Milani

Ár:   €7.18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Ár:   €7.18
Kiszerelés:   3,5 g

Égetett pirosító.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

rouquine

2016. március 5.

Elsőre nagyon megijedtem, mert lámpafényben bontottam és úgy üvöltöttek a csillámok, hogy azt is megbántam, hogy megszülettem, nem hogy a rendelést.. de aztán természetes fényben kiderült, hogy gyönyörű és azóta is mindennap bronzosítok vele! (a barnát vettem nyilván:) Nagyon természetes, megéri az árát. A csomagolás tényleg gagyi, félek, hogy széttörik, de amúgy nem bánom a tükröt meg az ecsetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

vadvirag919

2016. március 3.

Nekem a Red Vino árnyalat van meg és jelen pillanatban még barátkozunk. Nem értem a negatív kritikákat a csomagolással kapcsolatban, egy drogériás termékhez képest sokkal masszívabbnak tűnik a doboz. (Az ecset és a tükör totálisan felesleges, ezt elismerem. :D) A szín tökéletes, a csillámok rajtam nem látszanak. Viszont határozottan hajlamos foltosodni, ami egy ilyen árnyalatnál nem szerencsés. Brutálisan pigmentált szóval vigyázni kell vele, cserébe lerobbanthatatlan. Ez utóbbiról még nem döntöttem el, hogy pozitívum-e.

Update: megbarátkoztunk, jár az 5. csillag is. Megfelelő ecset, és a megfelelően kevés por felvételével problémamentes, tartós és soha az életben nem fog elfogyni. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

CataKatinka

2016. január 14.

A Dolce Pink árnyalatot kaptam karácsonyra, Nagyon szép rózsaszín- aranyos csillogással, azért csinján kell vele bánni, mert szikrázik, és könnyen diszkógömb hatást érhetünk el, de összességében nagyon tetszik a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Anheszenamon

2016. január 2.

Nekem kivételesen nem a Luminoso árnyalat van meg, hanem a Corallina. Ahogy a neve is mutatja, ez egy narancsos-korallos szín, amiben apró csillámok vannak. Viszont az arcra felvíve szerencsére nem látszik. Extra pigmentált, alig kell hozzá érinteni az ecsetet. Nagyon könnyű vele bohóc arcot csinálni, úgyhogy csak óvatosan. Rajtam viszonylag tartós is. Szerintem örök időkig elég lesz nekem, főleg úgy, hogy sok pirosítóm van ezen kívül. Ár-érték arányban ez egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

bgabriella

2015. november 16.

Nekem túl barackos a Luminoso. Úgy egyébként nincs vele bajom, de majd kipróbálok egy másik árnyalatot is. Az ára rendben lenne, ha nem kellene fizetni a szállításért. Alternatíva lehet rá a Pupa Milano baked blush, nagyon hasonlóak az árnyalatok, és személyesen is meg lehet venni/kipróbálni például a Mammutban. Árban is hasonló. Mínusz a szállítási ktsg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Powderpuff Girl

2015. október 28.

Én is Luminoso...amit magunk között szólva kötelezővé tennék, mindenkinek szükséges van egy ilyenre! Minden reggel amikor meglátom és használom odáig vagyok érte. Egyrészt gyönyörű a színe, természetesen hat, a dobozában sokkal barackosabbnak, de felkenve barnásabb tónusú, másrészt nagyon finom fénye van, szerencsére no csillám, mely kiemeli az arccsontot. Könnyen eldolgozható, nem kelt bohócos hatást, szépen rétegezhető. Ha nem szereted a highlightereket, de valami többre, feltűnőbbre vágysz a sima pirosítóknál mindenképp próbáld ki. Nem véletlenül ekkora a felhajtás körülötte. Számomra minimálisan porzik, egy-két ütögetés elég a megfelelő mennyiségű termék felviteléhez. A végeredményt imádom, mert nem csillog az arcom tőle, hanem kiemeli az arccsontomat a fényével. Még pár égetett pirosítót tuti ki fogok próbálni, gyönyörű színűek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

fnoori

2015. október 23.

Olyan sok jót hallottam a Luminoso árnyalatról, hogy glamour napok alkalmával muszáj volt beszereznem. Gyönyörű a színe, nagyon jól mutat, ha nem viszi túlzásba az ember. Erősen pigmentált, porolós fajta, sajnos nem a legtartósabb. A műanyag csomagolás és tükör megoldása engem is zavar, de maga a színe, fénye kárpótol érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

A 05 Luminoso árnyalatot vásároltam meg nemrég. Égetett technikával készült, rendkívül könnyen eldolgozható, selymes textúrájú pirosítóról beszélünk. Gyönyörű selyempor, csillámok nélkül, és nagyon szép barackos/korallos árnyalata van. Szintén elég porózus, ecsettel mélyen bele lehet szántani minden alkalommal, itt is a kevesebb több elve érvényesül, oda kell rá figyelni. A csomagolása az, ami nem kifejezetten jön be. Műanyag, és az enyém nem is zár tökéletesen, ráadásul az aljában található tükrös/ecsetes rész sem záródik megfelelően, így mindig megreptetem a tető felnyitása után, mert lendületből nyílik ki az alsó rekesz is vele együtt. Nem egy táskába dobós darab, de én teljesen szerelmes vagyok mind az finisébe, mind az árnyalatába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

fairynorah

2015. október 14.

Amint megláttam, hogy itthon is lehet végre kapni madarat lehetett volna velem fogatni.
-Berry Amore (szaténfényű, meleg- bogyós szín)
-Luminoso (nem, nem oylan,mint a nars orgasm, sokkal selymesebb fénye van,és egyértelműen barackos szín)
végre egy pirosító,ami pigmentált, a sleek elbújhat, most már tudom,hogy nem velem van a hiba,amikor úgy gondoltam,azok bizony nem pigmentáltak....ezek a szépségek azok! a legpuhább RT pirosító ecsettel is egy vonással kellő mennyiség kerül az ecsetre, nem kell körözgetni az anyagon,h ugyanmár.... porolnak, de nem zavaróan. Rajtam semmilyen porpúder nem tartós, így a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, sajnos ezek is eltűnnek egy idő után a fejemről :( A dobozka egyébként sok netes képen megtévesztő, én sokkal kisebbre számítottam...hiába van benne ecset-mert használhatatlan- nem egy táskábadobós méret. Még szemezek más árnyalattal is ezek után :)))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

-Berry Amore (szaténfényű, meleg- bogyós szín)

murczinodett

2015. szeptember 14.

Másról sem hallottam, mint Luminoso, Luminoso mindenhol, szóval meg kellett vennem. Nagyon szép a színe imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Emolliensek: Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cetearyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.