Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

Angeleye

2015. május 5.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, elég sok félét kipróbáltam már, de mindig visszatérek hozzá. :) Tetszik, hogy könnyed, légies és nagyon kellemes illat, nem tolakodó, nem érzi úgy az ember, hogy megfullad tőle. És ami még nagy előnye, hogy a párom egyszerűen imádja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 5.

aduka88

2015. február 7.

Eddig ez az egyetlen parfüm,amit újra vettem. Kellemes illat,rajtam elég sokáig tartós is,igaz így télen annyira nem szeretem,de tavasszal nyáron előszeretettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

feketeahajam

2015. január 23.

nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

nagyon nagyon jó!

Babika20

2015. január 5.

Régen használtam, most visszatértem. Imádom, nagyon csajos, nekem is kicsit nyárias illat, de nem számít.. sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Dius1991

2014. december 27.

Öcsémtől kaptam ajándékba most karácsonyra. Hihetetlenül jó illata van, s nagyon tartós. Reggel fújtam vele be magam, s este még éreztem. Igaz, kissé tavaszi-nyári illat, de engem ez nem befolyásol. Abszolút kedvenc lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Viky91

2014. december 21.

Ajándékba ment. Friss, energikus, nőies illat. Nem az én ízlésvilágom, de határozottan kellemes, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 21.

ancsirigo

2014. november 19.

Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Imádom!

olahnemese

2014. október 1.

A kedvenc illatom. Több üveggel elhasználtam már belőle, viszont szüneteket tartok közben, próbálgatok másfajta parfümöket, de mindig visszatalálok ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

vavyana

2014. május 18.

Kellemes nőies, könnyed illat. Egy újabb Mexx kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Kellemes nőies, könnyed illat. Egy újabb Mexx kedvenc! :)

Szundikacica

2014. április 7.

Nagyon szeretem, kellemesen édeskés de nem fülledt, inkább üde könnyed illatnak mondanám, tavaszra-nyárra a legjobb! A férjem szimata a sárgadinnyét szúrja ki benne, én is inkább a gyümölcsös jegyeket fedezem fel magamon... :) Nagyon jó árban lehet kapni, de a tartóssága nem túl jó sajnos, hamar elillan, de emiatt most nem vonnék le pontot... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.