Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
4000,- Mexx Fly High Woman EDT
Ár: 4000,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen / Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel / posta

Ewyca

2012. június 4.

szerelmes vagyok az illatába:)tavaly húsvétkor kaptam,azóta már vagy 3 üveg elfogyott..:D azt hiszem ez minden elmond:)már írtam másik véleménynél is ,hogy rajtam nem túl tartós,de nekem semelyik parfüm se marad meg 3 óránál tovább,ez nem az ő hibája:)szerelem első szippantásra:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

diamond69

2012. május 28.

Nagyon szeretem. Egy üveggel használtam el, de most nehéz szívvel lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Nagyon szeretem. Egy üveggel használtam el, de most nehéz szívvel lecseréltem.

molnar.julia.88

2012. május 23.

Kedvenc tavaszi-nyári parfümöm, tény, hogy nem olyan tartós, de inkább hurcolászom magammal és újrafújom, mert nagyon szeretem az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

rebus

2012. március 23.

egyik kedvenc illatom :) hátrány: nagyon gyorsan elfogyott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

egyik kedvenc illatom :) hátrány: nagyon gyorsan elfogyott :D

pocok

2012. március 12.

Két kedvenc illatom közül az egyik. Ezt legszívesebben tavasszal és nyáron használom. A pumpás változata olcsóbb, kiadósabb és ugyanolyan hosszan érezhető ezt a kellemes virágos-gyümölcsös illat, mint a parfümváltozatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

FF

2012. február 24.

Imádom ezt az illatot, tartósnak sajnos nem mondható. Nálam nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

veronika21

2012. január 8.

Finom virágos tavaszi illat, tényleg nagyon jó. Egy gond van vele, hogy hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Ella

2011. szeptember 27.

Az első Mexx illatom. Édeskés tavaszi illat, vidámságot fakasztó. Tény, hogy nem a legtartósabb, ezért sokszor vittem magammal, hogy felfrissítsem a nap folyamán, de megérte, mert tényleg jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

esztii.

2011. szeptember 14.

Ajándékba kaptam a parfümöt, már rég elfogyott, de mindeképpen venni fogol egy újat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

landi

2011. július 5.

Jó illata van,de nem igazán tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Jó illata van,de nem igazán tartós.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.