Maybelline

Ár:   1.999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   1.999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító és maximálisan hosszabbító spirál.

Ár: 1300 ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel vagy postazas
Ár: 1300 Ft , Eladó: Ancsiko
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: csak személyes átvétel lehetséges
citronella

2016. szeptember 21.

Ez a szempillaspirál pontosan azt adja,amit ígér: Összetapadt,póklábas pillákat. Viszont egy másik spirállal együtt használva nagyon szép,drámai az eredmény. Extra fekete és valóban tartós. Magában én nem tudom használni,túl sok festéket vesz fel és picik a tüskéi,ami miatt összetapasztja a pillákat. Ami viszont a tartóssága mellett hatalmas pozitívum nekem,hogy a szemhéjamon nem hagy pöttyöt. (sok más spirál ezért kerül tiltólistára,mert olajos és enyhén lelógó szemhéjam van.) Újra biztos nem venném,de elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

roszik.ivett.kitti

2016. szeptember 14.

Ma szereztem be ezt a spirált. Olyat kerestem amit nem pislogok le fél óra múlva, és a semmi kis pilláimból varázsol valamit. Szerencsére sikerült megtalálnom. Nekem eddig nagyon bejön. :) Csak azért nem öt csillag, mert kicsit sokáig tart amíg megszárad. De azt nyújtja mit ígér. Akinek bejön a pók hatású pilla, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

galbanum1

2016. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, a semmi kis szempilláimból csodás, telt, íves pillákat varázsol, nem ragad össze, nem maszatolódik, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Sheila

2016. szeptember 5.

Egyetértek az előttem szólóval, ez bizony "spider effect" a javából. Ezért vettem meg. Én ugyanis szeretem ezt a fajta drámai hatást, no nem minden nap, de ha szolid sminkre vágyom épp, akkor értelemszerűen nem ehhez nyúlok.
Amit igér, azt maximálisan teljesíti: drámai, feltűnő, némileg "pókláb-szerűen" összetapadt, műszempilla hatású, óriási szempillák.
Természetes hatást kedvelőknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Természetes hatást kedvelőknek nem ajánlom.

pomme

2016. szeptember 4.

Látom ez is olyan termék lesz, amit azért húznak le, mert azt csinálja, amit ígér. Hasonló termék a Sunkiss Jelly, ott azon megy a hiszti, hogy nem szőkít eléggé, itt meg az a baj, hogy összeragasztja a pillákat.
TÉNYLEG??? :DDD Hát a jó édes nénikéjüket, hogy merészelik? Gyorsan megyek és én is nekiállok sírni egy 50 faktoros napvédő alatt, hogy de hát nem barnulok, mekkora sz*r ez a cucc. :D

Igen, póklábas szempillákat csinál, olyan jó kis Twiggy-set, mert ezt ígéri a termék. Ezért vetted. Ha szétválasztós-megemelős-dúsítósat akarsz, akkor olyat vegyél. Igen, sok festéket vesz fel, mert attól ragadak össze, attól lesz pókos. Komolyan, csajok, ne már :D

Maga a termék nekem tetszik, a szokásos Maybelline festék van benne, szépen építhető, viszonylag könnyű lemosni, nem pereg. Az én csutka szempilláimon is gyönyörűen mutat, nagyon hosszú pillákat csinál, már szinte műszempilla hosszúságban. Ha nem akarom a drámai hatást, akkor csak 1-2 rétegben viszem fel, feldobok egy rúzst és máris kinézek valahogy. Maga a pókos elgondolás egyébként elég bátor húzás a Maybelline-től, nem tudom, mennyien akarnak ilyen megosztó sminket, de azért nem fogok aggódni, hogy emiatt csődbe megy a cég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

svekits

2016. augusztus 19.

A kefe maga nekem kicsit nagy, és fura a formája, és elég sok terméket ken fel a pillákra, de valamiért mégis működik. Mégpedig csodásan. Nagyon fekete, tartós, nyáron sem kenődik (viszont nem vízálló), és szép, dús pillákat csinál, hosszabbít is, nem néz ki úgy, mintha pár csomó vastag akármi lenne a szempillám helyén. Nekem nem csomósít, néha, ha túl sok cuccot visz fel, átfésülöm egy tiszta kefével őket, hogy szebb legyen a hatás, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Bababusz

2016. augusztus 16.

Muszáj hozzászólnom szegényhez, mert én még soha nem találkoztam ilyen rossz és ilyen jó szempillaspirállal. :D A vicc az, hogy újra fogom venni, pedig egyáltalán nem vagyok elégedett. :D Nos, akkor kezdjük az elején. Túl folyékony, túl sok festéket visz fel, összetapad, ocsmány a végeredmény, több időt vesz el az életedből, mint egy normális szempillaspirál.....DE.......egy másik kefével leszeded a felesleget és szétválasztod a pilláid és kapsz egy ébenfekete gyönyörű, látványosan nagyobb és íveltebb végeredményt. Mivel ilyen hatást még semmivel nem sikerült elérnem és az a plusz 2 perc amíg korrigálom ennek a "remek" kefének a munkáját egy másikkal nem a világvége, így azt kell, hogy mondjam....Nagyon utálom, de ettől még bevált. :D 4 csillag erős jóindulattal, ajánlani sem merném, de mégis..... szóval nehéz helyzet. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

szollosiheni

2016. augusztus 16.

Úúúúúúúúristen, mekkora csalódás. Én is még vélemények nélkül vettem meg, egy igazi horror használni. Fél kiló festéket vesz fel a kefe, lehetetlen lehúzni róla úgy, hogy ne ragassza össze azonnal az összes szempillám. Nagyon meghosszabbítja őket, de aki ezzel szépen tud dolgozni, az egy igazi művész - mondom ezt úgy, hogy én sem tegnap kezdtem a sminkelést. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, én nem azért veszek spirált, h utána még kisfésűvel, ásóval és csákánnyal is átmenjek a szempilláimon, szeretem ezt egyben lerendezni (mármint a festést és a szétválasztást). Ez ezzel a spirállal lehetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

orsii9521

2016. augusztus 14.

Eddig ő a kedvenc maybelline spirálom, vakon vettem meg, még egy darab vélemény se volt róla, de nem bírtam elenállni annak hogy még tök új volt :D
Gyönyörűen hosszabbít, nekem dúsítani nem igen, de nagyon szép hosszú pillákat varázsol, és igaz hogy picit összetapasztja őket, de egy szempillafésűvel vagy egy régi szempillaspirál kefével (én egy maxfactor clump defy-t használok erre a célra, ami már az utolsókat rúgja). Nem pereg, tartós, nem maszatól az alsó szempillasorba se, amit tök könnyű kifesteni mert a keféje elvékonyodik a vége felé, és így könnyen hozzá lehet férni mindegyik pillához. Visszavevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

KlaudiaZs

2016. augusztus 10.

El se hiszem, mennyire imádom. Amióta bejelentették, meg akartam venni, és most hogy volt rá egy féláras kuponom, úgy voltam vele, kíváncsiságom győzhet, megvettem, de biztos voltam abban, hogy utálni fogom a pókláb ígéret miatt. Először is, rajtam nincs meg ez a pókláb hatás, a kefével lehet ügyeskedni, hogy csak egy szuper hosszabbítás-extrémdúsítás legyen a végén belőle. Plusz gyönyörű fekete színe van, nem pereg vagy maszatolódik ebben a melegben sem, és a pilláim előgöndörítését remekül megtartja, kevés spirállal értem ezt eddig el, a nap végére mindig visszaegyenesedtek. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy lesz, akinek nem jön be, de örülök, hogy én kellemeset csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.