Merz Spezial

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2015. február 3.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissíti és jóleső simasággal ajándékozza meg a bőrt. Megóvja a bőrt a nedvességvesztéstől. A joghurt és növényi aloe vera növeli a bőr nedvességmegkötő képességét és ezáltal rugalmasságát is. A panten olaj és az E-vitamin intenzíven áploja és élénkíti a bőrt. A bőr kellemesen sima tapíntású lesz, frisebbnek, fiatalabbnak hat.

Kozmetikai csomag
Ár: 3500 Ft , Eladó: BlairM
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalást követően foxpost illetve ajánlott postán maradó levél

fannus9

2017. január 22.

Tegnap reggel kicsit ki volt pattogva az arcom es este a baratommal aludtam ugyhogy tudtam hogy valamit csinalnom kell magammal. Felkentem a homlokomra ezt a csodaszert vartam vele fel orat es letoroltem. Mar akkor latni lehetett a kulonbseget,rasminkeltem es este mikor lemostam a sminkem nyoma se volt a pirossagoknak.:) Nagyon jo nyugtato arcmaszk. Olcso es a Mullerben szereztem be.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

nkmagda

2016. március 11.

Ár èrtèk kategòriában nyertes termèkek vèlemènyem szerint a merz arcpakolások többfèlèt szoktam felváltva használni s az eredmèny nem marad el. Tisztább simább üdèbb egysègesebb arcbőr, persze nem egyedül az arcpakolás èrdeme (sok folyadèk, sok gyümölcs, zöldsèg, vitaminok) de mondhatni hab a tortán. Èn bátran ajànlom èrzèkeny bőrömnek semmi "kifogása " nem volt ellenük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

natasha

2014. március 6.

Szeretem a Merz maszkokat,eddig még egyikkel se nyúltam mellé.
Tökéletes a kombinált bőrömre,szinte issza be az anyagot,10 perc elteltével,szinte semmi nincs a bőrömön,szóval nem csak megül a felszínen,hanem valóban táplál.
A maradék cuccot nedves vattával letörlöm,és mintha 10 évvel fiatalabb lennék.
A puhaság megmarad másnap is,nem győzöm simizni az arcom. Pattanásaimat nem bántja,sőt mintha visszahúzódnának tőle. Egy tasak kétszerre is elég.
Hetente egyszer szoktam enyhe bőrradírozás után alkalmazni.
Felüdülés a bőrnek:) Régebben a Balea maszkjait használtam,de rátaláltam erre,és azóta csak ezt veszem.Szerintem ez hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Szeretem a Merz maszkokat,eddig még egyikkel se nyúltam mellé.
A maradék cuccot nedves vattával letörlöm,és mintha 10 évvel fiatalabb lennék.
Hetente egyszer szoktam enyhe bőrradírozás után alkalmazni.

Kencefice

2013. május 14.

Ár-érték arányban szuper, kellően hidratált lesz tőle a bőröm és a fenti összetevőlistával ellentétben, már nincsenek benne parabének. Állandó darab lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

orchidea8627

2013. április 26.

Egyet értek az előttem véleményező jibjab-bal, kombinált bőrre tökéletes!
Már régóta keresek olyan arcmaszkot ami hidratál, de nem túl nehéz és olajos, ez a pakolás megfelel minden elvárásomnak. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm, de nem zsíros, olajos.
Már többször újravettem, ezután is így lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Egyet értek az előttem véleményező jibjab-bal, kombinált bőrre tökéletes!
Már többször újravettem, ezután is így lesz.

jibjab

2013. március 22.

Alue Vera és joghurt tartalmú pakolás. Kellemesen hidratál, de nem teszi túl zsírossá a bőrt. Kombinált bőrre is ideális, mert nem szárít és nem is zsírosít túlságosan. Inkább nedvességet pótol. Bőrradírozás után nagyon kellemes, puha bőrt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Barnás sárga.