Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucacica, Módosítva: 2011. december 28.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

10 színből álló szemhéjfesték paletta.

lucacica

2011. december 31.

Ázsia Centerben vettem, 800Ft volt. Picit sokaltam, nekem a lila van meg. 10 szín mindegyik nagyon csillogósnak tűnik, de csak a tetejük az (szerencsére), alatta selyemfényű festékek vannak. Van benne szokásos fehér és fekete lila fénnyel. A köztük lévő 8 pedig jól kihasználható szín. Nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni. Én a sötéteket vizesen tusnak is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.