Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

dandy

2016. június 28.

Jó pár évvel ezelőtt kaptam egy barátnőmtől...édes-gyümölcsös rózsaszín, tucat kis lityilötyi hétköznapra nulla tartóssággal. Elfújogattam kb felét, aztán csak állt a polcomon, aztán megromlott és kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Anxiety

2016. június 28.

Nagyon szeretném, ha a csoda nem csak 5 percig tartana. Finom,üde illata van, de valószínűleg sikerült olyat kifognom ami nem 1 hónapja csücsült a polcon... Oké, hogy edt, de olyan gyorsan elillan, hogy ...pénzkidobás... pedig szeretnélek :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Zsazsmazs

2016. április 4.

Csak csodás és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Csak csodás és kész. :)

Boginyuszi

2016. március 15.

Imádnivaló parfüm ez. Fiatalos, bájos, üde. Gyümölcsös, de emellett légiesen könnyed. Szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

CataKatinka

2016. február 11.

Karácsonyra kaptam és Nekem nagyon tetszik, nem túl tolakodó, kellemes gyümölcsös illata van rajtam, tavasszal/nyáron biztos sokat fogom használni. Szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

BlindedByLipstick

2016. február 1.

Az egyik kedvencem. :) A bőröm nem szereti a parfümöket, ezért a ruhámra szoktam fújni, és úgy egész nap lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Piko888

2016. január 16.

Nekem is ez a kedvencem. Néha kipróbálok más illatokat, de mindig ehhez térek vissza. Kicsit rövid ideig érezni ( vagy az én orrom szokja meg hamar ) de télen a sálam annyira magában tartja ezt az illatot, hogy egész nap csak szagolgatnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Adryy24

2015. december 5.

Imádom. Évek óta csak ezt használom!:) Illata tartós és Nálam örök kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Imádom. Évek óta csak ezt használom!:) Illata tartós és Nálam örök kedvenc.

Sundiboszi

2015. december 3.

Finom kis tavaszi nyári illat, nőies, nincs vele semmi probléma, nekem egy kicsit túl egyszerű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

gemzit

2015. november 28.

Kellemes, nagyon friss, nyári illat, amelyből felfújáskor a gyümölcsös jegyek érződnek ki először, majd később hajlik át virágosba rajtam. Nem ez a legjobb MEXX parfüm, de sok dicséretet kaptam érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.