Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. április 1.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lotti.92

2013. július 9.

Nekem nem vált be, túl csomósak lesznek tőle a szempilláim. Kidobni sajnálnám, így egy másik spirállal kombinálva használom. Szerintem nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

gyemant

2013. június 16.

Szép pillákat csinál,a vizet is abszolút kibírja.Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Szép pillákat csinál,a vizet is abszolút kibírja.Nagyon jó termék!

katalinmyy

2013. május 8.

Imádom :) A többi maybelline spirált is. Elég hosszúak a pilláim amúgy is, de még hosszabbá és dúsabbá tudom tenni őket ezzel a spirállal. Hosszú évek óta hű vagyok ehhez a márkához és az is maradok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Kata lizator

2013. május 8.

A legrosszabb szempillaspirálom, ami valaha volt (és a legdrágább is)!
Vízálló? Igen, amikor le akarom mosni. (Még babaolajjal is csak a fele (!) jön le!) Nem: napközben. Felkenődik a szemhéjcsontomra, mint ahogy a nem vízálló szempillafestékeim szoktak. És tudom, hogy nem azért, mert olajos a szemhéjam, mert amikor jól lepúdereztem, akkor is felkenődött.
Az jó benne, hogy nem csomósít, és szépen szétválasztja a szempilláimat, de szerintem ez inkább a kefének tudható be. Azt jól eltalálták. (Az asló szempilláimhoz is szépen hozzáférek vele.) Szépen építhető.
Én nem tudom ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

A legrosszabb szempillaspirálom, ami valaha volt (és a legdrágább is)!
Én nem tudom ajánlani senkinek.

Natalka

2013. április 20.

Szerintem az a legjobb benne, h a keféje tökéletesen passzol a szempillák ívéhez, és ezáltal szebben is befedi, mint egy egyenes spirál. Viszont azt kétlem, h műszempilla hatású, legalábbis én nem így jellemezném. Én ezt csak reklámfogásnak tartom, h vmi műszempilla hatású: a saját szempillám sosem lesz olyan :) de tény, h dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

cserhalmiagota

2013. április 12.

még csak két hete használom, de már megvettem az utánpótlást féláron glamour kuponnal. Nagyon megszerettem, olyan jól alá lehet nyúlni a pilláknak vele! Picit pereg, de ha 8 óránál többet kell szép legyek úgyis a vízálló változatot használom, így ezért csak egy fél csillag levonás jár, a másik fele az ára miatt, 50%-osan megveszem, de azért majdnem 3000 forintot nem ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

cserhalmiagota

2013. április 8.

Imádom! Egyetlen hibája a pici csomósítás, de akkora pillákat csinál hogy huhhh...kuponnalszoktam venni, úgy abszolút 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

adri97323

2013. március 24.

Nagyon szépen íveli a pillákat, de sajnos rettentően csomósít. Egy másik kefével szétválasztva azonban jó eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

loribaba

2013. február 9.

számomra ez az alap szempillaspirál, rengetegszer vásároltam már újra, mindenkinek csak ajánlani tudom ! mostanában csak egy loreal tudta kicsit háttérbe szorítani, de emellett nagy érv az ára is !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

dodi1991

2013. február 3.

imádom imádom imádom imádom!!! iszonyat tekintetet varázsol, gigantikus szőke szempilláim nagyon szeretik :) viszoont a vízállóval vigyázzatok :D én véletlen multkor a sima helyett azt vettem meg és úristen az a kinlódás amit minden nap leművelek azóta...se a ricinus olaj, se a szappan se a testápoló nem hozza le, de nyáron mondjuk biztos praktikus lesz. (sminklemosót holnap veszek, jogos a kérdés) tehát 5* mert mint már említettem imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2