Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 22.

Kiszerelés:   8,6 ml

A kókuszkivonattal dúsított krémes-habos formula feltűnő volument, ellenállhatatlanul puha, szétválasztott és sűrű szempillákat varázsol.

2018. június 27.

A keféje számomra tökéletes, szépen szétválasztja és dúsítja, íveli a pilláimat, a festékkel annyi bajom van, hogy iszonyú lassan szárad, ami a reggeli készülődésben igencsak nagy hátrány, más spirál felkenés után 1 perccel már száraz, ennél még 5 perc után is vigyáznom kell nehogy tüsszentsek például. Ezen tulajdonsága miatt vonok le egy csillagot, mert egyébként nekem nagyon bejött, szép pillákat csinál (alapból hosszú, de nem túl dús szempilláim vannak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

dizabella01

2018. június 26.

Lassan szárad, a pillákat összeragasztja, túl sok festéket vesz fel a kefe, a pilláimat elnehezíti és nagyon gyorsan lefolyik meg kenődik kevés nedvesség hatására is. Iszonyat rossz a keféje, nem választja szét a pilláimat. Az állaga tök ugyanolyan mint a Rimmel Wake me up uborkaszagú spirálnak, és körülbelül ugyanúgy is viselkednek.
Az illata finom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Az illata finom...

Spvirgi

2018. június 21.

Rögtön megvettem amikor megláttam a tv-ben. Alapvetően szeretem a maybelline termékeket, mert jók 😘 De amikor megláttam ennek a keféjét, kicsit megijedtem rengeteg termék volt a kefén ez nem volt gond, de kicsit sem volt tartós, egy két óra múlva a szemem alá kenődőtt... El is tettem jó jo jó jó messzire, ne is lássam többet, de egy hete a kezem ügyébe keveredett és hát nem vagyok harag tartó így adtam még egy esélyt neki és most nem is rossz, már nem kenődik... Jót tett neki az idő!! Remélem ilyen is marad. Bár újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Lina14

2018. június 16.

ez egy elég tömény, vaskos formula, amin nem segít hogy a spirál elég sokat felvesz
inkább tömeget ad mint hosszt az biztos, kell rajta építeni, de ahogy az idő megy, nem igazán lesz jobb a helyzet, olyan 2 hét alatt eléri azt a szintet hogy annyira gyorsan szárad/beszára, hogy építés közben lepereg
olyasmi mint a loreal extatic (paradise), tehát drága, és első pár alakalommal olyannyira beszárad, hogy nem lehet felkenni, higítani pedig nem hagyja magát mert csomósabb lesz, néhol pedig túlfolyik
ja és nem is tart ha esetleg valaki bekönnyezne népfénytől/szétől/pollentől

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

ja és nem is tart ha esetleg valaki bekönnyezne népfénytől/szétől/pollentől

csill87

2018. június 16.

Ud.: Az idő sem segített rajta, még mindig tapaszt. Kuka sajnos.

Nekem nagyon tapaszt. Remélem helyrejön majd, vagy szárad a festék, mert ez így tragédia. Még nem dobom ki, hátha... Mérges vagyok, mert most egyszerre vettem 2 szempillaspirált is a márkától, és egyik sem jött be, mindkettő nagyon összetapasztja a pillákat, pedig áltában a maybelline spirálokban nem szoktam csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Ud.: Az idő sem segített rajta, még mindig tapaszt. Kuka sajnos.

EszterS05

2018. június 14.

Nem rossz spirál. Inkább dúsít,mint hosszabbít. A legjobban az illatát szeretem, mert az isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Amadea

2018. június 5.

Update: Februárban bontottam, azóta nem változott a véleményem, olyan semmilyen élmény... egy picit hosszabbít, de "slankít", ritkásabbnak mutatja a pilláimat. Nem mondhatnám, hogy előnyös. Ráadásul egy ideje hajlamos pandázni, még egy spirál se művelte ezt velem.
Még nem volt olyan, hogy vártam volna a szavatossági idő végét - mindig tovább használtam a spirálokat -, ez is eljött, szívfájdalom nélkül fogom kijavítani.

A szempillaspirálok esetében nehéz kitotózni, a vélemények alapján nekünk megfelelne-e az adott darab, ennél a darabnál is az a helyzet.
Az előző spirálom már túllépte a lejárati időt, gondoltam, akkor miért ne a legújabb Maybelline, kíváncsi voltam rá. Nem, a kókuszillat nem motivált, nem parfümöt készültem venni.
Vegyesek az érzéseim. Nálam a szps-etalon a Maybelline Lash Sensational (Ultra Black) és a Bourjois Twist Up Volume, ezekhoz fogom a TT-t viszonyítani (kb. 10 alkalom után):
- Sajnos nem csinál olyan szép pillákat. Hosszúak lesznek, de néhány szálat összetapaszt, és nem lesz olyan szép, íves tartása a pilláimnak, mint a másik két spirállal.
- Azok adnak egy plusz dimenziót (hülyén hangzik, de így van) a szempilláimnak, mintha plusz szálakat varázsolnának a meglévőek közé. Sajnos a TT-nél ez a csoda elmarad.
- A tegnapi használatnál borzasztóan csomósodott, nem győztem levadászni a kis összeállt fekete darabkákat a szempilláimról. Reggel nem éppen erre vágyik az ember lánya.
- A festék már az első használatnál sűrű (de nem a beszárad-mindjárt-sűrű, hanem a használható-sűrű), nekem nem vesz fel sok festéket a kefe.
- Nekem szerencsére nem csinál pandamaci-szemeket, egyáltalán nem folyik le a helyéről, még ebben a hófúvásos időben sem.
- Az erős illat ellenére nem irritál, pedig elég érzékeny szemem van. (Amúgy én nem kókuszt, hanem valami púderes ájert érzek.)
- Könnyű lemosni (Mixa érzékeny stb. bőrre való micellás vizet használok jelenleg).

Szóval olyan so-so. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert az előtte kipróbáltakhoz képest (Clinique High Impact és MAC False Lashes - röhejes, de igen, két [nekem] high-end kategóriás terméket leköröz egy mezei drogériás spirál) istenkirály, de macerás elérni a szép eredményt (főleg, ha sietek), és a két csúcs-spiráltól elmarad a teljesítménye.
Egyelőre szigorú leszek és három csillagot adok, a további viselkedésének fényében update-elek, ha szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

ago95

2018. június 3.

Glamour napokon vettem féláron és egyszerűen imádom, tökéletes szempillákat csinál:) Még teljes áron is újra fogom venni ha elfogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

violetti

2018. május 30.

Nem egy rossz spirál: finom kókuszos az illata, nőtt és sűrűsödött a szempillám tőle, viszont így 1-2 hónap elteltével már csomósodik és kissé zsíros az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Jane

2018. május 30.

Miden napi használatra számomra tökéletes. Csodát tényleg nem tesz de nappali sminkhez megfelelő, nem töri a szempillákat, nálam nem potyogott és könnyű lemosni egy nehéz nap végén.

UPDATE: Az enyém is megőrült... kb 2 hét után elkezdett besűrűsödni és pókláb pillákat csinál :( Pedig olyan jól kijöttünk az elején :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.