Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Tamara91

2016. november 4.

Nagyon szép és tartós. Teljesen elégedett vagyok vele. Annyi a hátránya, hogy nekem kicsit poros...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

nanne

2016. július 19.

Red Vino-t és a Corallina-t szereztem be, szépen pigmentáltak, igen, porolnak, de ezt elnézem, viszont a csomagolás engem annyira idegesít... csak ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

dodiii

2016. július 14.

Luminoso árnyalatban van meg és tényleg nagyon jó. Szép, pigmentált, gyönyörű a színe és az ára is nagyon jó. Egy jó alappal egész nap fent marad, de anélkül is sokáig bírja. Tetszik, hogy van fénye, de csillámok nincsenek benne, majdnem minden nap ezt használom és még nem untam meg.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Mesi

2016. június 30.

Luminoso szintén. Fehér bőrre szerintem szuper! Szerencsére nem csillámos, csak szolidan fényes-selymes, munkában is abszolút hordható. A barackos szín is rendben van. Könnyen építhető, nem foltosodik. Rajtam simán bír 10-12 órát, nincs vele semmi gond. Meglepően jó.
2 negatívuma van számomra: az egyik, hogy a csomagolás csapnivalóan gagyi, félek, hogy egyszer eltöröm, és a benne lévő kiegészítő cuccok is felejtősek (túkör, ecset). A másik pedig, hogy egy természetes, erősebb szálú ecsettel (pl. bősz) úgy porol, hogy hihetetlen. Így én csak szintetikus szálú pirosítóecsettel tudom használni.
Hát, így 4,5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Hát, így 4,5*.

ercsike76

2016. június 7.

Temészetesen Luminoso :-) Nekem elég világos, így több rétegben kell felvinni, hogy látszódjon is valami. Egyébként finom barackos, nem csillámos, olyan finom selymeske a finishe. Érdekes, nekem nem porol, inkább kemény a felülete...tartósnak sem mondanám, estére semmi nem marad fent belőle.
Szép-szép, de megint nem értem a hájpot körülötte, van ennél sokkal jobb pír!

Jah, lemaradt a tesókája: Corallina. Na benne pl. óriás csillámok vannak, semmi természetesség, csak korall szín (de az az erős korall). Ez sem tartós. 2x használtam kb.

Egy közepest adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Szép-szép, de megint nem értem a hájpot körülötte, van ennél sokkal jobb pír!

Egy közepest adok neki.

szisz5

2016. május 25.

Eddig csak Sleek pirosítókat használtam, illetve van egy Flormar-Lights of Flowers pirosítóm.
Most beszereztem a Luminosot. Meglepően porzik a Sleek-hez és a Flormar-hoz képest, szóval még a legfinomabb ecsetemmel is óvatosan kell belenyúlni. A színe szép, bár az én bőrtónusomon többször kell felvinni, hogy bármi látsszon belőle. Szép a fénye, pirospont, hogy nem discogömb hatású, mint pl. a Sleek-Rose gold (azt el is adtam, mert vállalhatatlan volt nappalra).
Egyelőre még nem kapott el a nagy wow-érzés, de majd hátha :)

Ja igen és a csomagolás, bár nagyon jól néz ki, borzalom. A tükör olyan pici, hogy használhatatlan, kár volt belerakni, a kis pamacs szintúgy, csak kipotyog. És én eddig csak körömgyilkos módon tudtam kinyitni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Egyelőre még nem kapott el a nagy wow-érzés, de majd hátha :)

vichikee

2016. május 20.

A csodás Luminoso landolt a kosaramban, már régóta kívánságlistás darab. Először megijedtem amikor felkentem, mert brutál sok lett, mivel elég pigmentált, de amikor normális mennyiségben tettem fel akkor nagyon szép lett az eredmény. Mivel elég fényes(khm..luminoso), ezért highlighter nem igazán szükséges mellé, de egyáltalán nem lesz diszkógömb hatású tőle az arc. Még egy termék a Milanitól ami egyből a kedvenceim közé került kb. két használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

szivi81

2016. május 4.

milanicosmetics.hu oldalról rendeltem tegnap délelőtt és 24 órán belül nálam is van a csomag :) szenzációs :)
corallina árnyalatot választottam, szép üde, korallos, pigmentált, kicsit csillogós de nem brutálul. nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Blanky

2016. április 20.

Tesómtól kaptam szülinapi ajándékként az általam választott sminktermékeket. Nagyon nagylelkű tesóm van, mivel nem állított választás elé, annyit rendelhettem amennyit szerettem volna. :) Így jött velem a Dolce Pink, Berry Amore, Rose D'Oro, Luminoso, Corallina és Red Vino. Csodálatos termékek, szerintem ezek a legjobb pirosítóim, pedig eddig azt hittem hogy a Sleek pirosítók vezetnek. :)
Nagyon pigmentáltak, rajtam egész nap tartós volt, illetve egészséges fényt ad az arcnak. Egyedül a Dolce Pink színnel nem vagyok teljesen elégedett, az én bőrömön valahogy nem látszik, pedig világos bőröm van, a barátnőmnek készített sminket viszont csodásan kiegészítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

CeCeDrake

2016. március 19.

Olyan sok jót olvastam róla, olyan gyönyörűek a színek, hogy választani sem tudtam, Luminoso és Corallina színekben rendeltem. Szerintem a valaha volt legjobb pirosítóim. A következő a BerryAmore lesz ezekből, mert képen nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.