Meridol

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elősegíti a gyulladt fogíny regenerálódását. Elősegíti a szájflóra természetes egyensúlyának a biztosítását. Aminfluorid és ón(II) fluorid hatóanyag kombinációja. Tartósan hatástalanítja a bakteriális foglepedék maradványokat.Az összetevők különleges tapadóképessége gátolja a plakk újraképződést, és igy megakadályozza az ínygyulladás kialakulását.A fluorid tartalom gátolja a fogszuvasodás kialakulását is.

Dzsenifer

2013. december 5.

Immáron 7 napja küzdöttem erős fogínygyulladással, a fogorvos kiírt valami gyulladáscsökkentőt de nem hatott, tegnap elmentem a patikába megvettem ezt a szájvizet és este öblögettem is vele.. ma reggel már azt vettem észre hogy szívószál nélkül tudom fogyasztani az ételeket/italokat !! Ajánlani tudom mindenkinek ! Bár az ára már 2160 Ft, de teljesen megtérül az ára hiszen 1 nap alatt csodát tett !!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 5.

Edit87

2013. november 25.

Ínygyulladásnál használom csak mivel elég drága de megéri megvenni, az íze engem se zavar! Hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

AnnaK

2013. november 25.

Számomra is kellemes az íze...de a legfontosabb, megmentette a külföldi a nyaralásomat, ínygyulladásra használtam. A márka fogkeféjét és fogkrémjét is használom. Nem találtam még ennél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

pixie

2013. június 29.

Még valami féláras kuponnal vettem, úgy volt 750 Ft. Teljes áron nem valószínű, hogy megvenném, pedig az ízét nagyon szerettem (ennek és a fogkrémjének is), de hatását tekintve nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

katagi

2013. április 30.

Fogorvosom ajánlására próbáltam ki, leginkább fogínygyulladás miatt, de kisebb szájsebek, illetve fogzás (bölcsességfogak...) idején is rengeteget segített. Az ízével nekem nem volt bajom. Sajnos nem engedhetem meg magamnak a rendszeres használatát, így csak akkor veszek, amikor szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Vica75

2013. január 8.

Szeretem. Mindig van itthon. A legjobb szájvíz és nincs benne alkohol. Számomra nincs rossz íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

baobe

2012. október 27.

Engem nem zavar az íze, s szépek az összetevői is, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

Engem nem zavar az íze, s szépek az összetevői is, újra fogom venni.

parsley

2012. augusztus 8.

Azt kell mondjam, hogy szörnyű az íze. Az első pár napig még kibírtam, de utána a hányinger kerülgetett. Először azt hittem, hogy hatásos, de utána besárgult tőle a fogam. Személy szerint én jobban kedvelem a mentolos ízű szájvizeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

lollypoppy

2012. július 26.

Nagyon jó termék, a hatását nekem az is bizonyította, hogy egyáltalán nem volt aftám, amikor használtam, pedig amúgy hajlamos vagyok rá, és amikor elharaptam a szám, nyom nélkül eltűnt a seb, pedig máskor napokig szenvedek vele, mert csúnyán begyullad. Az íze engem nem zavar, és egy alkalommal bőven elég csak egy kicsit használni belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Panda

2012. május 2.

Valóban nagyon hatásos, de számomra annyira borzasztó az íze, hogy a hideg is kiráz tőle :S ezért nem tudom "megerőszakolni magam" a használatára- és igen csak nem akar fogyni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Hidratálók: Xylitol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.