Meridol

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elősegíti a gyulladt fogíny regenerálódását. Elősegíti a szájflóra természetes egyensúlyának a biztosítását. Aminfluorid és ón(II) fluorid hatóanyag kombinációja. Tartósan hatástalanítja a bakteriális foglepedék maradványokat.Az összetevők különleges tapadóképessége gátolja a plakk újraképződést, és igy megakadályozza az ínygyulladás kialakulását.A fluorid tartalom gátolja a fogszuvasodás kialakulását is.

Ба́ба-Яга́

2016. július 14.

Fogkőeltávolítás után 2 nap alatt, naponta kétszeri használattal teljesen megszüntette az ínyvérzést és gyulladást. Sajnáltam kiadni érte ilyen sok pénzt, de hatott. Fogorvos ajánlotta az alkoholmentes Listerine mellett, ezt emelve az első helyre. Igaza volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

kvitta.girl

2016. január 18.

Sose vérzett az ínyem, viszont így második trimeszterbe terhesség alatt sajnos nagyon megszenvedem vele, nem elég hogy minden fogmosáskor vérzik de még napközbe is fájdogál sokszor így keresnem kellett erre egy fogkrémet és egy szájvizet ami nem sós ízű és jó ínygyulladásra és nekem ez a termékcsalád segített a problémát enyhíteni, még ha megszüntetni nem is.
Íze az elég furcsa, míg a fogkrémnek kellemes borsmentás, addig ennek, ez furán fog hangzani, de kínai cipőbolt íze van :D Nyilván nem tudom milyen ízű egy kínai cipő, de mindenki járt már ilyen boltba és amikor belépsz és megcsap az a jellegzetes cipő szag, na ennek az íze pont olyan ! De meg lehet szokni, jobb mint a sós íz.
De fogkrémmel együtt nagyon sokat segített a problémámon, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

De fogkrémmel együtt nagyon sokat segített a problémámon, újra fogom venni.

hermelinke7

2015. április 17.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a Listerine, nem mar szét, de sokáig frissen tart és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

cicuka

2014. október 1.

1 hete használom és elmúlt a fogínyvérzésem. Kellemes ízű, nem mar annyira,mint a Listerine. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

monique001

2014. szeptember 6.

Valami összetapadt kék izé marad a nyelvemen utána, de viszonylag tűrhető, reggel sincs szörnyű szájszag :) A hatása meg se közelíti a Chlorhexamed szájvizet, visszatérek arra inkább- na azzal egyenesen üde a lehelet még ébredéskor is, csak hát ugye erős és mar, amit a Meridol nem csinál, nem is érzem már használat után pár órával, hogy szájvizeztem, csak azt a kék izé a nyelvemen- az fúj. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 6.

szbogdany

2014. augusztus 18.

Szerintem a legjobb amit drogériában lehet kapni. A számat sem marja szét mint a brutál társai, viszont nem is olyan gyenge mint a natur változatok többsége. Alkoholmentes, és szépek az összetevői. A friss mentolos érzés viszonylag hosszan megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 18.

deagle13

2014. május 7.

Nagyon jó szájvíz, igaz nincs összehasonlítási alapom, mert nem igazán használok szájvizeket. Az alapján választottam ezt, hogy nincs benne alkohol és nem marja szét úgy a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

2014. március 18.

Nagyon jó, akkor használom a Meridol fogkrémmel együtt amikor picit begyullad az ínyem, vagy pici sérülés keletkezik rajta, 2-3 nap alatt mindig teljesen rendbe teszi(k).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

MissNickole

2013. december 28.

Maximálisan elégedett vagyok vele, finom, lágy kellemes íze van (én erre nagyon háklis vagyok, a legtöbb szájvíz vagy tiszta mentol, vagy alkohol, de mindegyik borzalmas) ez az első ami végre bevált minden tekintetben. Elég sokáig érzem is a számban és a fogkrémmel együtt használva az egyetlen érzékeny fogamon is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

floracs8

2013. december 12.

Tegnap óta használom, imádom az ízét, és mintha javult volna a gyulladás. A dm-ben a 400 ml-s 1800 forint körül volt, annyit megér szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Hidratálók: Xylitol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.