Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. április 1.

Anonberry

2012. szeptember 1.

Akármelyik Maybelline szempillaspirált próbáltam is ki (anyumnak szerintem az összes megvan/volt), az a tapasztalatom, hogy túl sok festék marad a kefén. Ezáltal mozdulatlanul kell ülnöm öt percet felkenés után, hogy nehogy egy kicsit is elkenődjön, de napközben is hajlamos pl. egy tüsszentés után kenődni (órák után is). Szerintem össze is ragasztja a szempillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

sissy93

2012. augusztus 26.

Egy barátnőm használja már jó ideje, én meg csak ámulok és bámulok, hogy milyen gyönyörűek tőle a szempillái. Láttam már őt smink nélkül, és csak ezzel sminkelve is. Ég és föld a különbség, pedig ez csak egy szempillaspirál. Olyan, mintha műszempillái lennének.
Régóta szemezek már én is ezzel a spirállal, de az ára visszatart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Régóta szemezek már én is ezzel a spirállal, de az ára visszatart.

kremmania

2012. augusztus 23.

Ez volt az 1. drágább szempillaspirálom. Tetszett, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Ez volt az 1. drágább szempillaspirálom. Tetszett, de nem venném újra.

pipcsip

2012. július 26.

Évek óta ezt veszem. Nekem bevált. Szőke vagyok, elég csoffadtak a szempilláim, de ez a spirál szépen megerősíti őket. Én egy szempilla spiráltól nem várok műszempilla hatást...akkor műszempillát vennék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

CocoSunrise

2012. június 24.

Szerintem ez egy teljesen átlagos szempillaspirál... ezen az áron van sokkal jobb is. Műszempilla hatást nem eredményez. Nem rossz elhasználtam azért.. de nem venném meg megint. Pont olyan mint a Maybelline Colossal Cat Eyes szempillaspirál, semmi különbség a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Sopetil

2012. június 24.

Gondoltam kipróbálom... Gondoltam hű de jó lesz a szempilláimnak hogy műszempilla hatást kapnak...
Hát, nem így lett! Kegyetlenül összetapasztotta a pilláimat, ami annak köszönhető, hogy sok cucc tapad a kefére. Gondoltam lehúzom a felesleget a keféről, így valóban jobb lett a helyzet picivel, de nem ájultam el tőle, picit még mindig összeragasztotta a pilláimat és ráadásul dúsítani se dúsít. Ha a műszempilla hatás azt jelenti, hogy iszonyúan vastag réteget húz a pillákra és összetapasztja őket akkor oké... Lehet én értelmeztem félre.
Nem volt egy élmény a használata.
Pénzkidobás, szerintem ennyit egy sokkal olcsóbb spirál is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Nem volt egy élmény a használata.
Pénzkidobás, szerintem ennyit egy sokkal olcsóbb spirál is tud.

jns.melinda

2012. június 7.

Volt ilyenem, de nem emlékszem semmire, csak onnan tudom, hogy megtartottam a keféjét. Ha olyan hű, de jó vagy nem jó lett volna, tuti megjegyzem. Viszont valószínűleg nem tetszett, mert nem szeretnék újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

pinky89

2012. június 7.

Nekem nem jött be, kezelhetetlen a kefe, sok festéket vesz fel és csomós tőle a szempilla, megbántam, hogy megvettem, túl is adtam rajta..

RicoCake

2012. május 9.

Nagyon kis gyenge - Igaz ajándékba kaptam de nem venném újra. Ráadásul pár óra után szépen elkenődik a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

lylli

2012. április 18.

Azért vettem meg mert nem épp nem láttam a Colossal Volume-t (sárga színű) de ez nem volt annyira jó. Összetapasztja a pillákat és hajlamos ilyen csótánylábas hatást adni. Nem a legrosszabb, de nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2