Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

Dottus

2019. június 18.

Számomra tökéletes.
Középbarna hajamhoz a Dark Brown / sötét barna árnyalatot vettem meg, ez illik a legjobban hozzá. Minimum 2 órát tényleg érdemes fent hagyni. Utána könnyedén lehúzható az egész egyben. A hozzávaló ecset használhatatlan, lapos ferde ecsettel viszem fel.
A bőrt is nagyon szépen beszínezi a festék. Nekem hajszálvékony szemöldököm van (szó szerint egy csík) és ezzel tudok neki adni egy szép formát, vastagságot.
Kb 2 napig tart tökéletesen, ha vigyáz rá az ember. De már attól is kopik, ha hajmosáskor lecsurog a víz az arcomra. Éjszaka viszont egyáltalán nem kopik (a forgolódástól, párnához dörzsöléstől). Ez az árnyalat világosbarnára kopik, az utolsó fázisokban már látni benne egy nagyon pici vörösességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Számomra tökéletes.

LindaErnszt

2019. május 29.

Elég kesze-kusza és hiányos szemöldököm volt, 1-2 évig használtam, nekem 3 napig szépen tartott a hatása, ha odafigyeltem rá és nem törölgettem le arclemosóval🙈
Aztán a 30. szulinapomra szemöldök tetoválást kaptam ajándékba. Azóta nincs szükségem rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

2019. május 29.

Sokat álltam a drogériában, mire eldöntöttem, hogy megveszem a terméket. Nem is bántam meg. Nem emlékszem melyik árnyalatot vettem, mert azóta sógornőmnek is kölcsönadtam, aki egyből beleszeretett :D Szerencsére a JOY-napokon volt hozzá kupon, így kettőt is tudtam venni, egy sötétebb barna árnyalatot és a medium brown árnyalatot.
Előfordul, hogy elfeledkezem róla, fenn marad 3-4 órákat, de az a tapasztalatom, hogy tartósság szempontjából teljesen mindegy a bőrömnek, hogy 30 percet, vagy 3 órát van fent. 3 nap után kezd el lekopni, akkor egy picit rásegítek szemöldökszínezővel.
Az ecsetet nem szeretem, ami hozzá van, nekem túl vastag, nem tudok vele szépen dolgozni, de van hozzá külön szemöldökecsetem, amivel szépen meg tudom rajzolni vele a szemöldököm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

rekaasoos

2019. május 24.

Mióta van belőle 3. szín a sötét barna jobban kedvelem a terméket, az előző kicsit vörösesnek hatott. Ha 1-2 órát van a szemöldökömön akkor kb 2 napig tartós ha odafigyelek rá hogy arctisztitasnál kicsit kiméljem. Számomra lehetne kicsit tartósabb, de igyis szeretem csupán sajnos nem mindig van napi 1-2 órám, hogy tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Bflora98

2019. május 21.

Praktikus, ha időt akarsz nyerni a sminkelésnél. Nekem 2 napig szokott látszodni. Negatívum, hogy viszonylag hamar beszárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

k0alaa

2019. május 21.

Párszor használtam, arra jó, ha az ember tudja, hogy másnap reggel nem lesz elég ideje sminkelni és ezt előtte este feldobja. Ha 2 órát fent hagytam, akkor utána 2-3 napig szép színe volt. Nem használnám állandóan, mert nekem nagyon mű hatást kelt, de néha jó megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Petrus601

2019. május 14.

Na má nálam van lassan 2 hete, először 20 percet hagytam fent, nagyon jól befogta a szemöldököm, szép színe is lett és kb 1,5 napig bírta. Itt még 5*. Na de felkeltem megint, 2 órát hagytam raja, kb ugyanannyita tartós nekem, mintha 20 percet lett volna fent de most nagyon csúnyán kopik! Medium brown-t vettem és tényleg ilyen vöröses világos barnás kopása van.
Szóval:
+egyszerűen felkenhető és lehúzható
+szép a színe míg nem kezd kopni
+nem kenődik el legalább, mintha smink lenne

- csúnyán kopik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Szóval:
+egyszerűen felkenhető és lehúzható
+szép a színe míg nem kezd kopni
+nem kenődik el legalább, mintha smink lenne

- csúnyán kopik

Vanda234

2019. május 9.

Tartósnak tartós semmi kétségem e felől viszont nehez felvinni és nagyon rossz színe lesz vöröses szökés ami nem jön le és rondan kopik nem vált be a sötét barna hajamhoz és szemöldökomhoz se ez a vöröses árnyalat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Frani10

2019. május 4.

Nagyon szeretem ezt terméket. Sötét szőke hajam van és a közepes barna tökéletes számomra. Mindig két óráig hagyom fent, így akár egy hétig is bírja. Azért na vízzel óvatosan kell bánni, mert lehúzás után rögtön eltávolítja. Az ecsete nem túl praktikus, így mindig a saját szemöldök ecsetemet használom hozzá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Lina14

2019. április 20.

én a medium brown árnyalatit vettem meg. elsőre kicsit szürkésnek tűnt mikor lehúztam de másnap reggelre bevörösödött, ami nekem fontos a festett vörös hajam miatt. ha csak 20 percre hagyja fönt az ember, akkor is szép színezettséget lehet elérni, de ha ki tudja az ember várni a 2 órát, akkor sokkal intenzívebb színt lehet elérni, ami tovább is tart. én kipróbáltam szeplőgyártásra is, szépen működött és gyorsan kész is van. a tartósságát tekintve hozza a beígérteket, 20 perces metódussal is megvan a 3 nap, bár a végére igencsak megkopik, de ez függ a felvitt és leszedett smink mennyiségétől, viszont a 2 órás változat nekem egy egész hétig bírta. nekem tetszikígy nyár közeledtél, mivel biztos vagyok benne hogy kevesebbet fogok sminkelni ahogy melegszik az idő, és ez tartós színezésnek tűnik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen