Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Maniac

2012. április 14.

Szépen ráfekszenek a kefére a szempillák. Még ha drámai pillákat nem is, de jól hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

ur.isten.ne.mar

2012. április 13.

2 éve csak ezt használom, és amíg létezik, nem is cserélem le.
Nekem egyáltalán nincs szempillám, de ez odavarázsol nekem párat, ráadásul elég szépek. Egyszerűen tökéletes, bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

2 éve csak ezt használom, és amíg létezik, nem is cserélem le.

vikkancs

2012. április 13.

Már lassan egy hónapja, hogy használom. és imádom. Főleg azoknak ajánlom akiknek "van" szempillájuk, csak nagyon halvány. Nekem a vége nem is látszik, de ezzel a spirállal tökéletesek lettek a pilláim.
Nem mondom én se azt, hogy ez a világ legjobb szempillaspiálja, de szerintem ha nem akarsz vagyonokat költeni ( 3-4000 Ft) akkor ez tökéletes lesz mindenki számára :)))
Sokáig fenn marad, talán néha-néha kell tükörbe megnézni, hogy lepergett-e, de egyáltalán nem vészes. Azért én akkor is adok neki egy ötöst :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Nena

2012. március 24.

Jó a keféje és az anyag is rajta, de nagyon nagyon óvatosnak kell lenni a felvitelkor, mert pillanatok alatt össze tud csomósodni. Egy másik spirállal szoktam elkezdeni a festést (pl.: Rimmel Extra Super Lash) és mikor félig megszáradt, rámegyek egy rétegben ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

rebus

2012. március 23.

lehet az volt a baj hogy túl nagy elvárásaim voltak ezzel a termékkel kapcsolatban, de nekem nem 100%-osan vált be. próbálok ügyelni arra, hogy ne legyen sok festék a kefén, de valahogy mindig csomós lesz a szempillámon :/ ezért csak akkor használom, ha reggel nem rohanok, hanem van időm pepecselni egy kicsit. amúgy tartósnak tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

NiDDA

2012. március 22.

Hmm. Nálam jól működik, bár nekem szép nagy pilláim vannak, nem könnyű elrontani. Szépen szétválaszt, nincsenek pókláb pillák. Egyébként nagyszerűen le lehet húzni a flakon száján a kefét, hogy ne legyen rajta sok festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Yndre

2012. március 21.

A Maybelline Colossal hatásán felbátorodva megvásároltam ezt a szempillaspirált. Inkább ne tettem volna, nekem nagyon nem jött be. Elég nehéz használni a kefét, mert nagyon összetapasztja a szempillákat, erre még csak rátesz egy lapáttal, hogy nagyon sok festéket is vesz fel. Egyáltalán nem kapok műszempilla hatású pillákat. A festék nagyon pigmentált, ezért iszonyúan nehéz lemosni.

UPDATE: Mostanában együtt használom a Clinique High Impact szempillaspirállal amikor egy kicsit drámaibb hatást szeretnék. Első rétegben felviszem a Clinique-t ami szépen szétválasztja a szempilláimat és erre viszem fel óvatosan csak a felső sorra ezt a spirált. Így egészen használható, nem tapasztja össze a szempillákat és mélységet kölcsönöz a tekintetnek. Ezért +1 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.