. 50%-os kuponnal csak 1400 ft volt, szerintem még ma veszek belőle 2-t, ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Linuxo

2018. március 27.

Dark brown árnyalatban vásároltam meg. Nagyon szép színe volt, 3. napra viszont csúnyán megkopott. Konkrétan fahéj árnyalatú lett a szemöldök szálak alatt a bőröm... :O 3 naponta tényleg foglalkozni kell vele, mert ennyi ideig tart.
Egyébkénét az ecsetével meglepően könnyű felvinni a terméket. Picit túlárazottnak tartom. Maradok a hennánál, nem veszem újra. Féláron, Glamour napokon megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

faragoanita

2018. március 24.

Én a dark brown-t vettem, bár a típusomhoz a grey brown illene, már rendeltem Németországból, ugyanis ez a két szín vöröses árnyalatban kopik. Nem értem, hogy itthon miért kizárólag ezt a két színt lehet kapni, ugyanis 4 árnyalatban létezik.
Én gyakorlott szemöldök festő vagyok, mindig meg vannak lepődve, hogy milyen szép, azt gondolják, hogy tetovált, többször megállítanak az utcán és kapom a kommenteket is... nekem nagyon jónak tűnik ez az ecset, eddig kétszer használtam, mind a két alkalommal szépen tudtam vele dolgozni. Az első alkalommal jobban beitta a bőröm, szerintem azért, mert közvetlenül előtte radíroztam. Másodjára radírozás után olyan 12 óával használtam. Nekem akkor bizonyult nagyon tartósnak, ha nem érte víz. Óvatosan kell arcot mosni, nem szabad áztatni. Akinek volt/ van műszempillája, az tudja miről beszélek. Én megmostam az arcom a szemöldököm alatt, a homlokomat meg vattával, micellás vízzel tisztítottam és körülbelül 5 napig maradt fent, az 5.-en már kicsit kiegészítettem sminkkel.
Nekem olyan hennás bütése van, az is vörösesen kopik és minél frissebb, annál szebb.
Azt még nem tudom, hogy mennyi időre lesz elég, én 4200-ért vettem a Rossmannban, a dm-ben drágább volt, 4600 körül.
Ja, és ne spóroljatok vele, mert akkor felesleges használni. Bőven vigyétek fel, akkor éritek el a jó hatást!
Azért kap 4-et, mert jó lenne, ha még ennél is tartósabb lenne :). Az inci elég szuper! Inkább az legyen szuper... ha a tartósság a pozitív összetevők rovására menne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

EmmaHeather

2018. március 18.

Uu, de jó!!😍 még a tartósságról nem, csak az első benyomásról tudok nyilatkozni. Nekem nagyon tetszik! (Medium brown színben birtoklom) Nagyon természetes lesz az eredmény, sokkal jobb mintha rajzolva lenne, ceruzával. Tetszik, hogy a bőrt fogja meg így kitöltve a hézagokat, ahol még lennie kéne szemöldökszőrnek. Nekem darabkákban jött le, nem egyben, de nem is vastagon vittem fel illetve lehet hogy ez még a kezdeti ügyetlenségemnek tudható be. Mindenesetre szerintem szuper kis termék és rendszeres tagja lesz a neszeszeremnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

bucccoka

2018. március 14.

Zseniális! :) Sajnos a szemöldököm nagy része kihullott, ezért minden reggel legalább 15 percet küzdök azért, hogy egyformák legyenek. Ha nagyon óvatos vagyok, akkor akár 4 napig is tart, de amikor kopni kezd, akkor sincs nagy gond belőle, mivel nagy segítség, hogy nagyjából látom azt, hogy hogyan rajzoljam meg újra.
Kicsit féltem, hogy természetellenes a hatása, de tévedtem, mivel alig tűnik fel, hogy nem is "eredeti" a kész szemöldök.
Az egyetlen negatívum számomra az ecsete, de ezt leszámítva tökéletes termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Szabcsyka

2018. március 5.

Ez a termék valami csoda! Imádom! Sajnos nagyon ritka és világos a szemöldököm. Annyira fantasztikus szemöldököt varázsol, mintha kozmetikus csinálta volna. Először az ecsete furcsa volt , de 1 használat után már meg is szoktam. Hatalmas segítség a mindennapokban,hogy nem kell minden reggelt a szemöldök megrajzolásával kezdeni. Eddig a Catrice Brow Definder Longlasting filcet haszáltam, amit szintén imádtam, de erre váltottam a több napos tartósság miatt. Biztosan újra fogom venni, mert szeritem ár - érték arányban a legjobb termék a piacon. Mindenkinek ajánlom a kipróbálását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen