Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: nikolettb
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Posta, foxpost, megegyezés szerint

Macskacico18

2017. október 15.

Glamour napok alkalmából féláron tudtam megvásárolni, gondoltam kb 1500 ft-ért érdemes kipróbálni.
Egyszerűen imádom! Hiányos a szemöldököm, szemöldökszőröm szinte alif van, ami van az is világos, szóval a sima szemöldökfestés nekem mit sem ér, mivel nincs mit befesteni :))
Izzadós típus vagyok, így nem rajzolgattam a szemöldököm szinte soha, pár kudarc után inkább feladtam, idegesített hogy elfolyik vagy elkenem a szemöldököm ha pl megtörlöm a homlokom.
És akkor jött ez a csoda, és 26 év után újra vam szemöldököm!! Aki hasonló szőrzet nélküli típus az meg tudja érteni milyen öröm ez nekem :)
Nagyon könnyű a saját aplikátorával dolgozni, lehet szép vékony vonalat is húzni.
Csokibarna hajamhoz a medium brown szint választottam, tökéletes hozzá. Nem vörös árnyalatú, nekem zöld sem lett. 20 percig hagytam fenn elsőre, igy is bírja nekem 3 napja,bár nagyon odafigyelek hogy reggel a mosakodásnál ne dörzsöljem. Most próbálom 1 órát fenn hagyni, kíváncsi leszek meddig bírja.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Csak ajánlani tudom!

rosa.love

2017. október 14.

Csodaszer.
Eddig rengeteget szenvedtem hianyos szemoldokom megrajzolasaval. Szinte orankent tokeletesitgettem, ceruzaval, porral, zselevel, de semmi nem bizonyult hatasosnak- ahol dusabb a szemoldokom, ott ugy ahogy megmaradt a smink, de ahol ritkabbak a szalak, ott minden elkenodott,kopott a boromon.
Ez a termek viszont hihetetlenul jo. Ahogy latom az osszetevoin, ez tulajdonkeppen egy önbarnito. Vegre valami, ami befogja a boromet! Vekony szemoldokecsettel kenem fel az applikatorrol, igy precizen tudom megrajzolni az ívet. Az ido miatt nem sokat aggodalmaskodok: felkenem ejszakara, reggel meg lehuzom. 2 szinben is megvettem, mindketto szuper. En mosom, dorzsolom, sot meg a tokeletesseg kedveert ra is sminkelek, de igy is napokig kitart. Remelem, soha nem vonjak ki a forgalombol, mert eletem vegeig hasznalni akarom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Csodaszer.

MolnarPetra

2017. október 12.

Megvettem, viszont már csak a medium brown volt abban a dm-ben ahol voltam (ha lett volna a sötétebb azt vettem volna meg az arcomhoz) de ugye az 50% és jött velem haza... ma kipróbáltam és ugye az van a dobozán, hogy min 20perc max 2óra..hát én a 2 órát szépen kivártam és teljesen jó sötétbarba szemöldököt kaptam! Viszont amikor szedtem le a megszáradt festéket nekem 1-2szállat azért kitépett.. jó kis cucc:) nagy melegben nyáron jó lett volna hisz ez legalább nem kenődik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Minerva123

2017. október 12.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg, tudjátok Glamour-nap féláras kuponok... Muszáj volt rögtön ki ispróbálnom :D Két árnyalat kapható (dark es medium brown) a dm, rossmannban (amúgy dm-ben olcsóbb valamivel), én a sötétbarna hajamhoz a dark brownt választottam, mert tartottam tőle, hogy a másik vöröses beütésű. Nos egy órát hagytam kb a szemöldökeimen és gyönyörű a végeredmény, pont amilyennek szerettem volna, szép sötétbarna, természetes! Nem tépett ki egy szál szemöldököt sem, csak picit húzta, amikor szedtem le a festéket, ami megszárad 20 perc után és egyben könnyedén lehúzható. Az ecsettel szépen lehet dolgozni, nekem viszonylag vékonyabb a szemöldököm, nem olyan dús, de így is meg tudtam rajzolni az ecsettel, ahol elrontottam egy fültisztító pálcával rögtön tudtam korrigálni. Mivel most próbáltam ki nem tudom hány napig tart, de updatelek. Nekem abszolút megéri, ha nem kell naponta minden reggel megcsinálnom a szemöldököm, biztos újravevős. Csak arra leszek kíváncsi hány használatra elég, remelem nem pont akkor fogy ki amikor ez egyik szemöldökömet már befestettem és a másikra nem marad... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Guppi

2017. október 11.

Nekem bejövős-újravevős. Este felkenem, 20 perc után lehúzom ès kb 3 napig nem kell reggelente vacakolnom a szemöldökömmel (elèg lenne 4 naponta használnom, de a 3. napra elèg halvány lett ahhoz, hogy újrakenjem) Ha kicsit olyan helyre is kenek (mert bènázok) ahova nem kène (nem az ívre), azonnal korrigálom, többnyire nemes egyszerűsèggel körömmel.
Arra leszek mèg kíváncsi, hogy ez a kis mennyisèg hány használatra lesz elèg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Arra leszek mèg kíváncsi, hogy ez a kis mennyisèg hány használatra lesz elèg.

