Milani

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Poppy5, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Kiszerelés:   2,6 g
Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

Vízálló szemöldökfesték, dupla végű ecsettel

5 árnyalatban kapható

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2721 Ft , Eladó: Milani
Tűnj ki a szemöldököddel, mint egy profi.
Ár: 2500 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel, posta

GNóri

2016. március 30.

Dark brown árnyalatban szereztem be, és nagyon szeretem használni. A színe tökéletes sötétbarna hajhoz, a neve ellenére nem olyan durván sötétnek kell elképzelni, teljesen természetes hatású. Lassan fogy, kevés kell belőle, és az ecsettel együtt könnyű használni, könnyen kenődik, nem lesz darabos-maszatos a végeredmény. Korábban por állagú festékeket használtam, és amikor áttértem erre, a párom egyből megjegyezte, hogy milyen szép a szemöldököm. Azt mondta, hogy ettől a festéktől olyan, mintha az tényleg az én szemöldököm lenne, míg a poroknál látszódott, hogy csak ki van festve. Ez elég jó megerősítés:) Annyi a negatívum számomra, hogy a tégelyben tényleg könnyen szárad és morzsolódik a festék, illetve egyáltalán nem igaz, hogy vízálló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

nyuszimo

2016. március 27.

Nem mindig van türelmem vele dolgozni, néha a ceruza gyorsabb megoldás, de mikor előveszem, akkor mindig meglep, milyen nagyszerű ez a termék. Nekem a 04-es Brunette változat van meg, tökéletesen passzol hozzám. Az ecset, amit adnak hozzá nagyon profi. Érdekes, hogy az állaga nekem már az első kinyitáskor is kicsit olyan volt, mintha be lenne száradva, mégis könnyen felveszi a festéket az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Glori

2016. február 13.

Imádom ezt a szemöldökformázót!!! Iszonyat tartós, könnyű használni, az ecset amit adnak hozzá szuper csak azt használom. Jó vétel volt :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

melanie500

2016. február 13.

Nekem a Medium Brown van meg. Még csak két hete használom. Nyilván az ABH-ra fáj nekem is a fogam, de nehéz a beszerzése és iszonyú drága, illetve netes képek alapján sem könnyű a színválasztás, hiába van fent róluk rengeteg swatch. Egyelőre megadom a maximális csillagszámot. A színt mondjuk szerintem rosszul választottam meg, mert világosabb a szemöldökömnél, de többeket megkérdeztem, állítólag nem feltűnő. :D Mindenesetre majd beszerzem a Dark Brown-t is, biztos, ami tuti. Tartósságra nekem tökéletes, nap végéig ott marad ahol kell. Az egyik szemöldököm rövidebb, mint a másik, így azt ki kell pótolni és a kis pót vég még este 11-kor is ott virít úgy, ahogy reggel odarajzoltam. Kicsit keménynek tűnik az anyag, de a bőrhöz érve mintha olvadni kezdene, épp ezért kevés is elég belőle, mert esélyes a tetovált szemöldök rajzolás. Az ecset is meglepően jó, tömör és szép vékony, szálazós vonalakat lehet vele húzni. A kis tubus csalóka, rengeteg cucc van benne, sokáig elég, és ha még jön mellé a Dark Brown is, akkor meg aztán főleg el leszek látva jó sokáig szemöldök pomádéval. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

katacita

2016. február 3.

Nagyon megtetszett, eddig port használtam (essence - ami amúgy nagyon tartós szerintem!), de ezzel precízebben lehet dolgozni, és mégsem olyan természetellenes a végeredmény, mintha szemöldökceruzát használnék. A 03-as árnyalat van meg, ami egy icipici meleg színt is tartalmaz, de nem vészes.
Az állaga nagyon tetszik, nem zavar, nem érzem, hogy ott van, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

kay37

2016. január 7.

Először nagyon szerettem, de később már nem volt annyira tartós sajnos, napközben por állagú festékkel rá kellett már igazítanom. Az ecset szerintem nagyon jó, a festékből kevés kell, a pici tubus sokáig elég, de kenődik és kopik is az idő múlásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Ciiska

2015. december 10.

Nagyon szeretem, magát a "festéket" és az ecsetet is. Jól működnek együtt. Viszont én is azt vettem észre, hogy szárad és repedezik az üvegben maga az anyag, bár még használható, és nem okoz problémát, de nem akarok majd egy majdnem teli üveg szemöldökformázót kidobni, úgyhogy remélem, nem lesz használhatatlan belátható időn belül. Mindenesetre szuper termék, csak ne száradjon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

rea3

2015. november 15.

2015.szeptember 29.
Erős túlzás, hogy vízálló lenne, de mindenképp sokkal tartósabb mint egy szemöldökpúder, vagy ceruza, én simán „csak„ tartósnak mondanám. 8 euróért sikerült beszereznem. Az ecsete tök jó, végre egy kemény szemöldökecset, ennek köszönhetően pontosan lehet rajzolgatni és természetesebbé tenni a végeredményt, ki nem állhatom a nyakladozós ecseteket, főleg ha szemöldökről van szó. A natural taupe (02) árnyalatot választottam, ez volt a legvilágosabb és abszolút bevált a szőkésbarna hajamhoz. Szép természetes eredményt lehet vele elérni, teljesen elégedett vagyok vele.

Update:
Nekem is kezd kissé szárazzá válni, ahogy Andrea is írta. Azt vettem észre, hogy ahova már többször belenyúltam ecsettel, főleg ott hajlamos pici száraz galacsinokká összeállni, ha az ecsetre kerül. Ha 2-3 naponta kimosom az ecsetet, úgy még tűrhető, de kezd nagyon az agyamra menni. Az Ardell-es pomádém nem csinál ilyesmit, ő pont olyan krémes, mint új korában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 15.

2015.szeptember 29.

Update:

n.andrea

2015. november 15.

Soft brown-t rendeltem,ami megfelel,bár a taupe lehet jobb lett volna,kicsit szürkésebb. Az ecset tök jó hozzá,meg is lepődtem,viszont a termék kb nekem 1hónap után elkezdett beszáradni ahol már ecsettel belenyúltam,a széle még friss,ott krémes,nem tudom hogyan fogom használni,ha mehet a kukába akkor nem ért meg 3000ft-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

nora.hajdu91

2015. november 10.

Azta,erről most látom hogy még nem írtam :)
Glamour napokon szereztem be,azóta szinte minden nap használtam.
Igazából a Dipbrow-ra fáj a fogam (ABH), de olyan macerás beszerezni,nem szeretek külföldi oldalakról rendelni valamiért. Szóval adtam egy esélyt ennek,és nem bántam meg. Vízálló,tartós,szépen eldolgozható.
Szerintem minden fajta szemöldökformázó közül a gél az,ami a legtöbb tapasztalatot és kézügyességet igényel. Első pár nap mindig letöröltem az ecsetről a felesleget a kézfejemen,és utána dolgoztam vele,úgy hogy szinte alig volt valami az ecseten. Aztán beletanultam. Soha nem csinálnám úgy ahogy a csomagolás írja. Nekem az túl "kemény",főleg az én fekete hajamhoz/sötétbarna szemöldökömhöz. Egy szőke lányon még csak-csak. De sötétebb színeknél úgy néz kii, mint aki filccel rajzolta meg a szemöldökét.
Én meghúzom az alsó vonalat, aztán az ecsettel felfelé elsatírozom a festéket. végül ami maradt az ecseten,azzal meghúzom a felső vonalat is. Az ecset másik végével pedig még egy picit eldolgozom,de ez nem is mindig kell :)
Az ecset ami jár hozzá,nekem tökéletes.
Elég régóta használom már,és szinte semmi nem hiányzik belőle.
Nagyon jó termék,csak tudni kell vele dolgozni. Ha ez az első ilyen amit megvesztek ne sajnáljátok az időt a gyakorlásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Azta,erről most látom hogy még nem írtam :)
Glamour napokon szereztem be,azóta szinte minden nap használtam.
Az ecset ami jár hozzá,nekem tökéletes.
Elég régóta használom már,és szinte semmi nem hiányzik belőle.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.