Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fruzsika941210

2018. január 6.

A kedvencem ! Gimnazium óta ezt használom próbáltam kiserletezni de mindig vissza terek :) gyönyörű hosszú pillakat varázsol tényleg olyan mintha muszempillam lenne nem csomosodik és nem is szárad be nekem nagyon sokáig elég megy az 5csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

sophy83

2017. december 29.

Nagyon szépek és látványosak lesznek tőle a szempilláim, egészen a nap végéig tart. Ha más sminket nem is használok, ezt mindenképp. Kedvenc spirálom! Többször újravettem már, nekem sosem száradt be mielőtt elfogyott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

bran65

2017. november 6.

Szép pillákat csinál, de nem drámaiakat. Viszont nap végéig ugyanolyan volt, nem potyogott, és az ívét is szépen tartotta. Akciósan megéri egy mindennapi spirálként beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Enc

2017. október 1.

Jó ez a spirál nagyon, de valamiért nekem a "drámai" hatás nem jött össze és picit összetapasztotta a pilláimat, amit nem szeretek. Kenődni nem kenődött, nap végére azért egy picit már lötyög ott. A kefe formája miatt a belső pici pillákat is könnyen elértem vele. Viszont találtam helyette egy másikat jobb áron és jelenleg azt használom. Nàlam 4*-ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Aprilla

2017. július 31.

Az eddigi legjobb szempillaspirál,amit kipróbáltam (igaz,még nagyon sokat nem próbáltam). Ha jól emlékszem nekem is viszonylag hamar beszáradt és könnyen csomósodott. Így összességében az árát is tekintve 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

lidocain

2017. április 20.

Barátnőmön láttam először ezt, baromira tetszett az eredmény, ezért kérdeztem rá mit használ. Megvettem, beleszerettem. Nagyon szép pillákat varázsol, bár nekem néha sikerült túlzásba vinni, olyankor csomósodott és kenődött, bár ez nem az ő hibája. Nekem is előbb száradt be viszont, minthogy elfogyott volna. Most másik Maybelline spirált használok, de hajlok rá, hogy előbb-utóbb újravegyem ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Krisztinaia

2017. április 17.

Imádtam!
Drágább darab, de a keféje valami isteni.. *-*
Bevallom, néha csak minden 3. alkalommal vettem újat. Mikor elfogyott, megmostam a kefét, és olcsóbb spirálnak a tégelyébe "mártogattam".. ha az is elfogyott, akkor vettem újra ezt a darabot, és így tovább..
Mindenki csak ámult, milyen gyönyörű szempilláim vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Imádtam!
Drágább darab, de a keféje valami isteni.. *-*
Mindenki csak ámult, milyen gyönyörű szempilláim vannak.

zahraa

2017. április 15.

Regen egyet elhasznaltam, de nem valt be, es nem is vennem ujra. Allandoan figyelni kellett, mikor kezd el kis darabkakban levalni, vagy eppen elmaszatolodni... Pedig nem volt beszaradva. El se lett hasznalva rendesen, egy amolyan 'csont nelkuli' dobassal a kukaban landolt. Meg is erdemelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

SziNo

2017. április 10.

Szerintem eddigi szempillaspiráljaim legjobbja. Eddig kétszer vettem újra, viszont most váltottam az Astor Long Life spiráljára, mert ez valamiért túl hamar beszáradt. Az elő tubus sem bírt ki egy évet, de ez a mostani talán még rosszabb volt. Csodaszép pillákat csinál, viszont a nap végére lekenődik a szem alá:(. A spirálja kifejezettem tetszik, viszont a nap végi állapotért és a beszáradásért egy csillagot levonok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Bebek

2017. április 10.

Kb 5-6 éve használtam, aztán próbálgattam mást, majd a sárga Lovely-nál kötöttem ki, de mivel az inkább csak hosszabbít és színez, újra vettem egy ilyet.
Én nem emlékszem rá, hogy régen ilyen "mozgó" keféje lett volna, de mindegy is. A színe szép fekete, dúsít, de nekem nem hosszabbítja a szempilláimat. Ami nagyon nem tetszik benne, az az, hogy felkenődik a szemöldököm alá, naponta nagyon sokszor kell ellenőrizgetnem és letörölnöm a kis fekete foltokat. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.