Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tara95

2018. november 16.

Már értem a hypeot. Természetesen Luminoso, de sokakkal ellentétben tudatosan választottam, a szín alapján. Egyszerűen nekem a barack az igazi.

Kissé gagyi a tégely, de mindenképpen elegáns, a kis ecset tök felesleges.

Enyhe púderes-édes illata van, nem lehet érezni csak közelről. Vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált és hajlamos porolni is, ennek ellenére könnyen eldolgozható.

És végre, a szín. Valami csodás. Igazi babás pofit varázsol, fehér bőrön még fiatalabb hatást érhetünk el vele. Tele van nyomva arany fénnyel (nem csillám!), abszolút pír és highlighter egyben. Az egyik legtökéletesebb barack amivel találkoztam, nagyon kevés rózsaszín van benne, esküvőre is tökéletes. Mit mondhatnék, szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kissé gagyi a tégely, de mindenképpen elegáns, a kis ecset tök felesleges.

baboca88

2018. október 25.

A Luminoso árnyalat egy csoda! Pigmentált, tartós. Az ára is nagyon kedvező, mindenképpen újra fogom venni ha elfogy ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Tindelou

2018. július 28.

A kedvenc pirositóm. Öt árnyalatban van meg, és még kacérkodom, hogy beszerezzek egy hatodikat is. A kedvencem a 13 Rosa romantica, ami egy highlighternek tűnik, de nem az. Az arcon csodásan mutat, 35 fölött kötelező darab, üdének frissnek és élettel telnek mutatja az arcot. A második kedvencem a 01 dolce pink, ugyanolyan mint a luminoso csak nem annyira sárga, hanem inkább rózsaszínes. ( Azt hittem hogy ilyen lesz a luminoso élőben,) A harmadik kedvencem a 09 red vino egy picit vörösboros, bordós színe van, de óvatosan felvive csodásoan mutat lilás vagy mályvás szemsminkhez. A negyedik kedvenc a 05 luminoso ami a barackos, narancsos színe miatt nem lett a legleg, de meleg tónusú szemsminkhez jól passzol, ha hangulatom van szívesen viselem. Az ötödik a sorban pedig 06 belissimo bronze ami egy bronos szín, de pirositó szin egyértelműen ( bronzosítónak túl piros). Bárnás sminkekhez egy jó alternatíva, de igazából bármilyen sminkhez passzol. De ezt viselem a legritkábban. A Bella bellinivel pedig kacérkodom, ami a Nars orgasm piositójara hajaz videók meg bloggerek véleménye szerint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Amadea

2018. május 26.

Hirtelen ötlettől vezérelve csaptam le a zsibin a Luminoso árnyalatra, rögtön lelkiismeret-furdalásom is lett, hogy minekeznekem, lehethogynemisfogjólállni stb... aztán, amikor kipróbáltam - nem a saját ecsetével, hanem egy tömött, laza szálú pirosítóecsettel - teljesen elvesztem. Azt hittem, nem fog passzolni az én hóka bőrömhöz, de nem elüt, hanem életet lehel bele és a csillámokat se érzem annyira feltűnőnek. Annyira megszerettem, hogy még azon a héten megrendeltem két további árnyalatot, olyan szépek ezek a kis pirosítók, mintha ékszerek lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

08 Corallina - szép lenne, ha ... nem lenne benne ennyi parabén a végén!!!... csak magamat hibáztathatom ezért a csalódásért. És innentől már úgy érzem, hogy bizalmatlanná is váltam.
A korall az arannyal a dobozában szépen mutat, de kipróbálva a csillámok miatt - ami szerencsére nem Orgasm hatású legalább - a mindennapokra kevésbé tudnám elképzelni.
... Mert létezik az olaszokban az a kis huncutság, hogy szeretik a külcsínre helyezni a hangsúlyt - na most úgy érzem, hogy ezt a pirosítót a látványa miatt, valahogy ugyanígy, de sajnos benéztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.

hejamkoa

2018. március 19.

Nekem a Bellissimo Bronze árnyalat van meg, amit nem is pirosítónak, hanem bronzosítónak használok. Nagyon szép szín, benne arany csillámokkal, pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele bánni. Szép adag, úgyhogy sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Pumi

2018. március 12.

Luminoso van meg, ritkán hordom , mert nagyon erősen pigmentált szín. Az ecsete felejthető. Utazasaimra szoktam vinni.Külön dícséret,hogy a milani állatokon nem tesztel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

bmesi

2018. január 12.

Luminoso színben vettem meg nagyjából fél éve, azóta töretetlen a szerelem közöttünk. Szinte minden nap őt használom, oda meg vissza vagyok a szépségétől!!! <3 Tartós, határozott de természetes fénye van, olyan üdévé teszi az arcom, mintha 3 hét nyaralásból tértem volna éppen haza. Nagyon világos bőröm van, de így sem harsány, egyszerűen fantasztikus. Csupa jót tudok csak mondani róla, nekem maximálisan bevált. Sokan a Luminoso-t egy NARS Orgasm dupe-nak tartják, ahhoz is volt szerencsém, de szerintem a Milani sokkal szebb, a NARS-ban határozottabbak a csillámok, közel sem olyan természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Szandraalexaa

2017. október 25.

Végre rá szántam magam, hogy meg vegyem...és milyen jól tettem ...nagyon szép 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Végre rá szántam magam, hogy meg vegyem...és milyen jól tettem ...nagyon szép 😍

milaer

2017. szeptember 27.

Kedvenc!! Maximálisan megéri az árát. Tartós, és gyönyörű színekbe van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kedvenc!! Maximálisan megéri az árát. Tartós, és gyönyörű színekbe van :)

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.