Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

hulcsi

2014. február 17.

hmmmmm!!! :) :) nyári illatnak egyenlőre befutó :) nagyon kellemes fanyar, de egyúttal édesen virágos. Nagyon szépen elegyednek benne. Nem szeretnék sem túl citrusos, sem túl virágos illatot, ez nagyon jó keverék. hmmmm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Fanny098

2014. január 28.

A második üveget fogyasztom és még mindig nem untam meg.
Kedvenc parfümöm!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

A második üveget fogyasztom és még mindig nem untam meg.
Kedvenc parfümöm!:)

biharianiko01

2013. november 28.

Nagyon kellemes illatú, édes, nőies, szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Nagyon kellemes illatú, édes, nőies, szuper :)

Ercsi

2013. október 6.

Két üveggel használtam el ebből a parfümből, nagyon szerettem. Csupán azért váltottam mert valami újra vágytam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

sosi

2013. szeptember 8.

Barátnőm ajánlására vettem meg. Nagyonnagyon tetszik. Finom illata van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Barátnőm ajánlására vettem meg. Nagyonnagyon tetszik. Finom illata van. :)

cherry93

2013. augusztus 26.

A legkedvencebb parfümöm, amit mások is nagyon megdicsértek. Imádom az enyhén savanykás gyümölcsillatát, a ribizli nagyon érződik belőle. Nekem a tartósságával sem volt gondom ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nina93

2013. augusztus 13.

Ó ezt imádtam :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Ó ezt imádtam :)))

ancsika3

2013. július 31.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, ezért kétszer is újra vásároltam. Nagyon jó az illata, de sajnos pár óra múlva szinte semmit nem lehet már belőle érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

bambi023

2013. július 23.

kedvencem. mindig magamra fújom ha a közelében járok, még sosem vettem meg de egyszer arra is sor fog kerülni:) nagyon sokáig érzem magamon és imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

jzsofi

2013. július 23.

Abszolút nem érzem édesnek, inkább fanyarnak mondanám. Igazi friss, aquás illat. Én biztosan nem venném meg mert ez az illatvilág nagyon távol áll tőlem. Érdekes viszont, hogy ha valakin megérzem, akkor nagyon tetszik! Hugom használta pár éve, az üvege alján van még pár csepp, néha jól esik beleszimatolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.