Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: rózsabors, feketebors, feketeribizli, fehér ciklámen, narancsvirág, neroli, koriander, menta, málna, ámbra, cédrus, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Danina9592

2015. április 12.

Jajj én az új csomagolását próbáltam ki (már ha ugyanez az illatú, de mivel ugyanez a neve, így gondolom). Én pont az ilyen gyümölcsös-virágos illatokat kedvelem, és ezért a mexx a kedvenc parfüm márkám. Eddig a Fly High volt a befutó nálam, már lassan 10 éve folyamatosan használom, a szerelmünk pedig azóta is töretlen, de most úgy gondoltam beújítok 1-2 másik parfümöt is, hogy legyen egy kis változatosság. Ez és a narancssárga spring társa volt a két kedvencem, úgyhogy hamarosan be is szerzek belőle magamnak. Hihetetlen mennyire friss, és könnyed, egy olyan parfüm amit nyáron nélkülözhetetlennek tartom. Tudom, pont a gyümölcsös-virágos illatkategória miatt sokan nem szeretik a mexxet, de akiknek tetszenek az ilyen friss, üde illatok, azoknak csak ajánlani tudom. Nálam egyértelműen 5 csillagot tud. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

babuka99

2015. február 7.

Virágos, nem tolakodó, kellemesen nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

Virágos, nem tolakodó, kellemesen nőies illat.

Vaslady

2014. november 6.

Ma próbáltam,eddig nem ismertem.
Most órák mulva,irok rola véleményt.
Rajtam nem túl tartós,az egy fújás a csuklómon,már csak egészen bőrközeli.
Na Ő az a tipikus illat számomra,ami másokon tetszik,magamon meg nem birom elviselni.
Update:hirtelen beugrott mire hasonlit:Lanvin-Oxygene....és a bors végett,nála ilyen a kezdés,ami a Mexxnél meg is marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Ma próbáltam,eddig nem ismertem.
Most órák mulva,irok rola véleményt.
Rajtam nem túl tartós,az egy fújás a csuklómon,már csak egészen bőrközeli.

PetraRéka

2014. október 13.

AKAROM! :)
Ütős,szexi,nőies,csábító illat...húúúúúúú. ;)
Tartós illat.

Ó elnézést,értékelésem a 2014-es kiadású parfümnek szólt,ez még nincs fent.
Mexx Ice Touch Woman 2014 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

AKAROM! :)
Ütős,szexi,nőies,csábító illat...húúúúúúú. ;)
Tartós illat.

Ó elnézést,értékelésem a 2014-es kiadású parfümnek szólt,ez még nincs fent.
Mexx Ice Touch Woman 2014 :)

Felföldi Beáta

2014. augusztus 22.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt pár évvel ezelőtt. Azóta többször újravettem. Nagyon szeretem az illatát, számomra a nőiességet, határozottságot jelképezi. Legalábbis én így érzem magamat, amikor ezt a parfümöt használom. Kedvenc! :) Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Laucsi

2014. július 18.

Egyik kedvenc illatom! És a pasiknak szánt verzió is szuper.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Egyik kedvenc illatom! És a pasiknak szánt verzió is szuper.. :)

rekus15

2014. július 13.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de első fújásra nagyon megkedveltem. Igazi friss illat, tökéletes a mindennapokra. Ha elfogy, újra fogom venni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Malachite

2013. november 27.

Évekig a kedvencem volt. Kellően, de nem émelyítően édes, friss, hűvös, virágos és gyümölcsös egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Aylawitch

2013. szeptember 3.

Imádom a friss illatát, ami nagyon sokáig kitart! Én ajándékba kaptam, de nem tudnám megunni. :)
Igazi hűvös, jeges illat, én is inkább télen szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Igazi hűvös, jeges illat, én is inkább télen szeretem használni.

Mackólány

2013. június 3.

Szerintem nagyon jó illata van :) Igazi nyári :) A Pure Life-ot jobban kedveltem, de ez is fini :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.