Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

mafalda

2018. május 12.

Jó az illata, szép pillákat eredményez, féláron abszolút megérte, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Gyivien96

2018. május 11.

Szép a csomagolás! Párszor használtam de annyira nem voltam tőle elájulva. Próbálgatom még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

nkatika

2018. május 11.

Első pillanatban megkapott! A sok szilikon kefe után vágytam erre a sörtésre. Az én pilláim extrém hosszúak, de nem túl sűrűek és főleg világosak. Ezzel a spirállal tökéletesen be tudom fedni őket már elsőre, a sok, de szépen eloszlatható festék optikailag dúsít is. Kicsit nehézkes az alsó sorra applikálni (nem a termék hibájából adódóan - még sosem sikerült úgy, hogy elégedett lehettem volna az eredménnyel).
Illatot - sajnos - egyáltalán nem érzek, nem kéne egy szempillaspirálnak erre funkcionálnia, mondjuk. Sima micis víz is lehozza, túlzott dörzsölés nélkül (felvitt tartalom mennyisége azért beleszól az eltávolítás időtartamába). A száradt festék nap végére sem kimondottan nehezíti el a szálakat, kicsit azért 15-16 óra után potyog (... és ugyan melyik nem?).
Egy réteggel csodás, kettővel pedig káprázatos. Többen kérdezték, mivel csináltam :) Nekem nagyon bejött, remélem, nem fog túl hamar beszáradni és maximálisan kihasználhatom.

Még egy: ki kell emelnem a csomagolását, mert ugyan nagy, de gyönyörű ez a matt pasztell barack - igazán rátapad a tekintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. május 10.

Az illatról annyit hogy kicsit távolabbról szagolva egy kis kókusz illatot érezni de direktbe beleszagolva nem. A pilláim viszonylag hosszúak és íveltek, de ez a spirál szörnyű! Csak egy kis dúsítás kéne pluszba de még annélkül el lennék ha valamit csinálna a pilláimmal nem csak összetapasztaná őket. Sok festéket vesz fel, amivel nem lenne bajom mert szép pilláim szoktak lenni más spiráloktól. Ezt még elhasználom de újra venni biztos nem fogom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 10.

Enc

2018. május 7.

Nekem bejött és bármikor újravenném. Kicsit sok festéket vesz fel a feje és arra figyelni kell, de gyönyörű hosszú és látványos pillákat csinál. Ami sokat számít még nálam, hogy nem potyog, tartós. Kényelmes, könnyű viselet a pillákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

SolyaSz

2018. május 3.

Nem lesz a kedvenc spirálom, sőt eleinte nem is szerettem. Azzal vigasztaltam magam, hogy féláron szereztem be, így nem nagy baj. Aztán ahogy egy kicsit most beszáradt már sokkal jobb vele dolgozni, nagyon szép pillákat csinál. Az illata szerintem cseppet sem kókuszos, inkább olyan púderszerű, de nem irritál szerencsére. Féláron megérte, de nem hiszem, hogy teljes áron újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Vichy

2018. május 3.

Nagyon szép pillákat csinál, kellemes az illata, azonban a kefe baromi sok festéket vesz fel. Még azután is, hogy kissé beszáradt a formula. A másik problémám vele, hogy a keféje karcolja a szememnél a bőrt (vízvonalnál) az alsó szempilláim kifestésekor, lehet, hogy én csinálom rosszul (bár miért csinálnám), nem tudom az okát. Egy erős hármast érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Boriskajuliska

2018. április 26.

Fél áron vettem, kb annyit is ér. Nap végére potyog semmi extrát nem tesz a pillákkal. A kókusz illat minimális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

lixia168

2018. április 21.

Meg a Glamour napokon vettem,felaron. Se jot se rosszat nem tudok rola mondani. Egy probat megert de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

LiliMinda

2018. április 21.

Szerencsere csak kaptam
Gondoritovel szep pillakat csinal
De ha belemegy a szemembe ahogy napkozbe pereg nagyon eg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Szerencsere csak kaptam
Gondoritovel szep pillakat csinal
De ha belemegy a szemembe ahogy napkozbe pereg nagyon eg

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.