Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

OrosziEszti

2018. július 26.

Nagyon szeretem, nincs pókláb, nem ragadnak össze a pilláim, nem kenődik el nap végére ( még pár könnycsepp sem tudja elmozdítani). A keféjétől kicsit féltem, de se nem nagy, se nem kicsi, számomra pont tökéletes és könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

kicsiparany

2018. július 24.

Szép szempillákat csinál, és utána egész nap érzem a kókuszillatot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Szép szempillákat csinál, és utána egész nap érzem a kókuszillatot. Szeretem.

BernhardtLora

2018. július 20.

Nem szeretem se a keféjét, se a szagát. Pókláb effektus pipa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Nem szeretem se a keféjét, se a szagát. Pókláb effektus pipa.

Pirosmasni

2018. július 20.

Végig olvasva a kommenteket, lehet valami űber szerencsés darabot sikerült kifognom. Az én pilláimmal csodát művel, szétválasztja, hosszítja is őket. Mikor először kentem fel, még anyukám is megjegyezte: "azta! de szépek a szempilláid!"
Nekem megérte megvennem teljes áron, ha elfogyna, szívesen újravenném.

Nekem megérte megvennem teljes áron, ha elfogyna, szívesen újravenném.

katuc77

2018. július 19.

Akcióban, fél áron szereztem be. Kellett egy kis idő, hogy megbarátkozzunk. Először maszatolt, tapasztotta a pilláimat, de aztán megtaláltam a módját, hogy kell használni. Azóta is minden nap ezt használom. Nekem alapból is hosszúak a pilláim, így nekem bevált. De egy rövidebb pillával nem tudom, hogy képes-e csodákat művelni. Teljes áron nem biztos, hogy megvenném, de ha ismét akciós lesz, valószínű, hogy újból megvásárolom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Nem rossz spirál, de nem lehet vele óriási pillákat elérni, inkább csak olyan mindennapi, nagyon természetes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Brbgi

2018. július 18.

Lassan szárad, és hamar el lehet vele érni a pókháló stílusú pillákat, amit én nem preferálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

SophieHarmon

2018. július 13.

Uhh...Az essencésem sokkal jobb volt, csak mániám mindig váltogatni más fajtára. Megtetszett a reklámja egy újságban, de a termékkel nem vagyok megelégedve. Csomós nagyon, a kefére rengeteg festék megy, és nagyon nehéz szépen eldolgozni. Még friss, úgyhogy nem azért pacás-csomós mert beszáradt volna már. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Alverya

2018. július 12.

Nekem bevált ez a szempillaspirál. Rövid, de viszonylag dús szempillám van, kicsit hosszít, nem tapasztja össze a pillákat. Alsó szempillasort nem festek, de valószínűleg nem is ezzel festeném a kefe mérete miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hanna83

2018. július 10.

Nagyon nem szeretem, a pandamaci effektus garantált, a keféje is nagyobb a kelleténél, számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.