Quklk806

2017. október 11.

Szerintem is nagyon jó! Sajnos sokan nem olvassák el rendesen hogyan is kell használni egy terméket, ezért nyilván nem olyan lesz a végeredmény, mint amilyet vártak volna. Én a testvéremtől kaptam ajándékba külföldről, de így is elég érthetően le van írva, hogy LEGALÁBB 20 percig kell hagyni,hogy megszáradjon. Viszont az is fel van tüntetve a doboz oldalán,hogy ha tényleg tartós eredményt szeretnénk akkor 2 óra kell hozzá!!! Nekem tökéletesen bevált ( 2 órát hagytam száradni) nagyon szép végeredményt kaptam és tényleg bírja 3 napig, sőt tovább is, de nyilván ekkor már kopni kezd kicsit a színe. A Maybelline oldalán is szépen meg van fogalmazva,hogy kell használni és az is,hogy a tartós eredmény érdekében ne használjunk tisztító termékeket a szemöldökfelületen 24 órán belül. Szóval én csak azt tudom mondani,hogy érdemes megvenni,mert tényleg jó!.. ha jól használjuk..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Aysel

2017. október 8.

Ha nem tartom be a használati utasítást és nem húzom le a rászáradt réteget és nem is mosom le vízzel meg vigyázok hogy ne érjen hozzá víz akkor kibir napokat..
ha lehuzom a régteget megmosom este az arcom akkor az egész lejött ...
Ja es nem 20 percet vártam hanem vagy egy órát is rajta hagytam...nekem nem érte meg
De a kivitelezés miatt kap 3 csillagotmert dizájnos és frissen szép..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

ha lehuzom a régteget megmosom este az arcom akkor az egész lejött ...
De a kivitelezés miatt kap 3 csillagotmert dizájnos és frissen szép..

Gicacica

2017. október 5.

Szerintem is nagyon szuper! A sötétbarnát próbáltam, nagyon könnyű vele dolgozni és tökéletesen szép, terméazetes lett. Mivel most lett kész, a tartósságáról nem tudok még nyilatkozni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Hajnusbajnus

2017. október 5.

Imádom!!! Természetes a színe és tényleg tartós. Vigyáztam rá és 1 hétig bírta :) Sokkal tartósabb, mint a kozmetikus által készített festés. Nagyon egyszerűen lejön miután megszárad és nem tépi ki a szőrt.Én nem tapasztaltam semmi zöldülést, mint az előttem hozzászóló. Mondjuk nem tudom mennyit számít, de én mindent összerázok használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

SzZs1981

2017. szeptember 29.

Szóval, mivel mindennap sminkelem a szemöldököm, óriási ötletnek tűnt hogy egy 20 perces használattal 3 napig tartó, természetes hatású szép szemöldököm lehet. Megnéztem minden elérhető YT videót, ahol tesztelték a vloggerek, és mivel MINDENKI nagyon lelkes volt úgy döntöttem, kipróbálom.
A szemöldököm vékony, és van ahol hiányos, tehát a bőrt is szerttem volna megszínezni, hogy szép, definiált formát kapjak.
A középbarna hajamhoz és sötétbarna szememhez a Medium Brown árnyalatot választottam, még aggódtam is, mert a legtöbb review-ban ez túl meleg hatású volt, de a Dark Brown (a másik dm-ben elérhetö szín) a legsötétebb, fekete hajhoz való.
Tehát feltettem, 20 perc eltelik, lehúz (mint egy nyúlós gumicsíkot, le lehet "hámozni"), és meglepetés, mert szép, púderes hatású, finom és természetes a végeredmény. AMÍG! Gondoltam átfutok rajta egy nedves vattakoronggal, ne fogjon vagy esetleg porozzon, és ekkor ért a meglepetés, ugyanis a szemöldököm ZÖLD lett 😱😱.
Esküszöm, z.ö.l.d.
Én értem, hogy színt kikeverni több színből lehet, és kell zöld összetevő is a középbarnához, de hogy ennyire elkapja a bőröm, arra nem számítottam.
Szerencsére újabb 20 perces olajos-lemosós dörzsölés után nagyjából lejött, de az biztos hogy többet nem nyúlok érte, és teljes pénzkidobás volt. (a vattakorong és a fülpuci is zöld lett tőle...)
Valószínű, hogy nem szabad nedves vattakoronggal átfutni rajta (bár az egyik videóban a lány megtette, és nem lett ilyen hatása), de mi van ha zuhanyzás közben/után törlöm meg? És esetleg addigra már jobban beszívódik a bőrömbe?
Teljes nonszensz.
Biztos lesz akinek beválik, de ne nagy-jelenés előtt próbáljátok ki ha tehetitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Esküszöm, z.ö.l.d.
Teljes nonszensz.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen