Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tyuki

2013. november 19.

Tiniként sokáig használtam, de csak a felbontás utáni első héten tudtam vele a megfelelő hatást elérni. Mintha akkor az összes festék rátapadt volna a kefére (pedig nem használtam nagy mennyiséget), és aztán "eltűnt" a tubusból. Hamar kifogyott, és a szempilláim végei néha letöredeztek. Igaz, a szétválasztó és dúsító hatása elég jó, de biztos, hogy nem fogom újra venni.
Hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Hármaska.

Darcy01

2013. november 14.

Nem tetszik a hajlított keféje és sajna pókláb pillákat csinált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Nem tetszik a hajlított keféje és sajna pókláb pillákat csinált nekem.

Sabinilla

2013. november 4.

Rég használtam már Maybelline spirált, akkor nem volt vele semmi ilyen gond, de ez most csalódás. Szépen megemeli a szempillát és nagyítja a tekintetet, de kb. fél napot ha bír, utána pereg pereg és csak pereg lefelé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Lexiiii

2013. november 3.

Ez előtt a miss sporty ferde végű spirálját használtam, az elfogyott így ez mellett döntöttem, mert az nagyon bevált, gondoltam ez ugyanolyan jó lesz csak kicsit minőségibb.. De nem. A vége használhatatlan, 3 pillát csinált az amúgy átlagos pilláimból. Förtelmesen rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Kormó

2013. október 4.

Rengeteg spirált kipróbáltam már, és nagyon kevéshez tértem vissza. A keféje szerintem szuper, igazán sötétre festi a pillákat, és az ívet is szépen tartja. Igazi drámai hatást is lehet vele kelteni, valamint teljesen természeteset is. Először az eredeti The Falsies jött velem haza, és bár elég hasonló, az nem lett a kedvencem. Mivel már több Maybelline spirálom volt ami eléggé tetszett, gondoltam kap egy esélyt. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk. :) Bármilyet használok éppen, mindig van egy ebből is tartalékban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

szisz5

2013. október 3.

Már vagy a 3. dobozt fogyasztom belőle, nagyon kedvelem benne, hogy óriási pillákat csinál. DE! az utóbbi időben már kezd egy kicsit a hócipőm tele lenni vele. Lehet, hogy egy picit be is sűrűsödött, vagy nem tudom, de iszonyatos mennyiségű festéket vesz fel a kefe, ami ocsmány "pókláb szempillákat" eredményez. Annyira csúnyán összetapasztja a pillákat, hogy kb. kezdhetem elölről a sminkelést, mert nincs az a kefe/fültisztító pálcika, vagy bárm,i ami szétszedi őket. És ez az újrakezdés rohanós reggeleken nagyon-nagyon-nagyon rosszul szokott esni. Sokkal szívesebben nyúlok mostmár a Lovely csoda-spiráljához, ugyanaz a hatás, kellemetlenségek nélkül.
Ettől függetlenül a maybelline spiráljai nagyon jók, próbálkozni fogok másik típussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

matine91

2013. szeptember 8.

eleinte látványosan hosszabb pillákat varázsol viszont azt vettem észre hogy egy idő után mintha beleszáradna a festék a tubusba... ezt leszámítva a csomagolás meseszép, de nálam egy erős 3asnál nem futja többre, mert ár-érték arányban nincs a toppon.

Nem tudom, hogy több, mint egy éve miért értékeltem így, amikor ma meghalnék ismét egy ilyenért!! Talán csalódás volt tényleg, hogy egy bizonyos idő után már morzsálódik a beszáradástól, de a régi képeken láttam, hogy egyik szempillaspirálom sem alkotott szép végeredményt, mint ez a csoda, így kap tőlem egy csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

beautycase007

2013. augusztus 31.

Csodaszép hosszú pillákat eredményez! A natúr sminhez szerintem tökéletes, ha kicsit erősebb smokey eye-t csinálok akkor már nem tud érvényesülni sok réteg felvitelével sem, de a hétköznapjaim alapdarabja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

kacsababy

Korcsoport: >54
2013. július 4.

Egyszerűen imádom!! Amúgy is viszonylag hosszúak a szempilláim és amikor ezt használom gyönyörűek, hosszúak és dúsak!! Sajnos mostanában nem látom a DM-ben :( és így másik egy maybelline spirált kezdtem el használni ami nyomába sem érhet ennek!

ui.: Már többször kérdezték (amikor ez volt "rajtam") hogy műszempilláim vannak e! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 4.

Kimi

2013. június 16.

Rövidek a pilláim, egyre többször gondolkoztam azon hogy műszempillát ragasztok minden nap, de ahhoz kinek van kedve és energiája korán reggel..? Neten olvasgattam és rátaláltam erre a spirálra, másnap megvettem. Kész csoda! Hihetetlen gyönyörű és hosszú pillákat csinált, azóta sokkal több önbizalmam van, 100% hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.