Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

milaer

2017. szeptember 27.

Kedvenc!! Maximálisan megéri az árát. Tartós, és gyönyörű színekbe van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kedvenc!! Maximálisan megéri az árát. Tartós, és gyönyörű színekbe van :)

Lillie

2017. szeptember 11.

A rosa romantica-t sikerült beszerezném és nagyon nagyon tetszik. Finom elegáns nem túl hivalkodó pirosító. Túlzásba lehet vinni a sok sok shimmer miatt de nekem nagyon tetszik. Szép igényes csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Bog

2017. június 28.

Berry amore árnyalat van meg. Én is a Luminoso-t szerettem volna, de hiánytermék. (Akinek van eladó, szóljon!) Nagyon pigmentált, vigyázni kell, nehogy túl sokat vigyek fel! A hozzá kapott ecsetke használhatatlan, az kuka. És valóban nagyon porzik.
De gyönyörű a színe, én szemhéjpúdernek is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

De gyönyörű a színe, én szemhéjpúdernek is használom.

timilla

2017. május 26.

Nem is tudom, minek jövök ide századik véleményezőnek a Luminoso-ról ömlengeni... :D De mindegy, azért elmondom, hogy csodás fényt ad arcnak, annyira üde és friss lesz tőle a bőröm, hogy még a nem elég alvás nyomait is képes semlegesíteni. Ám hogy ne hallgassam el a pici negatívumokat, azt is leírom, hogy rémesen porol, pedig én egy nagyon puha, finom ecsettel használom, viszont közben rettentően pigmentált, szóval épp csak hozzáérintem az ecsetet, és kb. mindkét orcámra színt varázsolok ennyi festékkel. Vigyázni kell, mert könnyen bohócarcot lehet vele csinálni, ellenben nagyon szépen el lehet dolgozni, nem lesz foltos, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

florentina

2017. április 21.

Luminoso árnyalatban van meg, jól pigmentált, nagyon szép szín. Könnyen eldolgozható, kellemes fényt ad az arcnak. Szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Yami

2017. április 9.

Luminoso árnyalatban vettem meg, nagyon természetes, jól mutat. Nagyon pigmentált. Fényes, de nem csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

fairyqueen

2017. március 20.

A Luminoso-t vettem meg a sok pozitív vélemény miatt (eredetileg a Corallina és Berry Amore közt vaciláltam), de nem bántam meg! Megtaláltam a tökéletes pirosító színem!! Ha elfogy, biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Reni39946

2017. február 16.

Mint ahogy sokaknak, nekem is a Luminoso van meg. Naaagyon szeretem - már szinte minden földi jót leírtak róla. Ennyi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

casa17

2017. január 3.

Természetesen a Luminoso árnyalat van meg 😊. Gyönyörű, pigmentált, könnyen használható, szóval imádás van! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Barbara92

2016. december 6.

Luminoso természetesen, annyi jót hallottam róla, hogy muszáj volt beszereznem. Gyönyörű szín, a csomagolást is imádom. Egy pillanatra hozzá érintem az ecsetemet, bőven elég lesz rajta, hogy a szín szépen mutasson az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.