Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ercsi

2016. április 9.

Mivel volt 50%-os kuponom (éljen a Glamour-napok :')), gondoltam teszek vele egy próbát, de kicsit nehéz bánni a keféjével, nem ez lesz a kedvenc spirálom a márkától. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

szaneszter

2016. április 9.

Kedvenc spirálom! Próbáltam már a Maybelline Rocket és Lash Sensational spirálokat is, de nekem ez vált be a legjobban. Dús, fekete, hosszú pillákat varázsol és nem pereg a szemem alá. Mindig megbánom ha mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Colette221

2016. április 8.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Szép szempillákat csinál, tartós. Eddig két tubust használtam el belőle.

UPDATE: 1,5 év kihagyás után úgy döntöttem, hogy ezt veszem újra. Próbáltam közben drágább spirált is, de ár-érték arányban ez a legjobb. Brutál feketék lesznek a pilláim. Számomra ez a nagybetűs spirál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

borb.biaa

2016. április 2.

Régen használtam, szerintem többször is újravásároltam (ami nálam ritka), és emlékszem, hogy gyönyörű dús, hosszú, ébenfekete pillákat varázsolt. Szerintem a napokban újra be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Szilvykeee

2016. március 17.

Imádom!! Nagyon szép hosszú pillákat lehet vele alkotni, igazi drámai hatást kelt. Egy baj van vele, hogy hamar beszárad/elfogy. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

pillacskak

2016. március 12.

Iszonyat hosszú pillákat varázsolhatsz vele !!! Mindenkinek csak ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Iszonyat hosszú pillákat varázsolhatsz vele !!! Mindenkinek csak ajánlom! :)

Mackobunda

2016. január 26.

Első használat után megszerettem...Vehetne fel több festéket, de legalább szépen építhető, nem csomósodik!
Hosszú, ívelt szempilla szálaim lettek tőle, nálam enyhén dúsít is.
Ez a formázott kefe nagyon jó, nem értem eddig miért nem vettem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Hosszú, ívelt szempilla szálaim lettek tőle, nálam enyhén dúsít is.
Ez a formázott kefe nagyon jó, nem értem eddig miért nem vettem meg...

platinakuka

2015. december 24.

hát mit is mondjak
amúgy most a onebyone satin-t használtam, aztán az elfogyott vagy vmi ilyesmi, gondoltam legyen ez. még sok festéket visz fel, és tényleg íveltebbek a pillák tőle, de nekem valahogy a keféje túl rugalmas, hajlékony. én szeretem jóóól beledörgölni a kefébe a szempilláimat, de ez vsz mindenkinél más. most kap egy négyest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

hát mit is mondjak

alexandria00

2015. december 12.

Pár éve használtam és valami iszonyat kiidegelt, hogy televan kis rostszálakkal, ami mindig ráragadt a pilláimra, egyenesen rühelltem. Hosszabbítani kicsit hosszabbított, az én igényeimet azonban nem elégítette ki...manapság úgy emlékezek meg róla, mint "a spirál amiben szöszök voltak"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

doreszka94

2015. november 14.

Húúú, nagyon- nagyon régen használtam, legalább 5 éve. Akkor ez volt a kedvenc spirálom, miatta szerettem meg ezt a fajta kefét. Nagyon szép pillákat festettem vele, dús és hosszú volt, ahogy emlékszem rá. De sosem vettem újra, mindig szeretek újat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.