Best of Beauty 2019

Milk_Shake

Ár:   5880 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. február 7.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Hajápolás

A szerves argán olaj azaz "folyékony arany" könnyű formulájának köszönhetően már az első használat során, azonnal kifejti regeneráló, öregedésgátló hatását. Minden hajtípusra használható. Egyidejűleg táplálja, kondicionálja és hidratálja a hajat. Hatására a haj egészségesebb, lágyabb, dúsabb, selymesebb lesz, és csodálatos csillogást kölcsönöz a frizurának.

Kiszerelés: 50 ml

Elemzés+teszt: Milk_Shake Argánolaj hajra

mrs.criss

2014. február 28.

ez vmi csoda!!!én is a fodrászomnál találkoztam vele először.gyönyörű haj, isteni illat,kevesebb töredezés!! a l'oreal agyondicsért olaja (én is tulajdonomban tudhatom) sokkal olcsóbb, de nem is szívódik be igazán, ezt a tenyerembe teszem,aztán a hajamra és 1 perc múlva beszívódott a tenyerembe (ill. a hajamba)...nem úgy mint a l'oreal.tény h folyékony arany!! (az ára is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

fttirza

2013. május 11.

Nagyon szerettem ezt a terméket,amíg még volt belőle,de sajnos sehol nem tudom már beszerezni.Tavaly a fodrászomtól kaptam belőle,de máshol nem kapok.
Nálam az összes kipróbált olaj közül ez vitte a pálmát. Elég volt belőle egyszer hajmosás után használnom keveset a sűrű és hosszú,nagyon könnyen töredezős hajamra,abszolút megvédte a töredezéstől és a kiszáradástól. Mindegy volt,hogy vizes vagy száraz hajon használtam,mindig tökéletes volt az eredmény. Az illata isteni. Remélem találok még valahol belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

sminkesmas

2013. március 3.

Maga a termék jó, ha nem létezne jobb olcsóbban (Orofluido, nézzétek meg az összetevő listát-szinte ua.)...ezért a 4 csillag.
A természetes argán olajjal szemben ezt nem kell kimosni a hajból így össze sem hasonlítható azzal.

Ez nem zsírosít, könnyűvé, puhává, csillogóvá varázsolja a hajat, bár nekem volt ami ennél erősebb volt és jobban bevált.

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bibike

2012. augusztus 26.

Száraz hajamra szoktam belőle tenni 1-2 cseppet, és pillanatok alatt beszívódik. Sokkal rugalmasabb és kevésbé szöszös a hajam, mióta ezt használom. Az illatát nagyon szeretem. Egyedül az ára, ami zavar, emiatt nem biztos, hogy többször meg tudom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Szütyő Beauty blog

2012. május 12.

A fodrászom ajánlotta. Nagyon bevált, tápláló, pihe-puha lesz tőle a hajam, és nagyon kellemes az illata. Kicsit költséges szórakozás, de megéri az árát, ne féljetek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Dindy

2012. április 30.

Nagyon jó termék. Nem zsírosítja el a hajamat és nem is nehezíti. Gyönyörű fényt ad neki. Másfél hónapja festettem a hajamat, de még mindig ugyanolyan gyönyörű a fénye, mintha most festettem volna. Nagyszerű!!!! A illata is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Negrilia

2012. április 30.

Nagyon szeretem ezt az olajat, nem rég kezdtem el használni, de a hajam állapota rendkívül sokat javult, mióta használom. Nagyon jó az illata, nem nehezíti el a hajat, nagyon jól ápol! Ódákat tudnék zengeni róla! :) Csillagos 5ös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Maggy

2012. április 14.

Fodrászom szerint a mostani legjobb hajolaj, szerintem is az! Én is azt mondom amit a leírás, SZUPER MINŐSÉG!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Gredel

2012. március 21.

Most próbáltam ki egy mintát, szuper az illata és finom selymes lesz tőle a hajam, nem lesz zsíros, ragadós. Hasonló az alfaparf olajhoz, azt is imádom. Érdemes egy nagyobb kiszerelésre beruháznom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

bbcs87

2012. március 13.

Szeretem ezt az olajat. Bár az összetevői nem a legszebbek, de nagyon hatásos. Nem zsírosítja,nehezíti el hajat, mégis optimálisan ápol. Ki fogom próbálni a bio szűz argán olajat, kíváncsi vagyok annak a hatására. Az összetevők miatt -1 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Sárga színezék.