Maybelline

Ár:   1895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 26.

A Maybelline klasszikus szempillaspirálja, a mega dús végeredményért. Csomósodást gátló kefe és dúsító összetétel.

Biofeleség

2014. augusztus 2.

Talán a korom teszi ;-) hogy megúntam az ilyen-olyan szuper hatást igérő mindenféle hihetetlen keféjű spirálokat és úgy gondoltam visszatérek lánykorom egyik kedvencéhez a sok közül. Tulajdonképpen a Volum Express Turbo Boost változatát kerestem, emlékeztem hogy láttam, de aztán csak ezt találtam: az eredeti, legelső Volum Express-t, és mivel ez a spirál még sok év után is kereskedelmi forgalomban van, azt gondoltam csak jó lehet.
És tényleg igaz: nem véletlenül vannak még mindig forgalomban ezek a régi termékek. "Csak" 3-szor dúsabb pillák, csomómentesen, semmi extra. Nem ígér abszolút semmi hasonlót mint a mostani szuper szempillaspirál-újdonságok, de nagyon működik: dúsít, a kívánt hatásnak megfelelően építhető, tehát a dússág is fokozható és a szempillák hossza is, és ami nagyon tetszik hogy egyáltalán nem roncsolja a szempillákat, nagyon könnyen lemosható, sőt az én pilláim még szebbek is a használata alatt.
Egy csillagal kevesebb mert nem csodaszer, de a Colossal mellett a másik Maybellines kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

messin

2014. június 7.

Na végre egy spirál, ami nem pereg le és nem is kenődik! Már azt hittem, nem találok ilyet, de most megvan, és vártam is kb két hetet a véleménnyel, mert általában nagy örömömben elhamarkodom. A keféje lehetne kicsit vékonyabb is, de így se rossz (amit mellé maszatolok, pillanat alatt le tudom törölni fültisztítóval). Az állaga tökéletes, a színe gyönyörű fekete, és a tartóssága csillagos ötös. Nem irritálja a szemet, könnyen eltávolítható. Biztos, hogy újraveszem, ezzel befejeztem a keresgélést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Hibiszkusz

2013. december 21.

Szép fekete és dús pillákat csinál. Lehet, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

Szép fekete és dús pillákat csinál. Lehet, hogy újra fogom venni.

Pille

2013. november 3.

Az olcsóbb kategóriás spirálok közül az egyik legjobb, amit próbáltam. Nem csomósít, de nem is csinál igazán hosszú pillákat. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

marran

2013. május 29.

Nekem a legjobb, abszolút dús hatást kölcsönöz!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Nekem a legjobb, abszolút dús hatást kölcsönöz!!!

Đóri

2013. május 23.

Ami először eszembe jut róla az a puha szó. Nagyon szépen dolgozik, és nem bántja a szemem, mint néha a szilikon kefés spirálok, azokat kicsit olyan durvának érzem. Nagyon szép fekete, jól göndörít, és a legjobb, hogy este sima vízzel teljesen lejön, csak megszokásból megyek át a szememen sminklemosóval. A másik nagyon jó dolog benne, hogy elég egyszer áthúznom vele a szempilláimat és máris megvan a hatása, ez azért elég kevés spirálnál mondható el szerintem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

ljudith78

2013. április 7.

Utálom a mostanában menő szilikonkefés bumfordi spirálokat, így nagy reménnyel indult a kapcsolatunk, ami mostanra már mondhatni szerelemmé érett, csak néha lépek félre a Max Factor 2000 Calorie-jával, amikor az kihagyhatatlan akcióban van :) Valóban szétválaszt, FEKETE fekete, nem tapasztja össze a pillákat, hála a kisebb kefének elérem a szem sarkában lévő pillákat anélkül, hogy összemázolnám a szemhéjam, nem potyog le órák múlva darabokban, kis mértékű nedvesedést is jól bírja, egyszóval számomra kifogástalan. És nem utolsósorban közönséges halandók számára is elérhető áron forgalmazzák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

didus

2013. január 24.

Karácsonyra kaptam ajándékba és tetszik de nem lesz a kedvenc. A kefe formája nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

silentmobiusvox

2012. szeptember 13.

Ez volt az első szempillaspirálom, lehet az évek megszépítették már az emlékeimet vele kapcsolatban, de azóta sem futottam bele ehhez hasonló árfekvésű, jó spirálba. Mindent betartott, amit ígért :) Fekete pillák (de tényleg fekete :D), nem csomósít, nem nehezít. Magam sem értem, miért kísérletezgetem folyton, ahelyett, hogy ezt vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

széva

2012. június 18.

Már vettem párszor ,szerintem van ennél drágább is ami nem ér fel hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 18.

Már vettem párszor ,szerintem van ennél drágább is ami nem ér fel hozzá.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Dimethiconol, Panthenol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Hydrogenated Palm Oil, Myristic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.