Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Natalka

2014. április 18.

Tetszik a keféje, ezért is vettem meg. Csak az én gyöszös kis pilláimra kicsit túl sok festéket visz fel. Sokat kell fésülgetni, h normálisabban nézzen ki, viszont drámai, az tény :D
Azt vettem észre, h teljesen olyan típusú a keféje, mint a L'Oréal Miss Mangának, mármint olyan hajlítós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

eszterrr

2014. március 27.

Először nem tetszett, de pár hét után beszáradt egy kicsit és így már tetszett :) Próbáltam már jobbat is, kicsit csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 27.

bobekecske

2014. március 19.

Harmadszorra vásárolom meg, nagyon szeretem. Ahogy már mások is írták, van egy technikája, és jót tesz neki a használat (picit szárazabbá válik). Nekem alapból hosszú és ívelt, de világos és nem nagyon sűrű szempilláim vannak, szerintem ez a spirál jól kiemeli a kisebb szempillaszálakat is, így dúsabb hatást kelt.
Tartós, csak mértékkel és ritkán kenődik (a felső szempilláim gyakran hozzáérnek a szemöldökcsont alatti bőrfelülethez).
Viszonylag intenzív fekete színű, nem szürkés, mint egyes spirálok. Sajnálom, hogy barna kivitelben nem kapható, szívesebben használnám azt a hétköznapokon, mert néha kicsit túl drámainak érzem. :)
Tapasztalatom szerint közepesen gyorsan elkezd beszáradni, és olyankor már napközben lepereg a festék. Ha nagyon drága szempillaspirálról lenne szó ez nagyon zavarna, de szinte mindig sikerül kedvezményesen beszereznem így bele tudom kalkulálni ezt a veszteséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

rekag

2014. március 4.

Kell neki pár napot adni, hogy megtanulja az ember, hogyan is kell használni. Én az első pár alkalom után félre is tettem, mert nem tetszett a végeredmény. Aztán néhány hét múlva újra elővettem és elkezdtem kísérletezgetni vele és bizony egy idő után ráéreztem, hogyan is forgassam a fejét ahhoz, hogy gyönyörű pillákat varázsoljon. Gyönyörűen hosszabbítja a pillákat, szép mélyfekete színt ad nekik és nagyon szépen íveli őket. Nekem a nap végére is íveltek maradnak a pilláim. Dúsít is, de vigyázni kell, hogy nehogy összeragassza a szempillákat, én közben szoktam fésülgetni is őket hogy elkerüljem a csomósodást. Nem pereg, nem kenődik, kicsit nehezebb lemosni, mint a többi spirált, de a végeredmény tényleg drámai lesz (két rétegben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

adele97

2014. január 29.

A kedvenc spirálom. Számtalanszor újra vettem már és egy tartalék mindig van nálam. Tartós, nem pereg le, hosszú és dús pillákat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

alexandra0527

2014. január 24.

Egyszerűen imádom. Hosszú szempilláim vannak, de világos színűek a végük egyenesen szőke, ez a spirál tökéletesen kiemeli őket. Ugyan a mennyiséggel óvatosan kell bánni, mert a túl soktól erősen összeállnak a pillák, de mértékkel csodás végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

scisneros

2014. január 22.

Egy a baj vele,hogy nem vízálló. Az én pilláimat látványosabban hosszítja. Nem rossz,gondolkozom,hogy következő alkalommal is ő kell-e nekem...

Update: hát, ő már nem kell... 1 hónap alatt annyira besűrűsödött, hogy használhatatlanná vált...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 22.

nikike

2013. december 22.

Imadom! mar sokadszorra vettem meg. igaz, az elejen sokat felvesz a kefe, de egy het mulva mar nincs vele gond. Hosszu es dus pillakat csinal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

garam mazsola

2013. december 21.

Eredetileg csak a csomagolás miatt vettem meg, tetszett, aztán a tartalma is remeknek bizonyult, csodát tesz a semmilyen kis pilláimmal, jól fest már egy rétegben is, tartós, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

_-Mia-_

2013. december 9.

Felbontáskor eszméletlenül sok marad a kefén, vigyázni kell vele, mert könnyen össze lehet ragasztani az egész pillasort pár csimbókba :/ Később jobb a textúrája, de hamarabb beszárad, mint a sárga tesója. Szebb fekete, mint a sárga tubusos, de nem dúsít sajnos annyira... Nem pereg, nem kenődik. Lemosni esténként meg egy rémálom, tapad a bőrhöz rendesen :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.