Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: rózsabors, feketebors, feketeribizli, fehér ciklámen, narancsvirág, neroli, koriander, menta, málna, ámbra, cédrus, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ruszkair90

2021. május 12.

Az első parfüm,amelyet párom az első karácsonyunkra ajándékozott nekem. Sokáig vigyáztam rá, sajnos ez a kiadás már nem kapható, legalábbis én nem találtam meg, így egy másik csomagolást választottam az ismert R... drogéria polcáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Hú, de szerettem ezt még olyan 2006-2007 táján. :) Nagyon kis kellemes, üdítően friss-légies, gyümölcsös illat volt, kis édeskés, kiváló volt nyáron. Leszáradásban erősebb jegyei (pézsma, cédrus stb) is előjöttek,de abszolút kellemesen, gyengéden. Kifejezetten vizes, nagyon friss, gyümölcsös illat. Jó a színe is hozzá. Én olyat, hogy koriander és narancsvirág, háát, nem mondhatom, hogy kiéreztem rajta. Klassz kis illat volt! Jó emlékek kötnek hozzá plusszban, munkahelyi sikerek és a meleg nyarak.
Ja hozzátenném, hogy ennek is volt 75 ml DNS verziója, annak kékből pirosasba való színátmenetes volt a mintája\címkéje. Itt nem látom km-en feltöltve még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Smurfette26

2018. november 12.

Nagyon tetszett a kis illat-papirkán. szerencse h a csuklómonra is ráfújtam mert csak borsos illata volt. Nagyon kellemes illata lehet, valaki máson :( Ha csinálnának belőle gyertyát megvenném :D de mivel rajtam nem működik, 3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Pocok96

2018. február 25.

Ritká használt, de mégis megbecsült, szerett parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Ritká használt, de mégis megbecsült, szerett parfümöm.

Fiffi

2018. február 2.

Évek óta használom, ez a kedvenc illatom. Finom nőies, friss, nem fullasztó, vagy tömény. Diszkrét illat, igy ha magadra is fújsz egy adagot nem húzol "parfüm csíkot" magad után órákig. Szerintem azoknak való, akik valami visszafogott, friss de mégis nőies illatot keresnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Birkin22

2016. április 29.

Kellemes illat, viszont emlékeim szerint nem volt túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Kellemes illat, viszont emlékeim szerint nem volt túl tartós.

alinn

2016. március 25.

Név alapján sejtem, hogy ez van nekem is, csak olyan régóta van, meg más lehet azóta a csomagolása. Nagyon szeretem az illatát finom, nőies, amolyan "éppencsak" van illat, már alig van az alján, de biztos veszek, még ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

lacrymosa88

2016. január 18.

A natural spray változatát használom gyakrabban, ezt annyira féltem, hogy ünnepnapokra tartogatom.:-) Tartós, üde illat, valahogy a tél, a jégkorizás, meg a szánkózás ugrik be róla.:-) Mégis, nyáron is kellemes használni, egy kis telet csempészve a melegbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

nore

2015. november 4.

Huszas eveim elejen csak ezt hasznaltam.
IMADTAM!!!
Friss, ude, noies illat. Azt hiszem fogok is venni egyet. :)
Nekem csillagos otos! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Huszas eveim elejen csak ezt hasznaltam.
IMADTAM!!!
Friss, ude, noies illat. Azt hiszem fogok is venni egyet. :)
Nekem csillagos otos! ;)

senskin

2015. július 19.

Rendkívül hideg illat, de még a Mexx valóság közül, az egyik legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Rendkívül hideg illat, de még a Mexx valóság közül, az egyik legjobb...