Milani

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Milani-n 2721 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Poppy5, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Kiszerelés:   2,6 g
Kategória:   Sminkek
Vedd meg online: Milani, 2721 Ft

Vízálló szemöldökfesték, dupla végű ecsettel

5 árnyalatban kapható

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2721 Ft , Eladó: Milani
Tűnj ki a szemöldököddel, mint egy profi.
Ár: 2500 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel, posta

Svetlana

2015. október 25.

Nagyon hezitáltam megvegyem-e, ugyanis ilyen jellegű szemöldök formázót még nem használtam, mindig ceruzát használtam eddig. Nem is igazán értettem a kép alapján, hogy most akkor mit és hova...Aztán megérkezett soft brown színben és egyből tudtam hogy kell használni! Gyönyörű lett a szemöldökvonalam. Rajtam tartós, olyan 2-3 naponta kenem fel újra és az eredmény tökéletes és napokig tartós. (jó, tél lévén napon és strandon még nem teszteltem.) Ha elfogy (bár szerintem 1 évig tuti elég lesz), akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Csodálatos szemöldököt lehet vele formázni, nagyon jó az állaga, tartós! Szerencsére az árnyalatot is eltaláltam, szőkésbarna hajam van, nekem a 02-es Natural Taupe árnyalat van meg! Az ecset baromi jó, szuperul el lehet oszlatni vele a festéket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.