Maybelline

Ár:   1.999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   1.999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító és maximálisan hosszabbító spirál.

Ár: 1300 ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel vagy postazas
Ár: 1300 Ft , Eladó: Ancsiko
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: csak személyes átvétel lehetséges
LauraPlaneta6

2017. február 22.

Annyi rosszat hallottam róla hogy muszaj voltam kipróbálni miert ennyire népszerűtlen. Nekem bejött. Imádom mikor tényleg vastag poklab pillaim vannak es ez arra szolgál. En nem vettem észre hogy ossze ragasztana a pillaim, bár en mindig 2. Esetleg 3. Rétegkent hasznalom es alá egy olyan spiralt ami szépen szét szedi a pillakat. A kefeje eleg érdekes, de bele lehet jönni a használatába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Gabicc

2017. február 6.

Mivel szeretem a Maybelliene spirálokat, ezért kíváncsiságból mindig elcsábulok a legújabb termékükre. Így az elején még elég keveset tudok róla mondani, mert ha beszáradt kicsit a festék, sokkal szebb pillákat tudok csinálni a spirálokkal. Mint azt sokan elmondták előttem, aki nem szereti az összetapadt pillákat, annak eszébe se jusson megvenni. Úgy kell elképzelni, hogy míg más spirálból felviszel 3 réteget, addig ebből egyet viszel fel és ugyanúgy néz ki mindkét eredmény. Ezért én nem is szoktam ennél többet felvinni, hiszen ezt is elégnek találom. Szeretem benne, hogy extra fekete, égig érő szempillákat csinál, dúsít és tartós is (de szerintem ez egy spirálnál alap követelmény). A kefe kialakítása elsőre tetszett, de több használat mellett látom, hogy nem túl praktikus, mert elég ritkás. Még kísérletezek vele, de nekem a felvitelénél az vált be a legjobban, ha alig ér a szempilláimhoz a kefe, így nem visz fel olyan sok festéket. Az tény hogy ügyeskedni kell néha vele, de szerintem ha a festék kicsit száraz, meg fogja oldani ezt a problémát, viszont eddig nem lett a kedvenc spirálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

wdorika

2017. január 3.

Fura a keféje, nekem nagyon nehéz vele dolgozni, mert rengeteg festék tapad fel rá, és mindent összeken. Ezért kéznél van egy másik típusú kefe, amivel korrigálom. De így azért macerás. Viszont tartós és nem pereg le, ezért ha egy másik kefével viszem fel, jól szuperál. A póklábakat nem tudom, pozitív vagy negatív értelemben kell-e venni, nekem összeragadt szempillákat eredményez. És a kefe vége könnyen hozzáér a bőrhöz, szóval vigyázva kell forgatni. Nem fogom újravenni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

fbn.daniella

2016. december 17.

Ez egy csodaszer. Sosem volt még ilyen szép fekete, vastag és egyenletesen hangúlyos szempillám, mint amilyet ezzel tudok csinálni. Nyilván megvan a "pointy effect", de nekem hasonlóan néz ki, mint a promóciós képen, nem össze-vissza áll. Nem tudom, én mit csinálok másképp. :D Próbáltam más spirál keféjével is, mikor elsőre nem sikerült egyenletesre kifesteni, de az meg elvette azt a festékmennyiséget róla, ami ahhoz kell, hogy vastagnak nézzen ki. Magyarán semmilyen hatása lett tőle. Egyszerűen csak bele kell jönni abba, hogy óvatos mozdulatokkal vigye fel az ember, és nem rádörzsölve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Bebek

2016. október 21.

Update: Ezt nem hiszem el! :O :O Mint ahogy a lenti regényben írtam , nekem nem sikerült szépen megcsinálni a szempilláimat. Na, de most megpróbáltam a sárga Lovely keféjével, Rátekerni nem lehet, de belemegy és nem vesz magára 10m3 festéket sem. Na, a lényeg. hogy a Lovely keféjével ÓRIÁSI , EGYENLETESEN VASTAG pillákat lehet könnyedén gyártani. Először az eredeti kefével festettem be, majd a Lovely keféjét mártottam a festékbe és húztam át a pillákon. A reakcióm az az atya ééééééég volt, csak lestem, h micsoda műszempilláim vannak. :D Szóval, full egyenletesek, vastagok, hosszúak. :D Amilyeneket szerettem volna. Így is azért csak 4 csillag, mert a saját keféjével nem működik ilyen szépen.

Én sem bírtam magammal és 50%-os kuponnal megvettem. Elég béna szempilláim vannak...Rövidek, ritkásak. És a képe lebegett a szemem előtt, amin a modellnek szép, rendezett pókláb pillái vannak. :D
Na, nekem nem lettek szép rendezett pillák...Ezek ilyen fogyatékos póklábak lettek...
A kefe elég fura, egyik oldalán kb semmi tüske nincs, meg a másik oldalának is csak kb a 3/4-én.
Nem vesz fel túl sok festéket szerencsére. És nagyon szép intenzív fekete színe van. Illata / szaga nincs. vagyis én nem éreztem semmit ami zavart volna, vagy erős lett volna. :D
Én nem tudom, ki hogyan szokott spirálozni, én jobb kezemmel először az egyiket, aztán a másikat. Nem cserélek kezet, nem fordítom el a kefét sem. Lehet, h ezért - bár másik spirálnál ez nem fordult elő, vsz a fura kefe miatt van -, de nem tudtam 1 hét állandó próbálkozás után sem a két szememen egyformára megcsinálni a spirálozást.
Vagy az alját tapasztotta össze a pilláknak, vagy alul-fölül vegyesen, vagy gömböckéket rakott a pillákra, vagy durván felemásra sikerült a művelet.
Aztán azt csináltam, hogy a pillák kb közepén kezdtem a festést 1-2 húzással, aztán áthúztam az aljuktól is. Így elég normálisan néztek ki.
De még mindig nem sikerült egyenletesre. :(
Úh a végén áthúzom a sárga Lovely-val. Igaz, hogy így annyira nem póklábas, de egyenletes, és nagyooooon hosszú, fekete pilláim lesznek.
Én csak a felső sort festem, elég tartós, de néha nem árt ellenőrizni, mert felkenődhet kicsit a pillák fölé a festék.

