Maybelline

Ár:   1.999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   1.999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító és maximálisan hosszabbító spirál.

Ár: 1300 ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel vagy postazas
Ár: 1300 Ft , Eladó: Ancsiko
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: csak személyes átvétel lehetséges
kicsikocsi

2017. november 17.

Tavaly nyáron vettem meg, amikor azt hiszem új volt. Nekem nem okozott meglepetést a hatása, számomra egyértelmű volt, hogy a pókláb nem szép hosszú különálló szempillákat takar. :) Már majdnem elfogyott, hétköznapokra, munkába ritkábban használtam, de ha mentem valahova általában ezt használtam, szerintem egészen különleges sminket lehet vele csinálni. Lehet vele bénázni, össze tudja nagyon nagyon tapasztani a pillákat de pár alkalom után meg lehet tanulni az optimális használatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

angeleyes8

2017. október 26.

Először tévedésből másik spirált vettem meg, de nagyon vadásztam rá, így nyár végén végül sikerült beszereznem. "Wow" hatást vártam tőle, de valójában még soha nem volt ennyire rossz Maybelline spirálom. Nem hosszít, nem dúsít, idő kellett mire egyáltalán megtanultam bánni vele, hogy ne vigyek fel 6 tonna festéket a szememre...Utána mindig át kell mennem rajta egy kimosott spirál keféjével, hogy ne három darab csimbókban álljon az összes szempillám. Értem én, hogy "pókláb" hatás, de én ezt nem három csimbókként képzeltem el :D Alig várom, hogy elhasználjam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

zsizska

2017. szeptember 10.

Ez a spirál egy borzalom. Maszatolja a festéket, összetapasztja a pillákat. Boaaaa. Kuka, még ha kedvezményes volt, akkor is csak elpazarolt pénz. Kár, hogy nem lehet mínusz csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

DFI

2017. június 27.

Én általában nem szeretem a maybelline spirálokat, olyan kis átlagosak voltak, eddig. Ez tetszik, jól összetapasztja, vastagítja a pillákat, de mint a neve is mutatja pókláb hatás, aki nem ilyet akar ne vegye. Maybellinék nem árulnak zsákbamacskát ezzel a termékkel. Hozza amit ígér, kicsit ugyan meg kell küzdeni a kefével, de egy kis gyakorlás és tuti lesz. Ja és nem maszatolódik 40 fokban sem. Jár az ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

beauté

2017. május 1.

Borzalom. :) De tényleg. Mindig érdekelnek az újdonságok, ezért is vettem meg még tavaly nyáron. De valahogy nem lehet vele szépen kifesteni a pillákat. Értem én, hogy pókláb hatás.. De nem szép. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

dudocska

2017. május 1.

Ez az a spirál, amit egyszerűen képtelen vagyok megérteni. Alapból a Maybelline spirálok nagyon jók, jó kefe, jó festék, ár-érték arány 5*. DE! Kb 1 hónappal ezelőtt vettem meg, kíváncsi voltam, hogy mi is ez a spider effect, én először teljesen arra gondoltam, hogy hosszú, szétválasztott, pókláb hosszúságú pillákat kapok. Aha... Hát se nem hosszú, se nem szétválasztott, helyette rövid, csomókban összeállt pillákat kaptam. Legalább megtudtam, hogy mi is ez a spider effect. A 2 csillagot meg csak azért kapja, mert a festék minősége amúgy nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

stofareni

2017. április 27.

Az eddigi legrosszabb szempillaspirálom. A szempillám összeragad, csomós lesz tőle. Se nem dúsít se nem hosszabbít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

diopetra

2017. április 16.

Egy kuponos akció keretin belül vásároltam meg kb. 7-800 forintért, de őszintén szólva még ezt sem érte meg, konkrétan használhatatlan a spirál. Rengeteg festéket vesz fel a spirál keféje és nagyon összetapasztja a pillákat borzalmas pókláb szempillákat eredményezve! Borzalmas úgy ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

PoisonK

2017. április 15.

A DM-ben vettem 50 százalék kedvezménnyel.Már rég meg akartam venni mert a külföldi beauty vloggerek sok jót mondtak róla.Én nem tudom de amit én vettem egyáltalán nem olyan mint amit ők használtak.Először is..nagyon büdös.Olyan sok festéket vesz fel a szilikon aplikátor hogy lehetetlen vele úgy dolgozni hogy ne maszatolódjon össze vissza.Nagyon csomós, mármint az a lényege hogy összetapasztja a pillákat de ehelyett nagy darabokat képez rajta.Szeretem a maybelline spirálokat de nekem olyan hatást kelt mintha valami diliházból szabadult őrült lennék.Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Kacsa

2017. március 7.

Rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már, de mióta először megvettem ezt, már szinte nem is kísérletezek mással. Mikor először használtam, lövésem nem volt, hogy én ezzel a kefével hogyan fogok magamnak normális szempillákat csinálni, de pár alkalom után már simán ment. Hosszú, ívelt, és vastag szempillákat csinál, amik egész nap szépek maradnak, nem pereg le a festék. Nekem nem tapasztja össze a pilláimat, nem lesz pókláb hatása, de ha mégis, kifésülöm a pilláimat egy sima kefével. Meg tudom érteni, hogy miért nem tetszik az embereknek, valóban ki kell tanulni a használatát. Nekem sikerült, és a kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.