Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. április 1.

Yndre

2012. március 20.

A Maybelline Colossal hatásán felbátorodva megvásároltam ezt a szempillaspirált. Inkább ne tettem volna, nekem nagyon nem jött be. Elég nehéz használni a kefét, mert nagyon összetapasztja a szempillákat, erre még csak rátesz egy lapáttal, hogy nagyon sok festéket is vesz fel. Egyáltalán nem kapok műszempilla hatású pillákat. A festék nagyon pigmentált, ezért iszonyúan nehéz lemosni.

UPDATE: Mostanában együtt használom a Clinique High Impact szempillaspirállal amikor egy kicsit drámaibb hatást szeretnék. Első rétegben felviszem a Clinique-t ami szépen szétválasztja a szempilláimat és erre viszem fel óvatosan csak a felső sorra ezt a spirált. Így egészen használható, nem tapasztja össze a szempillákat és mélységet kölcsönöz a tekintetnek. Ezért +1 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Ksari

2012. március 20.

A Maybelline Colossal nekem a kedvenc spirálom, azért is vettem meg ezt, hogy hátha ez még jobb. De nem. Nagyon jó spirál ez is, de ha elfogy, újra a Colossal-t veszem meg. Ahhoz viszonyítva 4es, de egyébként ez is veri a többi márka spiráljait, amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

lipstick

2012. március 8.

Középárkategóriás szempillaspirálok közül magasan a legjobb, amit eddig próbáltam/próbáltunk. Ismerősiem közül, akiknek ajánlottam és kipróbálták, mindeki beszerzett egyet. :) Csak ajánlani tudom. Könnyen eltávolítható (sminklemosó csak ritkán szükséges), mégis nagyon tartós! Dúsít, göndörít! Egyszóval tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

bunny00

2012. március 5.

Mar 3-at elhasznaltam belole. eloszor sok kerul a pillakra, de par hasznalat utan, mar tokeletesen mukodik. Most a vizallo valtozata van csak meg. De nagyon nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

margit4444

2012. március 2.

Nem rossz, de nem is tökéletes. Kicsit sok festéket vesz fel a kefe, mikor már a fele elfogyott akkortól már szinte tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Lolita

2012. február 27.

Nem nyújtott semmi extrát, se nem dúsított, se nem hosszabbított, ráadásul ha a szemembe került, nagyon csípett.
Update: Egy ponttal többet adok neki, mert nemrég használtam a lemosott keféjét szempilla fésűnek, és annak egész jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

JJ

2012. február 23.

Nekem ez a legjobban bevált spirál, és a társa, a sárga színű. Legutóbb azt vettem meg ez helyett, aztán most ennek a keféje van rácsavarva a sárgára, annyira megszoktam..azért ez mégis jobb annál is. Tuti kitartok mellette, sok mindent próbáltam már.Jó nagy pillákat csinált, addig növeli ameddig kened a rétegeket, imádom!! +++++++

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

veraveravera

2012. február 19.

Nagyon szerettem amíg használtam, a keféje kifejezetten jó, és tényleg mintha műszempilláim lettek volna! Mostanában inkább göndörítő spirálokat használok, azért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

bius9988

2012. február 18.

Szerintem egészen jó szempillaspirál, hosszít, nem csomósít. A dúsítás nem igazán megy neki, de nekem nincs is rá szűkségem, mert elég dúsak a szempilláim. Vannak ennél jobb spirálok is, de ez is megteszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Sally

2012. február 18.

Nekem elég jól működött, bár elég sok festék volt a kefén, de ha egy kicsit lehúzogattam jól működött. Nagyon dús és ívelt pilláim lettek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2