Őszintén szólva.... ha olyan pillákat csinálna, mint a reklám-fotón van, akkor ez egy hiperszuper 5 csillagos spirál lenne.
Nekem az a bajom vele, h (lehet én vagyok béna), de sehogysem sikerül egyenletesen vastag pillákat csinálni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

De még mindig nem sikerült egyenletesre. :(

pont

2016. október 18.

egyszerűen nem hagyott nyugodni ez a spirál, szóval az egyik 50%-os kuponomat muszáj volt elhasználnom rá 'lesz, ami lesz' alapon. és igazából tetszik a végeredmény, bár én nem érzem annyira nagyon durván póklábasnak, inkább csak hangsúlyosnak. biztos szempillától is függ, hogy kin hogyan működik, az én pilláim dússágukat és hosszúságukat tekintve is átlagosak, de szeretem őket erősebben festeni akár még hétköznapokra is. tényleg azt tudja, amit ígér, tartóssága is rendben van, még az eredeti az ára is korrekt.
nem 5 csillag, mert nem életeeem spirálja, de nem bántam meg, hogy megvettem.

update: rájöttem, hogy az benne a legkirályabb, hogy nagyon gyorsan el tudom vele érni azt az eredményt, amit szeretnék. más spirálokkal sokkal többet kell pepecselnem, sietős reggeleken (=minden reggelemen) pedig nem hátrány ha fele annyi idő alatt megvagyok a szempilláimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

nem 5 csillag, mert nem életeeem spirálja, de nem bántam meg, hogy megvettem.

7ot

2016. október 13.

Kíváncsiságból vettem meg, mert amúgy utálom a póklábas, összetapadt pillákat, de az érdekes kefék midig vozanak.
Na, ez már egy húzás után összetapaszt mindent. Oké, ezt ígéri, betartja. De szerintem lehetett volna még a kivitelezésen agyalni.
A spirálon a kis "tüskék" nagyon rövidek, ebben pedig megül (megül... ellepi!) a festék, lehúzni nem lehet. Ezzel van a másik bajom. A festéke annyira sűrű, mintha alig megolvadt, nyúlós gumimassza lenne és ezt próbálnám felkenni. A csomókról nem is beszélek. A kefén meg csak gyűlik, darabokban.
Nem hiszem, hogy olyat vettem, amit már kinyitogattak előttem (nálunk minek lefóliázva árulni?), itthon nem úgy tűnt, direkt meg szoktam nézni.
Ha úgy nézem, azért el tudom használni. Egy másik spirállal vállalhatóvá tudom tenni az eredményt, akkor tényleg nagyon szép lesz. Ez viszont csak akkor játszik, ha nagyon ráérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

DittyCat

2016. október 7.

Pontosan azt szeretem, amit ez a spirál ígér: összetapasztott, vastag pillákat, mivel a szempilláim olyan csökevényesek, hogy hosszabbá tenni igen nehéz őket, így viszont látványossá tehetem. Szép fekete, nem kenődik. Kicsit lassan szárad, de kivárom :) ! Én még így is képes vagyok 2-3 rétegben felkenni, ezáltal előfordulnak kisebb csomók, de általában még száradás előtt az ujjbegyemmel lekapom és akkor nem marad ott a kis göb. Nagyon szeretem ezt a spirált, mivel nem is drága, szerintem új kedvencet avathattam most :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Black Fairy

2016. október 1.

Elég érdekes termék...a kefeje nagyon fura, bár szeretem az ilyen jellegű kefeket - szilikonos és különleges - de ezzel megszenvedtem...a hatása nagyon szép, viszont muszáj atfesulnom rgy masik kefével a pillaimat...egyébként tartós, nem pereg, nem.maszatolódik, szeretem az állagát...a mindennapokra kicsit macerás, de ha van időm megéri ezért nyúlni...plusz pont a csomagolás mintája, nagyom tetszik ez a hálós dolog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 23.

Nem kell megijedni ettől a spiráltól, pedig sokan azt teszik, a videósok is el vannak ájulva tőle, hogy milyen rossz.
Számomra is rossz, de nem azért, mert valóban az lenne. Utálom a póklábas pillákat, és ő csak arra való. Ha valaki ezt szereti, tökéletes lábakat tud vele alkotni.
Eleve kevés spirált szoktam felvinni, maradok természetes. Na vele ilyet nem lehet, kipróbáltam, és feltett egy kilót rám. :)
Jónak jó, de nem én vagyok a célközönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Jónak jó, de nem én vagyok a célközönség.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.