Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2017. november 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3199

A Maybelline első színezett szemöldök tintája, mely 3 napos tartósságot ígér.

4 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Ár: 3199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

Bett

2018. június 19.

Az egyik legjobb dolog ...nekem bő 3 napig kitart a szemöldökömön....nem sarga ...nem zöld !!!!teljesen olyan amilyennek lennie kell...közep barna
Termeszetes hatású!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Termeszetes hatású!

Hettie

2018. június 14.

Pár hónapja használom ezt, imádom!! Először szenvedős volt felvinni, és néhol még foltos is volt, de ahogy ráéreztem, nagyon király! Múltkor rendesen kitartott 4 napig is. :) Kész csoda ez a cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Annac1234

2018. május 29.

Nagyon szeretem, általában este felkenem kb 1 órát hagyom és utána húzom le. Szemöldököt nem tépi, szép színt ad. Megkönnyíti a reggeli sminkelést.:)
Nálam a 3 napot nem bírja ki, arcmosásnál kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Nálam a 3 napot nem bírja ki, arcmosásnál kopik.

Sindy6

2018. május 29.

Update2: Körülbelül 4 hónapja nem használtam, viszont most esedékes lett a használata, és sajnos nekem is zöldes árnyalatú lett. Nem tudom mi befolyásolhatta.

Update1: Nagyon szeretem, szuper úszáshoz stb, nagyon szép barna a medium brown, és tartós 2-3 napig.

Bár még szemöldökön nem próbáltam, csak kézfejen egy pici csíkot, fél óra után leszedtem, majd alaposan lemostam, dörzsöltem szappannal, és azóta eltelt 3 nap, de még mindig ott van a barna csík halványan a kézfejemen(!) amit naponta több tucatszor megmosok

Update: Hűha! Igazi kis csodakence. Nagyon szép tartós, nekem smink nélkül még a 4. Nap is keretet ad a szememnek. Médium brown van meg. Szép, de én jobban örülnék egy picikét világosabbnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

LReni91

2018. május 28.

Nekem nagyon bevált sport közben is tart 3-4 napig szép a szemöldököm . Éjszaka rajta hagyom mivel sötétebb árnyalatot szeretnék elérni. Sokkal természetesebb színt ad (a sötétebb 03) mint a kozmetikus általi festés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

csill87

2018. május 21.

Ud.: Hosszútávú használat után azt mondom, hogy ez az év felfedezése nálam. Imádom, nagyon praktikus, amikor nincs időm kozmetikushoz menni. Ráadásul szépen is kopik. Nálam mindig lesz itthon.

Még csak egyszer használtam, de meglepődtem rajta, hogy milyen jó. Mindig kozmetikussal szoktam festetni a szemöldökömet, de sokszor nincs időm elmenni akkor, amikor akarok, vagy amikor szépen formára szedi és befesti, egy hét múlva már lekopik a festék, de a formáját még tartja, nah pont akkorra lesz jó ez a kis cucc. Most sajnos nem sikerült annyira szépen megformáznom, de így is ezerszer jobb, mint nélküle.
Igazából attól féltem, hogy nem fogom tudni rendesen leszedni a festéket, de igazából nagyon könnyű volt, csak a youtube videókon, amiket láttam, olyan szerencsétlenül szedték le a híres youtube lányok, hogy rossz volt nézni. De igazából nagyon egyszerű. Nekem a sötétbarna hajamhoz a darkbrown pont jó, szép színe van. Annyi, hogy érdemes vastagabban kenni, hogy könnyebb legyen leszedni a végén. Szerintem szuper cucc. Már csak a kopására leszek kíváncsi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Sötét barna, mondhatni már fekete árnyalatú a szemöldököm. Itt azt irja 4 árnyalatban kapható, ám én mégis az egyik Müncheni DM-be csak 2 árnyalattal találkoztam, a light brown, és a medium brown. Igy hát a másodikat vettem meg, azt reméltem az passzol majd.
Első nap nem is volt vészes szép sötét barna volt. Második nap már olyan vöröses barna kezdett lenni, egy kis barna tónussal. Harmadik nap pedig teljesen világos barna lett a bőrömön. Negyedik napon még marad fent valami de annyira halvány, hogy már teljesen elütnek a színek.
Szóval ha otthon járok, megnézem otthon azt a 4 árnyalatot, és ha van sötétebb beszerzek abból egyet, jobban járok, igy elég vicces hogy túlságosan is világos a szemöldök a szemöldökömhöz és a hajamhoz. :D Viszont egy plusz, nekem volt egy enyhének nem mondható szemöldök allergiám a tartós hennáktól és festékektől, és PLUSZ pont jár neki!!! Tőle semmilyen allergiám nincs, nagyon féltem, hogy lesz, de semmi!! Nem tudom miből csinálják, de csodaszer lett számomra!!! (másik színbe is az lesz :DD )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

nkltt

2018. május 1.

Nekem teljesen jól működik, 3-4 napot is kibírok vele. Persze a 4. napon már kell egy kis rásegítés más szemöldökformázóval. Eddig gyakran festettem tartós festékkel a szemöldökömet, nálam az is ugyan ennyi időt bír ki. Sokkal kevesebb macera van ezzel mint a festék kevergetéssel. én tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Kremcica

2018. április 22.

Rajtam három napig tart és meglepően jó a világosabb árnyalat. Az igaz hogy a a felkenés utáni állapot és a 3. napi kopás között nagy a különbség. Picit büdös, de szerencsére lehúzáskor nem szedi ki a szőrszalakat. Nem mondanám must have sminknek, de nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Juli28

2018. április 22.

Nekem ez a termék nem vált be. Este kentem fel direkt , hogy még tartósabb legyen a végeredmény. Hááát 1-2 napot bírt ennyi. Ezzel nem is lenne gond de ennyi pénzért szerintem nem éri meg. A színvalasztek is elég gyatra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Soluble Collagen