Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. április 1.

Fruzsci

2017. január 22.

Karácsonyra kaptam, örültem neki, mert imádom a maybelline spirálokat, de nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, mert most rengeteg szempillaspirálom van, és azt hittem már rég meg is találtam a világ legjobbját. De hatalmasat tévedtem!!! :D Másnap ki is próbáltam és nem hittem a szememnek!!!! :D Annyira gyönyörű hatalmas, ívelt, dús szempilláim lettek, mint még soha semmivel!! :D Mióta ezt használom (mert természetesen azóta mindennapos:-)) már csomóan megkérdezték, hogy műszempillám van, mert olyan szép. Szerintem MOST találtam meg a számomra legjobb spirálját!! :D Tuti, hogy újraveszem, mert nekem nagyon bevált!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Bodza0409

2017. január 19.

A kedvenc szempillaspirálom. :) Gyönyörű hosszú és dús szempillákat tudok vele csinálni, nem irritálja a szemem, és nap végére se pereg le. Az ára is elég kedvező. Sose cserélném le, nálam ez az abszolút befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

csotieszti

2017. január 9.

Az eddigi legjobb spirál amit próbáltam, tartós, nem köt ki a szemem alatt a nap végére. Szép pillákat csinál, bár az áhított hatást nem igazán tudom elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

kkatatonia

2016. december 18.

A DM és Rossmann szempillaspiráljai közül ez a legjobb. Viszonylag olcsó, és nagyon jó minőségű, akármeddig fent marad. Gyönyörű, hosszú pillák lesznek, tökéletes. Sok beauty YouTuber is ezt használja, és a profik nem tévedhetnek:) Bátran ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Livus12

2016. november 13.

Próbáltam több márka szempillaspirálját, de mindig a Maybelline a befutó. Most épp ezt a típust használom. Szeretem, hogy szépen hosszabbítja az amúgy is hosszú szempilláimat. Szépen dúsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

bingus86

2016. május 24.

A kis esetlen...Nagyon jó a kefe,könnyen használható,de mégsem az igazi.Hosszabbítani hosszabbít,de mást nem nagyon csinál,még több rétegben sem.Már felvitelkor pereg,pedig fóliásan vettem.Nem volt drága,így nem ért akkora csalódás,és az is mellette szól,hogy nem bántja a szemem.Egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Fgucci

2016. május 17.

A legjobb :) gyönyörű, műszempillahatású pillákat varázsol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

A legjobb :) gyönyörű, műszempillahatású pillákat varázsol :)

FKingu

2016. május 10.

A szempillaspirál :) 2 rétegben gyönyörű, hosszú, dús pillákat varázsol. Nap végére azért kicsit pereg, de még így is tökéletes. Pedig kicsit bizonytalankodva vettem meg, első ránézésre nem gondoltam volna, hogy ez a kefe ilyen csodákra képes, de tényleg műszempillahatású. Az Alverde koffenines szempillaápoló szérummal pedig még szuperebb az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Zildinyo

2016. április 18.

Többször is újravettem egy időben, imádom az applikátorát.
Sajnos könnyen lepereg, és ha nem vigyázok, csomósodik a szempillákon.
Most kicsit hűtlenkedek, másokat is kipróbálok, de alapvetően jó kis spirál ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Többször is újravettem egy időben, imádom az applikátorát.
Sajnos könnyen lepereg, és ha nem vigyázok, csomósodik a szempillákon.
Most kicsit hűtlenkedek, másokat is kipróbálok, de alapvetően jó kis spirál ez.

maow

2016. február 24.

Nem értem, miért van ennyire lepontozva, pedig ez egy tök jó spirál. Legalábbis én teljesen odavoltam érte, amikor először használtam, olyan nagy pillákat varázsolt. Wow hatást nem sok spirál vált ki belőlem, de a Maybelline-nek több termékével is sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2