Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Patriciaszarka

2017. február 9.

Kedvenceim koze tartoznak a maybelline szempillaspiraljai. Konnyu vele dolgozni ,nem csomositja a szempillaim , termeszetes hatast ad nekik , szet valasztja oket,lehet epiteni ra . Egyetlen egy negativumot tudnek ra mondani , hogy rendkivul gyorsan fogy .. 1honap alatt nekem ezek a termekek mar ugy elfogynak ,hogy gondolkoznom kell az ujra vasarlason . Bar lehet ,hogy ez csak nalam fordul elo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

lovecreams

2017. február 8.

Húú, én nagyon szeretem:)) Nem potyog, jól elválasztja és hosszabbítja a pillákat, elegendő festéket vesz fel, nem csomósít és könnyen lemosható! Minden szempontból tökéletes számomra..amikor már ki akarna száradni, beleteszem pici forróvízbe és újra használható! Én ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

greta333

2017. január 5.

Régen ezt a szempillaspirált használtam, nagyon imádtam. Szép eredményt lehet elérni vele, kicsit extrémebb hatást is akár. Hosszít is, göndörít, kicsit dúsít is. Engem a kis fiberek picit zavarnak benne... Azóta találtam már jobb szempillaspirálokat is, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

szilvykeee26

2016. december 11.

Évek óta kedvenc spirálom!! Az igényeimnek tökéletesen megfelel, nagyon hosszít inkább és göndörít, kicsit dúsít is, csomómentes!
Egyetlen hibája, hogy hamar elfogy :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Egyetlen hibája, hogy hamar elfogy :/

foxinthebox

2016. november 16.

Úgy másfél hónapja használom, kicsit vegyesek az érzéseim. A szilikonos keféket jobban szeretem, de a formája miatt igazából ez is bevált. Íveli és dúsítja a pillákat, valamint a kis fibre-ök (ezt hogy mondják magyarul? :D) hosszítanak is néhol. A festék szép fekete, de sajnos nekem kb. egy hónap után kezdett szárazabbá válni, így nem lehet szépen építgetni, mert elég hamar csomósodik(annyira nem vészes, de na...). Emiatt az árát sem éri meg nekem, egy lovelynak elnézem, hogy csak két hónapig használható az állaga miatt, de egy kb háromezer forintos spirálnak nem szívesen. Emiatt négyeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Ancsika77

2016. október 21.

Mindenképp ki akartam már próbálni,sok jót hallottam róla.leggyakrabban loreal spirálokat használok,de szeretek kísérletezni más márkakkal is.most épp két loreal,a lovely ikonikus sárgája,egy rimmel,és ez van itthon.Tehát a spirálról:őszintén,többet vártam tőle.első rétegben nekem szinte alig látszik valami,3 réteg után kapom azt az eredményt,amit én szeretek.ez nálam hosszú,dús,fekete pillákat jelent.pl a lorealokkal ezt 2 réteg felvitelével elérem,még a lovelyval is.annyi viszont előnye van a lorealokkal szemben,h ez nem csomósít.azok jobban.összességében nem rossz spirál,el tudom érni a kívánt hatást,csak többet kell vele pepecselni,mint a többivel amik nekem vannak.egyébként régebben is próbálkoztam a maybelline spirálokkal,de nekem valahogy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

koirankeksii

2016. október 20.

Glamouron szereztem be kemény 850 Ft-ért. Valójában évek óta a megszokott Maybelline THE FALSIES VOLUM' EXPRESS-t használom, de ki akartam próbálni mást is. Nem nagyon tudom miben különbözik a két termék, talán ennek művibb a hatása. Igazából nincs vele gond, de maradok a megszokottnál amit már vagy 20x újravettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

majoreszternora90

2016. szeptember 9.

Nekem szuperül bevált. Hosszít, dúsít, egészen hollywoodi szempilláim lesznek tőle. Sajnos hamar elkezd besűrűsödni, de akkor is megéri. Mindig vadászom a lefóliázott darabokat, azt legalább nem próbálgatta ki senki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 9.

scene14

2016. szeptember 2.

Nem igazán jött be ez a spirál nekem...hosszítani nem hosszít,dúsítani se nagyon,ennyi pénzért van jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Funnyface

2016. augusztus 27.

Elhasználtam egyet, viszonylag gyorsan a végére értem, mert mindig lehúztam egy kozmetikai kendőn. Talán nincsen is benne szűkítő, annyira sok termék van a kefén, amikor kihúzom a tubusból. Egy réteg valóban bőven elég a drámai, nehéz sminkhez, hiszen egyszerre vagy három réteget lehet vele felvinni a szempillákra. Természetes, no makeup sminkhez nem ajánlom, csak azoknak érdemes megvenniük, akik szeretik a vastag, fekete pillákat. Nekik viszont kötelező darab. A keféje pont megfelelő módon ívelt, és tökéletes a mérete, a sarokban meghúzódó kisebb pillák kifestéséhez is. Dúsít és hosszabbít, jó vastagon körbe veszi a pillákat. Mivel nem víz álló, a nap végére elkenődik, panda szemeim lesznek. Olajos szemfestéklemosóval könnyen lemosható. Újra vettem, de végül nem bontottam fel, mert közben rátaláltam a hétköznapokon is jobban hordható változatára. A Maybelline the sensual spirált szívesebben használom, a formula hasonló, talán ugyanaz, viszont egyszerre kevesebb termék kerül a kefére, és könyebb szabályozni mennyire legyen drámai, nehéz a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.