Milani

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Milani-n 2721 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Poppy5, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Kiszerelés:   2,6 g
Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Milani, 2721 Ft

Vízálló szemöldökfesték, dupla végű ecsettel

5 árnyalatban kapható

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2721 Ft , Eladó: Milani
Tűnj ki a szemöldököddel, mint egy profi.

eniko04

2016. augusztus 4.

02-es legvilágosabb árnyalatban vettem meg, mert világos hajam és bőröm van, de lehet legközelebb az eggyel sötétebbet szerzem meg, mert talán egy kicsit világos. Egyébként szép szemöldököt lehet vele csinálni, szerintem jól használható az ecsete is, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Dorisz1990

2016. július 25.

Nekem a 02 natural taupe van meg a méz szőke hajamhoz pont passzol, a weboldalon mindegyik alatt írjak hogy milyen hajszínhez ajánlják így könnyebb volt a választás. Az ecsete amit adnak hozza nem a legjobb de azért használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Moci13

2016. július 4.

02-es, legvilágosabb árnyalatot használom. Az ecset nekem hamar (1-2 hét) felmondta a szolgálatot sajnos. A termékkel magával elégedett vagyok, az szín viszont nem teli találat, pedig szőkés hajam van és fehér bőröm, de még így is világosnak érzem. Van egy olyan érzésem, hogy a 02-es és 01-es között lenne az igazi. Ha elfogy/beszárad azért újraveszem, de már az eggyel sötétebb árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Mesi

2016. június 30.

A 02-es natural taupe van meg. Szerettem volna valami tartósabbat a por+wax-nál és erre esett a választásom. Nem nagy ördöngősség használni, annyi, hogy éppen csak a festékbe mártom, hogy kevés anyag legyen az ecseten. Könnyen tudom vele a formát hangsúlyozni és ha megszárad, akkor szupertartós. Krémes, puha állagú, nekem egyelőre tetszik.
A szín is természetesen mutat, esetleg egy hajszállal hidegebb árnyalatban is el tudnám képzelni. Az ecsete is jó.
Beszáradásról még nem tudok nyilatkozni, csomósodást sem tapasztaltam. Nem használtam mást, mióta megvan, ez már jelent valamit. Szőke szemöldökre szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Thegreensophia

2016. június 9.

Nagyon szeretem!!!! Van olyan jó mint a 6000 Ft-os bobbi brown!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Nagyon szeretem!!!! Van olyan jó mint a 6000 Ft-os bobbi brown!

kesha420

2016. május 17.

Szerintem egy nagyon jó kis termék, soft brown árnyalatban rendeltem meg és nem bántam meg, ugyanis teljesen megéri az árát. Tartós, könnyű felvinni, sikerült a színt is eltalálnom, még az ecsete is használható, nekem nem rosszalkodik egyenlőre, szóval teljesen elégedett vagyok vele. Hozzá kell tenni, hogy nincs sok baj a szemöldökömmel, csak a színét kell kicsit felerősíteni és egy nagyon minimális hézagot kitölteni, amire tényleg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

komzsuska

2016. május 16.

Szimpatikus volt a márka, gondoltam kipróbálom pár termékét, miért ne. Háát, nem mondom, hogy ez a szemöldökcucc olyan rossz, de azt sem, hogy el vagyok olvadva tőle. Az árnyalatot sajnos nem annyira jól sikerült eltalálnom (túl meleg színe van a talán soft brown nevű színnek), de nem vészes. Kicsit száraznak tűnik nálam is a tégelykében (több mint 2 hónapja van meg). Dolgozni viszonylag könnyű vele, bár az ecsetre könnyen morzsákban vagy tényleg galacsinokban megy fel. Az ecsetet többen dicsérték, nálam sajnos szétesve érkezett, de ilyen van, egyébként szétesve is azért jó mind a két fele (bár kb 1 hete a sörtés rész sajnos eltűnt). A tartóssága nem valami irtó szuper, pár óra és kopik. Jó kísérlet volt, de nem láncolt magához ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Colette221

2016. május 7.

Jó lenne maga a termék, de olyan gyorsan beszárad, hogy nem éri meg az árát.. A Freedom terméke sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Heli

2016. április 17.

Kívánságlistás volt a MAC hasonló termékével együtt, végül ezt előbb sikerült beszereznem. Amikor megláttam a legsötétebb barnát belőle, kicsit bepánikoltam, hogy az is világos lesz, de nem lett. Könnyű vele dolgozni, a végeredmény szép és tartós. Nekem eddig maximálisan bejön és újravevős ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

delfi

2016. április 4.

Hát, én a 04 brunette árnyalatot vettem, kemény, száraz. Bárhogy vigyázok rá, ki van száradva pedig alig egy hete van nálam. :( Sokat kell melózzak mire tűrhető lesz az eredmény, az előttem szólóak mindent elmondtak, galacsinosodik stb :/ sajnálom pedig nem olcsó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.