Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: rózsabors, feketebors, feketeribizli, fehér ciklámen, narancsvirág, neroli, koriander, menta, málna, ámbra, cédrus, pézsma

Domino

2012. december 30.

Pár éve kértem ezt egy kedves barátnőmtől születésnapi ajándékként. Akkor nagyon tetszett az illata, aztán mire elhasználtam a felét, rá is untam. Kis szünet után próbáltam ismét egy napom eltölteni vele, de valahogy inkább taszított az illata, mintsem kellemes érzéssel töltött volna el. Végül édesanyámra ruháztam át, ő elhasználta, és meg volt vele elégedve.
Egyébként én is azt tudom mondani, hogy viszonylag tartós, és akinek bejön ez a friss, virágos illat, az nyugodtan tegyen vele egy próbát. (Főleg ha akciósan hozzá lehet jutni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Closet

2012. december 30.

Nekem annyira nem tetszik az illata. Nővérem használ ilyet, ő kedveli. Az ára baráti, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Ophelia

2012. december 26.

Kellemes, több üveggel elhasználtam már, akárcsak jópár féle más Mexx parfümből. Nem kiugró, nem túl különleges, de ez egy olyan megszokott, mindig jó illat, amit nem hiszem hogy meg tudnék unni. Passzol minden évszakhoz is, nagyon friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Csibecsont

2012. október 25.

Apukám szokása hogy a kezembe nyom egy marék pénzt karácsonykor, és könyörgő szemekkel néz rám, hogy vegyek anyának valami parfümöt. Én pedig mindig szívesen veszem ezt a feladatot, mert jobbat nem is kaphatnék :D tavaly karácsonykor őrá esett a választásom, mert nagyon finom, friss, citrusos, anya pedig nem szereti ám az olyasmit ami úgy illatozik akár egy virágcsokor, vagy fullasztóan fűszeres. Szóval végül boldog lett ezzel a parfümmel, én pedig irigykedtem rá, és titokban loptam egy-két fújást tőle, bejövős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

andrej

2012. augusztus 5.

Imádom, nálam igazi téli illat, mindig újravásárolom, akció esetén pláne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Imádom, nálam igazi téli illat, mindig újravásárolom, akció esetén pláne!

sugarglider

2012. július 14.

Nálam a top5-ben szerepel ez a parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Nálam a top5-ben szerepel ez a parfüm :)

klau0614

2012. július 2.

Nagyon szerettem és a párom is!Picit ribis illat....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon szerettem és a párom is!Picit ribis illat....:)

diamond69

2012. május 28.

Elhasználtam két üveggel, szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Elhasználtam két üveggel, szerettem :)