Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

Izabel

2017. január 10.

A karácsonyi leárazások idején kaptam a "Mikulástól" :) Nagyon-nagyon kellemes, visszafogott illat. Viszonylag tartós. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

dreka98

2017. január 6.

Általában nem vagyok oda a rózsaszín parfümökért, ezt is ajándékba kaptam. Az illata nem igazán jött be, olyan semmilyennek mondanám. Szeretem a Mexx illatait, de ettől kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

senskin

2016. december 13.

Valamiért a rózsaszín illatokkal bajban vagyok, általában bejönnek, de most nem sikerült feltornásznia magát az illat a kosaramba. Annyira elfelejtettem a tesztelés után, nem maradt meg bennem az édessége, így nem is vettem meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

sandra1230

2016. december 3.

Egyik kedvenc illatom. Elég 1-2 fújás és szinte egész nap érzem magamon. Próbálok mindig valamilyen akció keretében olcsóbban elkapni. :) Az illata nem tolakodó igazán nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Pancsi27

2016. november 21.

Kedvenc parfümöm. Először egy barátnőmtől kaptam egy fújást és rögtön beleszerettem. Másnap vettem is egyet magamnak. Az illata nagyon tartós, főleg ruhán, sálon még másnap is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Blackxentric

2016. augusztus 29.

Valamikor nagyon régen használtam. Nagyon jó illata van és tartós is. Nagyon mély nyomot nem hagyott bennem és úgy emlékszem legalább a fele anyukámnál kötött ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Diu

2016. augusztus 15.

szerintem volt az már 10 éve is, hogy a nővéremtől mindig csentem egy-egy fújást. :) aztán én is beszereztem egyet nemrég, de régebben tálan kicsit édeskésebb volt az illata. nem ez az elsőszámú parfümszerelmem, de így nyáron nagyon kellemes az illata. nem tolakodó (ha nem öntesz magadra egy litert!), és rajtam tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Luna1024

2016. július 11.

Nagyon hadilábon állok ezzel az illattal... Egyike volt az első, saját magamnak, saját pénzemből vásárolt illataimnak, szóval sajnálnék megválni tőle, de mégsem kötődök hozzá igazán... A pár évvel ezelőtti énemnek tetszett, de sose éreztem igazán a magaménak, ma meg nem tudom eldönteni, tetszik-e, vagy sem. A legnagyobb problémám vele a következő: iszonyatosan szintetikusnak érzem. Komolyan, olyan, mintha valami műanyagot szagolgatnék - nem kellemetlen illatú műanyag, de akkor sem igazi, hiszen SEMMIT nem érzek azokból az illatjegyekből, amik benne vannak, csak valami egyveleget. Na jó, a dinnyét néha igen, de azt is csak pár perc után, miután lecsillapodott az egyébként kissé alkoholos kezdés. Nekem a tartósságával nem volt gondom, bár az is igaz, hogy inkább ruhán éreztem sokáig - a sálamon pl. napokig ott volt az illata. Hatósugara szerintem enyhe-közepes. Kicsit meglep, hogy ennyire fiatalos illatnak tartjátok - nem szeretem az illatokat korhoz kötni, de ezt ahányszor beleszagoltam, valahogy sose éreztem a magaménak, mert olyan volt, mintha magamra fújtam volna valamit, ami egy nálam kicsit idősebb nőhöz illik. Ettől mindig kissé idegen maradt a számomra. Nem elegáns, hanem nagyon sportos, ugyanakkor nőies, hétköznapi, "rohangálós" illatnak tartom tavaszra vagy nyárra (de el tudom képzelni máskor is). Árkategóriáján belül és drogériás viszonylatban egész jó, de az a szintetikus felhang nagyon bántja az orromat, és mindig visszaránt, amikor elkezdeném kedvelni. :/

EDT, szóval a tartósságot és a hatósugarat nem róvom fel neki, és az ára is rendben van. Egyelőre 3 csillag, és majd módosítok, ha sikerül megkedvelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

LathatatlanOzike

2016. június 28.

Olyan finom, olyan vidám, és olyan szerethető parfüm, hogy az csak na! Mióta megszagoltam, nem tudom kiverni a fejemből.
Elsőre nem tetszett, de 10 perc múlva megmutatta az igazi énjét, azt a különlegeset.
(Ha valakinek van ilyen, és túladna rajta, akkor szívesen átvenném cserével. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

szzsuzsa0822

2016. június 28.

Imádom ! Igazi nyárias illat !!! Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Imádom ! Igazi nyárias illat !!! Egyik kedvencem.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.