Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

Detti90

2018. augusztus 17.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, persze kapott rendesen hideget és meleget is a termék. Nekem a középbarna árnyalat van, ami illik a hajam és szemöldököm színéhez is. 20-30 percnél tovább nem szoktam rajt hagyni szép púderes hatású lesz tőle a szemöldököm, és simán kibírja 4-5 napig. Mindig megdicsérnek ha ezt használom, és olyan mintha kozmetikustól jöttem volna, ha ő festi ki, az is ugyaneddig bírja kb. Nekem szép egyenletesen kopik, vagyis inkább halványul, és egyáltalán nem lesz vörös, hanem világosodik ki a barna szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Freyja

2018. augusztus 14.

Szemöldökmániás vagyok, és mivel a tetováláshoz még nem vagyok elég bátor mindennap rajzolgatom, ezért örültem meg annyira ennek a terméknek. Kár volt... gyakorlatilag egy teljes éjszaka után sem képes hibátlan szemöldököt produkálni, valamint rettentő gyorsan kopik. A precíz felkenés ellenére sem szépek a kontúrok. El kell ismernem, hogy nagyon ritka a szemöldököm és ez nyilván nehezíti a tartós és szép eredményt, de összességében nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

reka56

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Wao. Körülbelül 1 hónapja vettem, az elején kicsit félve próbáltam ki, de azt kell mondanom hogy nálam hatalmas sikert aratott. Dark brown árnyalata van meg, a hajamhoz tökéletesen passzol, és ha egy éjszakára hagyom fent 1 hétig bírja (tapasztalat). Szóval összességében nagyon szuper, tuti újraveszem.
(Egyébként sok terméket próbáltam a szemöldökömre, [gondolok itt: zselé, filc, ceruza, por] de egyikkel sem értem el ezt a tökéletes és természetes hatást. Imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vrgdo1991

2018. augusztus 10.

Megvásároltam az itteni vélemények alapján. Este arctisztítás után (hogy ne érje víz), felkentem, majd hagytam rajta a leírásban szereplő ideig. 1 napig nagyon szép volt az eredmény, viszont a 2. napon elkezdett besárgulni. Iszonyatosan néztem ki. Többször próbálkoztam a használatával, viszont mindig ezt a förtelmet kaptam cserébe. Landolt a kukában....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Odri

2018. augusztus 9.

Tegnap én is megvettem részben az itteni jó vélemények alapján, részben pedig a Youtube videók miatta, amik az egekig magasztalták ezt a terméket. Kicsit félve kentem fel arra gondolva, hogy ha elrontom akkor napokig nézegethetem az eredményét. Nem kell félni tőle, ez egy nagyon jó kis cucc. Este kentem fel, nagyon könnyen ment. Ki akartam várni a két órát és persze elaludtam. Hajnalban keltem fel, addigra már a párna nagyjából le is szedte a szemöldökömről az anyagot, ami állagra olyan volt, mint egy megszáradt lehúzhatós arcmaszk. Nade! Tökéletes szemöldökkel ébredtem, alig hittem el. :) reggel óvatosan megmostam az arcom azért, mert jéghideg víz nélkül sohasem tudok felébredni, de nem lett semmi baja. Nem kevés időt spórolok így, hogy nem kell reggelente a szemöldökömet rajzolgatni. Simán 5 csillag.

update: Nem tudom mi történt ezzel a termékkel, de míg régebben simán kibírt 3 napot a bőrömön, most egy sima reggeli arcmosástól is szinte teljesen lekopik :( A sötétbarna minősége csapnivaló, tényleg olyan tartós maximum, mint egy szemöldökceruza. Változatlanul hiánypótló terméknek gondolom, de leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szangyi

2018. augusztus 3.

Nagyon jo otletnek talalom ezt a termeket, megkimelt attol hogy minden reggel meg kelljen rajzolnom a szemoldokom. Meg akkor hasznaltam amikor nem voltam biztos benne hogy szemoldoktetovalast szeretnek, tartottam az elhatarozastol. De annyira szerettem hogy mindig szepen formazott szemoldokom volt ezzel a termekkel (4 napig), hogy aztan belevagtam, azota nyilvan nem hasznalom, de atmenetileg jo kis termek volt. Kicsit az ecset lehetne vekonyabb vegu, hogy preciz vonalat lehessen huzni, en mindig felkeltem (altalaban vastagabbra sikerult a kelletenel), aztan egy sminklemosos fulpalcikaval gyorsan letoroltem a nem oda illo reszeket. Talan csinalhattak volna kicsit huvosebb szineket is, mert nekem 1-2 nap utana elkezdett bevorosodni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

antaleva86

2018. augusztus 1.

Elég szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, majd mikor akciós volt rászántam magam. A sötétebb árnyalatot vettem meg. Könnyű felvinni, az ecset nagyon jó, könnyű használni. Körülbelül 3-4 napig bírja. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

lepetak

2018. július 27.

A középbarna árnyalatot vettem meg először. Könnyű felvinni a zselét, viszont nem elég 20 percet rajta hagyni. Én kb 1 órát hagytam rajta, hogy legalább 1 napot tartson a festék. Az eredmény szép, természetes hatású szemöldök lett, viszont ahogy kopik, nekem sárgult tőle a bőröm......
Kíváncsiságból kipróbáltam a legsötétebb árnyalatot is, de nekem az se tetszett ahogy kopott. Nem olyan tartós, mint ahogy reklámozták....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Luszilka

2018. július 24.

Nagyon tetszett hogy könnyű vele dolgozni, a szemöldököm se szedte ki a megszáradás után (pedig attól féltem), 1 nap gyönyörű volt, de másnapra vöröses lett a szemöldököm tőle, (medium brown árnyalat) ami azért sem volt valami szép, mert hamvas szőke vagyok, úgyhogy elajándékoztam egy barátnőnek, lehet egy más árnyalatban jobban működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Kence123

2018. július 16.

Pozitívan csalódtam ezzel a termékkel kapcsolatban.Előre féltem hogy a végeredmény túl mű hatású lesz de a végeredmény nagyon természetes.Szeretem használni a hiányos szemöldökömön és sikerül vele naggyábol egyforma szemöldököket varázsolni:D A dark brown árnyalat van meg.Újra fogom venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen