Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

racskai_eniko

2014. október 1.

Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 1.

Imádom!!

Ingi

2014. július 13.

Már a 2. tubust fogyasztom ebből, pedig nem nagyon veszek meg ugyanolyat, örök szempillaspirál kísérletező vagyok :D De ez valami nagyon jó. Gyorsan lehet vele szép eredményt elérni. Hamar szárad a szempillán, szépen szétválaszt, megemel, és még dúsít is. A tartóssága se semmi, többször is fent hagytam másnapra is, és konkrétan ugyanúgy nézett ki, mint mikor felkentem!:D :O 5*!!
Akinek nem vált be, próbálja meg úgy, hogy a keskenyebb oldalát használja, ne a laposabbat, nekem így a legszebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

matula

2014. július 11.

Nem tudom, hogy a termék volt-e hibás, amit vettem, de nálam felháborítóan rossz ez a spirál. Eddig szinte csak Volum Express-t használtam, egy kis Clinique-es kitérővel, de ez a spirál rémes. Borzastó sok terméket vesz fel a spirál, így percekig tart, mert mire leszedem a felesleget a tubuska szélére, megunom az egészet. Sajnos nem tudom elmondani, hogy mennyire csinál mese pillákat, mert egyenlőre csak odáig jutottam, hogy összeragadtak pár nagy csimbókba :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Szimica

2014. július 6.

Nekem ez A Szempillaspirál már a megjelenése óta csak ezt használom, szerintem 15-tel már biztos vettem belőle :D Nem is vagyok kíváncsi a többire, számomra ez a befutó. Tökéletes óriási pillákat csinál, nem csomós, nem tapadnak össze a szálak, ha akciósan látom mindig megveszem, mert számomra megéri, még van két bontatlan fóliázott a szekrényben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

kokuszmogyoro

2014. július 2.

Megvagyok vele elégedve, másodperceken belűl oriási pillákat lehet vele csinálni , viszont kevesebb van benne mint egy colossal testvérében amin csodálkoztam, ez a szimpillaspirál 8,5 ml a colossal pedig 10ml hát hogyvan ez?! :D na mind1 mindennap használom már hetek óta a colossalossal nagyon szeretem jár az 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

justagiirl

2014. július 1.

Örök kedvencem. Már a harmadik tubusba kezdek bele, és nem tudom megunni. Szempillagöndörítővel használom, és a végeredmény elbűvölő. Egyszerre hosszít és dúsít, még én is meglepődtem, hogy mennyire megimádtam. Ha túl sok festék kerül a spirálra, akkor hajlamos összeragasztani a pillákat és póklábakat csinálni, de ezt a felesleges festék eltávolításával a spirálról könnyen orvosolhatjuk. Nem potyog, este is ugyanolyan szépen virít a pillákon, mint a felkenés pillanatában. Azt hiszem, egész életemben elkísér majd. Csak és kizárólag 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

piskótatészta

2014. június 1.

Használtam pár éve és meg is voltam elégedve a hatásával,azt hiszem,csak a tartósságával voltak problémáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Rure90

2014. május 27.

Szeretem, szép szempillát csinál, nem csomósít, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Szeretem, szép szempillát csinál, nem csomósít, tartós.

preka

2014. május 3.

A legjobb szempillaspirál! nagyon szép pillákat csinál, szuper a keféje, nem csak a hatás miatt hanem így kevesebb az esély is, hogy összebarmolom festékkel a szemhéjamat. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

PetraaN

2014. április 26.

Nagy spirálrajongó vagyok. Hónaponta váltogattam eddig a spiráljaimat. De mikor ezt megvettem azóta már hónapok óta nem vettem spirált. Minden nap ezt használtam. A keféje hagyományos és ívelt. Szép fekete színe van. 2000-2200 Ft között vettem teljesen megérte. Az én kis alig látszó szögegyenes pillámból is képes csodát csinálni. Miután ezt a spirált használtam szép ívelt hosszú fekete pilláim voltak viszont nem túl dúsak. Sajnos már kifogyott kísérletezek tovább de biztos újra fogom még venni :) Ár-értek arányában se vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.