Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: nikolettb
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Posta, foxpost, megegyezés szerint

Keetlin

2017. november 1.

Nagy reményekkel vettem meg a terméket, hisz mindenhol agyondicsérték... A medium brow árnyalatot hoztam magammal haza, gondoltam ez az arany középút. A felvitele nagyon könnyű és gyors, vékony szemöldöknél is. A design megnyerően letisztult és aránylag tartós is. Ezeken kívül sajnos más pozitívumot nem tudok elmondani. Próbáltam többször, sose volt olyan színe mint kellene. Teljesen mindegy hogy 20,60percig vagy éppen 2óráig hagytam rajta ígyis-úgyis sötét lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bius4

2017. november 1.

Én először a legsötétebb árnyalattal kezdtem, a középbarna-sötétbarna hajamhoz és a sötét szememhez úgy gondoltam hogy ez lesz a megfelelő. Pár hétre rá, úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Medium Brown-t is. Mivel alapból sötét a szemöldököm, ezért nem vettem észre túl nagy különbséget a 2 között.
Szerintem nagyon könnyű a használata és tényleg napokig bírja, viszont ez szerintem függ a bőrtípustól is és legfőképpen attól, hogy ki mennyire vigyáz rá. Én akárhányszor megcsinálom magamnak, anyukám is mindig kéri, hogy fessem ki az övét is és mivel nekem kicsit zsírosabb a bőröm ezért kevesebb ideig bírja kb. 2-3- napig, de neki akár 5 napig is. Múlthéten megcsináltam magamnak,lehúzás után 3-4 órát hagytam száradni majd hajat mostam és sajnos foltokban lekopott rögtön. A héten már óvatosabb voltam és hajmosás után csináltam meg. Ma van a 3. nap , hogy felkentem, eléggé vigyáztam rá és szinte ugyanolyan színe van mint a felkenéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

prne0919

2017. október 29.

A Rossmannban vettem, ott csak 2 árnyalat volt, de szerencsére sikerült a kettő közül is kiválasztanom a tökéletest. Több napig is bírja, persze arctisztításnál óvatosnak kell lenni, és akkor tényleg napokig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Slushy

2017. október 29.

Nagyon jó termék!
A dark brown árnyalatot vittem fel a szemöldökömre és rajta hagytam 2 órát. A felvitel egyszerű volt. A két óra leteltével egyetlen mozdulattal le tudtam húzni. Kb 2 másodperc volt az egész. Egy vizes kendővel áttöröltem hogy az esetlegesen rajta maradt felesleg is lejöjjön. Sötét szemem van és barna hajam így nekem megfelelő ez a sötét szín.
Ma van a 3. napja hogy befestettem és még mindig szépen látszik a szín. 😊 mióta felvittem a festéket a szemöldökömet nem töröltem át semmi tonikkal csak vízzel. Gondolom így tartósabb marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nagyon jó termék!

Bradshaw

2017. október 24.

Imádom. Talán kicsit én színben világosat vettem, de még így is jó. Kicsit koncentrálni kell felvitelnél, de nem para. Nem kell hozzá másik ecset, különben sok terméket vesz fel. A száradása nem kellemetlen, nem húzza a bőrt. 20 perc alatt szépen befogja a területet, és nem hézagos. Tartósság: Micellás vízzel teljesen le lehet mosni, még dörzsölni sem kell. Ha viszont ügyesen mosod le az arcodat, és próbálsz figyelni hogy a lemosó ne érjen hozzá, úgy valóban 3 nap. Elkenni kézzel nem lehet, mert a bőröd beszívta, és esőben sem fog leázni :D Könnyen le lehet húzni a szemöldökről, és nem tépi ki a szőrt, ne féljetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Pa19911014

2017. október 22.

Sajnos tul sotet .. talan ujra probalom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Sajnos tul sotet .. talan ujra probalom

melissared

2017. október 19.

Amióta láttam YouTube-on hogy lehet kapni, vadásztam rá. Jó pár napig jártam a várost, mire találtam egy DM üzletet ahonnnan még nem vitték el előlem. Szerencsém volt, pont jó színben sikerült kiválasztanom. Most lesz a második használat. Az első jónak bizonyult. Csak 20 percre mertem fennhagyni, kicsit tartottam tőle. Így is olyan eredményt sikerült elérnem vele, mintha kozmetikusnál jártam volna. A 3 nap tartósság nagyjából reális. Nekem a harmadik napon is szép volt még, csak kicsit fakult meg.
Ugy gondolom, hogy ennyi pénzt bőven megér. Ja és ami számomra plusz pont, hogy az üvegcse elég jól tele volt. Nem spóroltak vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

vikini

2017. október 18.

Most ismerkedek vele, eddig nagyon tetszik.
Alapvetően sötétebb tónust szerettem volna venni, de végül a medium brown árnyalatot választottam, mert az extravilágos bőrömhöz nem szerettem volna túl komor színt. Kb.1 órát hagytam fent, tökéletes lett az árnyalat, kicsit sötétebb, mint a dobozon (vagy a youtube-os videókban). Könnyű és kényelmes a használata, sminkelés, arcpakolás, arcmosások mellett második nap még tökéletes a színe. Ha hosszabb távon is így teljesít, akkor rajongó leszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Most ismerkedek vele, eddig nagyon tetszik.

Zile

2017. október 17.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket, de csalódnom kellett. :( A medium brown árnyalatot vettem meg, mert a hajam világosbarna és sok-sok kép és videó megnézése után megállapítottam, hogy ez illenne hozzá. Az applikátora vékonyabb szemöldöknél nem a legpraktikusabb, ellenben, ha hibázunk, azt ilyenkor még nagyon könnyen lehet orvosolni. 2 órát hagytam fent, a letelte után könnyű volt lehúzni. Ekkor jött az első sokk, mivel nagyon sötét lett a szemöldököm. Ha kozmetikus festi akkor is látszik aznap nagyon, hogy ez most lett festve, de még akkor sem annyira, mint ennél. Illetve olyankor másnap reggel már tökéletes szokott lenni, na itt viszont másnap jött a második sokk. Világosbarnára fakult a festék, de ha lehet, még jobban elütött a szemöldökömtől és a hajamtól. Katasztrofálisan nézett ki és az istennek se szedett le belőle semmit a sminklemosó. Viszont a tartóssága profi, mert a kezemen a teszter nyoma és a szemöldököm a foltos világosbarna festék is bőven fent volt 3 napig. Összességében adok egy csillagot a tartósságára, a használhatóságára és hogy az olvasott vélemények alapján vannak olyan haj- és szemöldökszínű emberek, akiknek megfelel a kapott árnyalat (irigylem is őket). De levonok egyet, mert pl. ennél az árnyalatnál nem azt kapom, amit kellene és hogy ha megszívja az ember lánya, akkor ki kell várnia, míg lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

titike92

2017. október 17.

Glamour napok alkalmából vettem.
Imádom olyan szép egységes lesz tőle a szemöldököm. A 20perc helyett több mint 1órát hagytam fent és már 3napja tart a színe.
Sokkal jobb mint a kozmetikus által festett szemöldököm nekem sajnos az 2nap után nem is látszott!
Ajánlom bátran.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Glamour napok alkalmából vettem.
Ajánlom bátran.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen