Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

Dominika28

2019. április 8.

Annyiszor jött már velem szembe ,hogy pár hete gondoltam legyen kipróbálom. Nekem bevált használata egyszerű gyorsan szárad és amit igér azt beis tartja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tunderelefant

2019. március 19.

Nekem bejött. Este szoktam felrakni (zuhany után, hogy már ne érje víz a szemöldököt), így onnantól bármeddig rajta maradhat az arcomon. Természetesen minél tovább marad, annál határosabb lesz :) Volt, hogy egy éjszakát is rajtam volt (nem jött le alvás közben) és így 3 napig is kibírta. Szerintem az is lényeges, hogy kinek mennyire erős a szemöldöke (az enyém nem túl sűrű), illetve hogy mennyire volt megtisztítva a bekent felület. Én összességében bátran merem ajánlani, a fent hagyott idővel lehet szabályozni a tartósságot és a szín erősségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

kunsagikira

2019. március 18.

Nem elég tartós sajnos és kezelni sem olyan könnyű mint egy szemöldökfestéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nem elég tartós sajnos és kezelni sem olyan könnyű mint egy szemöldökfestéket.

SGabriella

2019. március 13.

ŰRettegve vettem meg a dm-ben 2900 ft-ért.De nem hagyott nyugodni a termék :) Reggel fel is kentem.Másfél ótát hagytam neki.Tökéletes szín,satírozás lett az eredmény.El vagyok képedve.Remélem tartós is lesz.
Update:Este óvatosan mosakodtam bár így is érte víz.Lejött.Napközben nem kopik,szép.Jól lehet formázni de a tartóssága csak addig tartottamíg nem mosakodtam .Kár pedig jó kis termék lenne.Viszont a kozmetikai festés is max 2 napot bír így az ára talán elfogadható.Csodát nem vártam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

kottazur

2019. február 22.

Ennyi pénzért többet vártam volna tőle. Még jó, hogy ajándékba kaptam 🤷🏽‍♀️ Nem vagyok vele megelégedve, zöldes-szürkés árnyalatú lett a bőröm utána, a szőrszálakon is csak egy napig látszódott a festés. Kár érte, mert a csomagolás és az ecset nagyon tetszett, de így csak 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Incuss

2019. február 21.

UP: 2019.02.21. Újra elővettem és kipróbáltam, miután kozmetikus után nem voltam elégedett a festéssel. Most sokkal kevesebbet tettem a szemöldökömre, precízebben festettem fel egy szemöldökecset segítségével (az applikátor fejéről szedtem le a festéket, az applikátort nem is használtam, elég bumfordi, pedig vastag szemöldököm van természetesen is) kb 15 percig volt fent.
És lááám, gyönyörű lett. Kellően sötét (feketés a hajam), szép íve lett és nem mellesleg tartós is ( a vizet, sminklemosókat kerülöm a szemöldököm területén). Kb hetente fogom újra festeni. Minden reggel kiegészítem egy ici picit egy szemöldök pomádéval, de anélkül is vállalható a szemöldököm végre :)
Legyen most 4 csillag.

Vegyesek az érzelmeim. Hatalmas félelemmel próbáltam ki,de csak hajtott a kíváncsiság :D Türelmetlenül vártam, hogy leteljen a 2 óra, a hosszan tartó eredmény érdekében. Elsőre majdnem tökéletes lett, szuperül elégedett voltam vele. Majd a 3. napon újrafestettem, vártam 2 órát és ismét csodás lett... Aztán a második festés már nem nagyon akart lekopni, de furcsa sárgás-világosbarnás színné alakult át a szőrszálak közti bőrszín. Valamint a ráfestéskor már nem tudtam olyan szép ívet kialakítani, kissé foltos lett a széle, Így hát aztán másnap micellás vízzel leszedtem az egészet :D

Biztosan el fogom használni a terméket, hiszen még mindig sok lehet benne, de ki kell találnom valami szebb eredményt adó ötletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Legyen most 4 csillag.

mszilvike

2019. február 9.

Egesz jo, de vizzel lejon. Strandra mar nem lehet hasznalni sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Egesz jo, de vizzel lejon. Strandra mar nem lehet hasznalni sajnos.

CeCeDrake

2019. január 18.

Update: hosszú idő után vettem újra. A Chocolate Brown árnyalatot, amiről hallottam, hogy hideg barna. Valóban az, színben jobban passzol, mondhatni tökéletes. Viszont a minősége az 0, biztos, hogy változtattak rajta valamit, mert ez simán lejön vízzel is, hiába tartom be az utasításokat.
Többet tényleg nem veszek :-D

Update: az, amelyik kiadás ragasztott címkés, az bírta valóban rendesen, viszont amin nincs már ragasztott címke, azok minősége már régen nem olyan, mint az elején! Emiatt lecseréltem másra!
Még Notinoról tudtam rendelni olyat, ami jó volt, aztán amiket a dm-Rossmann tengelyen vettem...ki érti ezt?! Nem tartott már 1 napig sem, hiába hagytam fenn sokáig, az esti festés másnap este vízzel lejött. Ja és ezeknél már nem fordult elő 1x sem, hogy zöldes legyen valamitől. Úgyhogy én többet ilyet nem veszek!
Eleinte szerettem pedig.

Update: 5 napig tartott. Eddig ez a rekord. Az 5. napon kissé kopott volt, de meglepett, hogy az átlag 3 után ennyi ideig jó volt. Mondjuk este használtam, előtte hidratáltam a szemöldököm és nem szedtem le 2 óra után, csak reggel.
Nagyon jó termék, csak ki kell tapasztalni, hogy hogyan működik a legjobban. Most már a vége felé sűrű, nyúlik, de ugyanolyan jól működik.
(Pl ha micellás vízzel töröltem át előtte az arcom, zöld lett. Egyenként a Douglas szemfesték lemosó meg simán eltünteti egy törléssel, szóval óvatosan...)

Imádkoztam, hogy ne legyen vöröses beütésű. Nem lett 😃
Felviszem szépen, közben lehet korrigálni, 2 azaz két óra és lehúzom.
Aztán ott a tökéletes szemöldök. 3 napig jó, a negyediken már reggel kicsit kopott, akkor az eddig használt szemöldökre való terméket használom és este újra bevetem ezt.
Szerintem nagyon klassz, csak tényleg be kell tartani mindent.
Megéri az árát mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Többet tényleg nem veszek :-D

Eleinte szerettem pedig.

Imádkoztam, hogy ne legyen vöröses beütésű. Nem lett 😃
Felviszem szépen, közben lehet korrigálni, 2 azaz két óra és lehúzom.
Szerintem nagyon klassz, csak tényleg be kell tartani mindent.
Megéri az árát mindenképp!

alexandra091

2019. január 15.

Közép barna színben van meg nekem. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni. 4-5Napig is tart a színe. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Anheszenamon

2019. január 14.

Dark Brown árnyalatban vettem meg kuponos napokon és nagyon elégedett vagyok vele. Második használatkor nagyon megijedtem, mert ahogy eltávolítottam a szemöldökömről, furcsa szürkés-zöldes színe volt rajtam. El is könyveltem magamban, hogy nekem ez nem vált be. Aztán adtam neki még egy esélyt és azóta sem fordult ez elő., Nem tudom mi lehetett, az is előfordulhat, hogy bekrémezett arcra vittem fel és másik termékkel érintkezve lett ilyen szín, nem tudom. A lényeg, hogy azóta minden rendben vele. Én 2 órát szoktam fent hagyni és utána 2-3 napig nincs gondom a szemöldökömmel. Ki fogom próbálni Chocolate Brown színben is, mert Tauz Nóra említette az egyik videójában, hogy az hidegebb, hamvasabb barna, mindenféle meleg tónus nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen