Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Larael

2016. augusztus 14.

Nagyon szeretem, szerintem szép szempillákat csinál. Négy csillag viszont, mert nekem csípi a szemem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

thajni

2016. július 30.

Hosszú pillákat varázsol anélkül hogy összecsomósodna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Hosszú pillákat varázsol anélkül hogy összecsomósodna.

Dorisz1990

2016. július 25.

Nagyon sok spirált kipróbáltam már de magasan ez a legjobb . Dúsít , hosszabbít, szép fényes fekete, csomómentes . Amikor ezt a spirált viselem mindenki dicséri milyen szép pilláim vannak. Ezt a spirált érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Nikoletta96

2016. június 15.

Nagyon nagy dús pilláim lesznek tőle, az ecset tökéletes. Egy kis pityerés után is fent van, nem folyik szét. imádom ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

outcastperson

2016. május 19.

A kedvencem a maybelline spirálok közül. Ível, dúsít, hosszabbít. Nekem egy rétegben elég a mindennapokhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Rockergirl

2016. május 1.

IMÁDOM! Nagyon szépen dúsít, hosszabbít, pedig nekem rövid, előremeredő pilláim vannak. (Kell hozzá használnom göndörítőt, mint minden spirálhoz) Ja, és a legfontosabb: Szépen lehet építeni, nem tapassza össze a szempillákat. :)
Ha nem találok ennél jobbat, akkor újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Ha nem találok ennél jobbat, akkor újraveszem. :)

timeakrst

2016. május 1.

Gyönyörű, szuper hosszú, dús szempillákat lehet vele készíteni. Az eddig használt spiráljaim közül ez a legjobb. Több rétegben szoktam felvinni és nagyon szép cica szemeket varázsol. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

MuffinQueen

2016. április 23.

Gyönyörű pillákat készít. Mondjuk szerencsére nekem alapól hosszúak, így elég ha csak rásegít. Viszont egy picit irritálja a szememet. Nem vonok le pontot érte, mert mostanában minden piszkálja. Hosszútávon meglátjuk majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

angelscrime

2016. április 23.

Eredetileg a Lash Sensational szempillaspirált szerettem volna megvenni, de ki volt fosztva a sora, így ő jött velem próba szerencse alapon. Nos, a legfontosabb feltételeimet teljesíti: nem pereg le a nap során, nem tapasztja össze a pilláimat és egyáltalán nem irritálja a szememet. Egyedül amiatt nem adok neki 5 csillagot, mert "drámai" hatást ígér, de ez enyhén szólva is költői túlzás. Hétköznapi szempillaspirálnak viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

lexyalexa

2016. április 10.

Az előttem szólóhoz hasonlóan az itteni véleményekre alapozva vásároltam meg, hát sajnos nagyon nagy csalódás :( Mivel 50%-os kuponnal szereztem be, nem fáj annyira a szivem, de a sárga Colossal társához hasonlítva egy nagy nulla. Olyan, mintha folyékonyabb lenne a festék a kelleténél, lassan szérad és nekem sajnos összetapadnak tőle a pillák. Az alsó szempillasorra majd elhasználgatom, de biztosan nem fogom újravenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.