Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

citronella

2015. május 10.

Használtam ezt a spirált pár éve és nagyon csodálkozom,hogy pár blogon mennyire istenítik. Nem tudom,én nem voltam tőle elájulva. Elég szép volt a végeredmény,meg nagyon szép fekete színe volt,de a tartóssága hagyott némi kívánnivalót maga után. Lehet,hogy még beruházok egyre,ha valahol akciós lesz,hogy meggyőződhessem róla,hogy én voltam béna vagy a spirál. :)

Update: A Joy napos kuponomat a Rocket volum express spirálra akartam elhasználni,de sajnos azt nem kaptam,így erre esett a választásom és nem bántam meg. Nagyon szép hatást lehet elérni vele,nem vastagítja el a pillákat mégis elképesztően dúsak és hosszúak lesznek. A tartóssága is nagyon jó,remélem a nyári meleget is bírni fogja. Egyébként nem pereg,nem maszatolódik és még akkor sem hullik,ha piszkálom (rossz szokás,ha stresszes vagyok),pedig a legtöbb spirálnál ez probléma,még akkor is ha vízálló. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

rocknrose

2015. március 23.

Valószínűleg én használom rosszul, de nekem nem vált be. Nem is szeretném lepontozni amiatt, mert nem vagyok képes jól használni, a csomagolása kifejezetten tetszik, úgyhogy adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Kodi

2015. február 6.

Még nem dőlt el a verseny, közte és a One by One között. Utóbbi tényleg nagyon szép pillákat csinál, de sajnos szilikonkefés, nem szeretem, ahogy birizgálja a szemem a műanyagkefe festés közben. A falsies keféje nem irritatív, a végeredmény pedig legalább olyan szép. Biztos, hogy újra fogom venni, mint ahogy eddig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

rosa.love

2015. február 5.

2000 ft-ra volt leárazva a dm-ben,annyit megér. Tényleg el lehet vele érni a műszempillahatást, de egy kicsit csomósodik. Olyan "kócos" pillákat csinál- de hát valaki épp ezt szereti. Nekem most nagyon bejön ez a szertelen, vadóc hatás - az utóbbi években alig sminkeltem a szememet, úgyhogy jól jött ez az éles váltás. A tubusa nagyon tetszik, ránézni is öröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

Judit1219

2015. január 14.

nagyon jól dúsít és hosszabbít egyben, hétköznapra tökéletes, de akár még alkalomra is megállja a helyét minőségét illetően. nem kenődik el. de van jobb maybelline szempillaspirál, nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 14.

joouyee

2015. január 8.

A vízálló változatot használom. Kialakításában a sima Falsies verzióhoz képest szerintem, csak színében különbözik. Neten "vadásztam le" nagy nehezen a vízálló verziót, drogériákban nem leltem. 1700Ft volt és felveszi a versenyt a Volum' Express testvéreivel. Szép, hosszú, drámai pillákat varázsol. A színe szuper.

A negatív kritikákat is értem, mert picit valóban sűrűbb az állaga, mint a többieknek, ezáltal kevésbé természetes a hatás és gyakorlott sminkelőként is napokba telt, mire rájöttem a kefe gyors és precíz használatára - mostanra viszont pár pillanat alatt szép az eredmény.

Viszont estére veszít a látványosságából, kicsit mintha a színe(?) megfakulna. Ezért nem 5, hanem 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

KlaudiaZs

2014. december 29.

Évek óta egy másik Maybelline spirált használtam, gondoltam váltok, ez olyan jónak tűnt... hát hatalmas csalódás volt. Csomósít, úgy összeragasztja a pillákat, hogy utána egyből mostam is lefele, nem lehet finoman felvinni, már egy rétegtől csúnya volt. Egy jó pontot kap azért, hogy mikor azt mondtam, mindegy mi lesz, azért használni fogom legalább egyszer, ha már megvettem, sikerült úgy összeügyeskednem hosszú (baromi hosszú) percek után (sok újrakezdéssel és lemosással és ügyeskedéssel), hogy páran megkérdezték, hogy műszempillám van esetleg, mert jól áll. Megtanultam, hogy maradni kell a beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Szaffika

2014. december 27.

Már a harmadikat fogyasztom belőle :) Nagyon szeretem! Nagyon jó árban van és tényleg beváltja azt, amit ígér! :) Hosszú, göndör szempillák. Szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

missy89

2014. október 30.

Nos, tényleg drámai pillákat varázsol, drámain csomósakat. A színe szép fekete, viszont a keféje egy tragédia. Nem dúsít, nem hosszabbít, csak csomósít, össze-vissza állnak tőle a pillák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

jadegirl

2014. október 7.

Nem rossz,de nekem a kefe alakja nem annyira jön be,a színe gyönyörű intenzív fekete de a "sárga-lila" spirállal sokkal szebb formájú szempillákat kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.