Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

Ennie86

2015. november 9.

Nagyon szeretem. :) Kellemes, gyümölcsös, friss nyári/őszi illat. Biztosan újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

dalmusz9

2015. október 5.

Sportos de edes, noies! Szerintem inkabb fiatalokhoz illik, kicsit komolytalan hatast kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

kerteszke

2015. szeptember 22.

Elhasználtam belőle egy üveggel, nagyon szerettem, de olyan sok jó MEXX parfüm van, hogy nem ragadtam le nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

vzorka

2015. július 27.

Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Én szeretem.

mikeemykanic

2015. július 12.

Nagyon finom! Régen nagy kedvenc volt,sportos,de nőies!:]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Nagyon finom! Régen nagy kedvenc volt,sportos,de nőies!:]

annilany

2015. július 12.

Egyszerűen tökéletes, nem is tudom tovább ragozni. Hosszan tartó szerelem lesz ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Pillamilla

2015. július 9.

Nekem is ez volt az első parfümöm, sőt, emlékszem kislány koromban is ennek a termékmintájáért voltam odáig, de ez csak később esett le, mikor már megvettem:) Nagyon szeretem ezt az illatot, könnyed és számomra különleges, és annyi bókot kaptam érte..:) Valahogy jól működött a bőröm alapillatával; főleg nyári parfümnek mondanám, de én volt hogy egész évben használtam. Nagyon gyorsan fogyott, és rengeteg üveggel használtam el, különböző kiszerelésekkel... Imádom, még most is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

HevesPetra

2015. július 1.

Első parfümöm volt, és azóta is mindig van belőle itthon egy kisebb vagy nagyobb változat. Bár inkább tavaszi/nyári illat a virágossága-gyümölcsössége miatt, de őt télen is bármikor fújom magamra, valahogy jobb kedvem/napom lesz. Sokszor fordultam már hozzá (csak) emiatt is. Tartós, még este is érzik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

xszemyx

2015. június 24.

Nagyon kellemes illatú, de télre nem fújnám magamra. Nyárinak finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Nagyon kellemes illatú, de télre nem fújnám magamra. Nyárinak finom.

njusziful

2015. május 23.

Nagyon finom illata van, Gabriella Sabatni Bolerojára emlékeztet, amit rég nem lehet kapni. Tavaszi, nyári illat. Rajtam pár órát kibír. Venni fogok mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.